English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Sny o sebevraždě".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Sny o sebevraždě

dracek7
07.05.12
15:56
Reg. před 2016

Poslední dobou se mi zdají sny o sebevraždě..prostě v tom snu vidím někoho jiného,jak skáče pod metro nebo pod auto atd. Kvůli těm snům přemýšlím o sebevraždě..ale nechci to udělat... s výklady snů atd. nemám problémy ale tohle nwm co znamená..už to přetrvává pár měsíců a vždycky se probudím s brekem... tak poraďte co to znamená : (
 
Sam
09.05.12
10:19
Nereg.

IP: 89.102.104.*
To se mi taky zdávalo, ale později jsem se naučila své sny ovládat. Já když usnu-začíná můj druhý život. Místo už mám určené, ale i když sním jako by za sebe nebo když jsem ve snu Kristen Stewart , můžu dělat co chci. Když se mi sen zkrátka nelíbí zabiju se-ve snu . Ale naučit se ovládat sny je velice složité. A není to pro slabé povahy. A zabít se ve snu chce odvahu. Jestli se chce někdo naučit ovládat sny napište mi!
 
dracek7
09.05.12
17:59
Reg. před 2016

Sam: Myslíš jako lucidní sny? Ty se ovládají snadno... no nwm.
 
Sam
09.05.12
19:02
Nereg.

IP: 89.102.104.*
Lucidní? No nevím, prostě to umím a zatím neznám někoho jiného, kdo to umí. Ale jestli chceš a neumíš-naučím :)
 
dracek7
09.05.12
21:12
Reg. před 2016

Mno já nwm... pak se mi zdálo o invazi mimozemšťanů v černých kápích xD... ,ale to je ais blbost.
 
Sam
10.05.12
16:52
Nereg.

IP: 89.102.104.*
Invaze mimozemšťanů? No to nevím...
Ale aby jsme se nedivili :D
 
dracek7
10.05.12
17:26
Reg. před 2016

Sam: No... xD,tak jinak nwm co dalšího naopsat,jiné sny si nepamatuju... ,nebo já nwm xD
Pak teda zbývá poslední věc:(nwm jestli je to deja vu,nebo náké přenosy do budoucnosti bo co xD)
Např. v současnosti poslouchám nějakou písničku a pak mě to připadá jako deja vu,že to prostě od někaď znám,z minulosti,ale ta písnička v minulosti neexistovala,takže jak si jí můžu pamatovat?! no... xD
Fakt nefím... asi je to blbost... hmm.
 
Dracizena
11.05.12
11:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sam, přestaň se ve snech zabíjet.Sny jsou stíny kde se odehrávají tvé minulé životy, ale často jsou propleteny s dnešním, asi jako se promíchají byrvy a díky snům, že si je uvědomíme, tak se barvy od sebe oddělují a tím se člověk vyhne určitým karmickým nemocem...
Když se zabíjíš ve snu, pak se nediv, že se Ti něco nečekaného může stát i v reálu...
Sen v podobě stínu vystupuje napovrch, asi jako bublinka ze dna rybníka a nechtěj,aby tě ta bublinka snově smrtonosná pohltila ve tvém životě...
A nezhmotňuj lidem předčasnou smrt, ochotou, že je to naučíš. K tomu co děláš, tě vede hluboké temno, tak to zastav a hodně rychle...
Poradím ti, jak očistit to, cos už nahmotnil... Je to jen na tobě... měj se
 

Sam
11.05.12
12:49
Nereg.

IP: 89.102.104.*
dracku7: takové věci se mi taky stávají. Věci co se mi stávají v reálu např. určité chvíle(že já nevím dělám něco neobyvyklého co obvykle nedělám např. ležím na lehátku houpu se a koukám do koruny stromů) tak tomu se říká dežaví(nevím jak se to přesně píše) myslím, že ty určité chvíle vidíme ve snu, fakt nevím, ale nebj nejsi sám.

A dracizeno: já nechci naučit další lidi jak se zabíjet ve snu, chci je pouze naučit sny ovládat aby se mohli sami za sebe rozhodovat ve snu-zabíjení ve snu používám pouze tehdy kdy jsem napříkal voják ve válce a takové sny nemám ráda-proto se nechám zastřelit-učit tohle lidi je velice složité a nepokoušela bych se o to- může se pak často stát, že si nezkušený člověk splete sen s realitou a zabije se ve skutečnosti. A nemyslím si, že samo zabíjení přitahuje temno :D . Každopádně o tvůj názor stojím můžeš napsat na můj Email : Sam7137VEku@seznam.cz Přeji pěkný den
 
Nike
11.05.12
17:57
Reg. před 2016

Sam,
i tak by bylo rozumnější, kdybys raději nikoho nic neučila. Že máš hokej v pojmech, to se dá ještě vydržet, ale Tobě uniká podstata věcí.
 
Sam
11.05.12
18:23
Nereg.

IP: 89.102.104.*
A můžu vědět jaká?
 
Dracizena
11.05.12
21:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sam,mluvím o temnu abychom rozlišovali dvě polarity. Zabíjení z pohledu duchovního není temnem, ale do těchto rozměrů kdo vidí, pak i ví proč Breivik vraždil, Hitler, proč jsou teroristé, jaké poslání zde plní...
Musíme si uvědomovat, že žijeme v době, kdy ještě stále požíráme krvavé maso. Říkám požíráme, protože stále naši mysl ovládají zvířecí buňky ve svých tělech...
Pak také mezi lidmi panuje ještě stále vžitý zvyk, že musí člověk se vším bojovat, i s nemocí a to je veliký klam.
Když si budeš hmotnit duchovní ochranu, tak nebudeš mít sny bojová a ani v reálu Tě nikdo nebude ohrožovat.Prostě, ta zóna si tě ochrání.
Je to na delší vysvětlování... můžeš mi napsat, jsem dracizena seznam...
 
jan
27.02.16
06:20
Nereg.

IP: 90.180.166.*
Dobrý den, v noci se mě zdávají sny o vlastní sebevraždě. jako třeba že si lehnu v obyváku na kuchyňský nůž atp. neřekne mě někdo co to má znamenat?
 
jan
27.02.16
06:21
Nereg.

IP: 90.180.166.*
Dobrý den, v noci se mě zdávají sny o vlastní sebevraždě. jako třeba že si lehnu v obyváku na kuchyňský nůž atp. neřekne mě někdo co to má znamenat?
 
Dracizena
03.03.16
19:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
No ano, škodíš svému tělu... Přemýšlej o tom, co děláš špatně, protože se Tvé tělo na Tebe zlobí... co do těla posíláš, nebo koho kritizuješ, i tím do sebe vsouváš lidské energie, které by Tě pak položily do nemoci... Sleduj se...
 
Eddie
02.04.18
16:59
Nereg.

IP: 93.93.33.*
Už dva dny po sobě se mi zdá, že já a další dva mně neznámí lidé spácháme sebevraždu tak, že se chytneme za ruce a společně vyskočíme z okna vysoké budovy, kde jsme byli uvězněni neznámými lidmi, kteří na nás zároveň čekají pod budovou..Vždy je v tom snu hodně citů, jde cítit láska... Ten poslední pohled co jim ve snu věnuji mě bolí i v téhle realitě..
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)