English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "strach".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

strach

nany07
14.03.12
20:20
Reg. před 2016

Dobrý večer,
jsem tu znovu a prosím o pomoc.Hana 10.12.1972 Byla jsem donucena dát výpověď.Lhůta mi vyprší do konce března a mám strach z toho,že od dubna nebudu mít šanci na nové zaměstnání. Můžu poprosit o výklad jestli budu mít šanci? Volám na hodně míst ale zatím se nic moc nedozvídám
 
kelišová
15.03.12
13:11
Nereg.

IP: 217.117.216.*
nany07 - budeš se muset dost snažit , hledat , i třebas v jiném odvětví než si byla teď , ale nové místo najdeš .Je třeba nepropadat panice , zachovat chladnou hlavu a konat .
Přeji hodně štěstí a lásky , slunce nad hlavou i v duši
 
NICOLA01
08.02.13
14:34
Reg. před 2016

mam strach ze mner vihodi ze skoly
 
snokz♥
01.05.13
10:24
Nereg.

IP: 91.195.182.*
dobry den jsem tu a prosim o radu..strasne moc mam smulu v lasce nemuzu si najit kluka strasne moc se bojim co bude dal.nemuzu si najit opravdovou lasku pokazdy strefim na zmrdi ktery te pojebou (sprominuti)a caw.. proste uz to tak nejde nechci tak dal zit nebavi mne ten zivot... co mam tet chci si uzivat vsak mam teprv 16 roku jedina ja ktera ma na p**u zivot... .dekuju za pochopeni
 
Merit
01.05.13
12:43
Reg. před 2016

cus snokz .. asi jsi vlozila nejaky znak, tak je z toho prapodivny nick .. :-)
ty jsi ciganka? pises takovym stylem.. jenom se ptam, aby jsi nemela pocit, ze se do tebe navazim :-) .. cus
 
Dracizena
03.05.13
21:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Merit... Její nitro už dnes pláče a v našich letech bude...
Ale ona netuší, že proto se zde hlásí.
Vede ji její Anděl, aby se našel někdo, kdo se za ni pomodlí...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZA KAŽDÉHO, KDO SEŠEL ZE SVÉ CESTY A BLOUDÍ...
A ZDE SE I SEBE HORŠÍM ZVIDITELNĚNÍM UKÁŽE JEJICH DRUHÉ -JÁ-... .
 
Martin39
10.05.13
21:28
Reg. před 2016

Vy všichni, kteří se bojíte budoucnosti, žijete ve strachu z toho, co bude dál, napište mi stručně z čeho hlavně máte strach, udělám analýzu vašeho osudu pomocí magie a také vám určím vaše šťastná čísla do loterie
 


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)