English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Bellův teorém: Ponoří-li se tělo do vody, začne vyzvánět telefon.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Potrebujem radu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Potrebujem radu

Sabí
29.01.12
19:41
Nereg.

IP: 88.212.34.*
Ahojte.. potrebujem pomoc ;( zaľúbila som sa.. ;( bohužiaľ,nešťastne.. do toho nesprávneho.. Nikdy v živote som toto necítila.. trvá to už 5 mesiacov.. ;( Lubim ho .. a podľa toho čo robí on tak asi aj on mňa ľúbi.. No nemožem ho mať... :(( Aj ke´d sa na mňa usmieva, pozerá sa namna tak zasnene,, hovorí mi užasné veci.. vždy sa ma snaží tak nenápadne dotknuť... ;( To všetko ;( no on nemože ;( ;( Ja sa stým neviem zmieriť viem že chcem nemožné.. ;( ale ako sa vraví, pre Boha nieje nič nemožné ;( prosím pomožte mi ;( čo mám robiť?? mám si počkat ako sa to bude vyvíjať ďalej?? Alebo mám zabudnúť? ;(
 
kelišová
30.01.12
13:55
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Sabí - a proč on vlastně nemůže ? Je zadaný , nebo rovnou ženatý ??
Jestli ano , tak ruce i oči pryč , nebo budeš nešťastná akorát Ty a on si jen dokáže , že je " chlap " .
 
Merit
01.02.12
05:06
Reg. před 2016

cus Sabi, Kelisova..
cus vsem :-)

No Sabi, je zadany?.. nebo neni? jak to ma v soukromi?
nikde tu nepises ani to, kolik je vam let.. co? :-)
asi bych se zamyslela nad tim co od vztahu ocekavam..
vis, nekdy si do cloveka preneseme i nase predstavy..
ono sjednotit co co citime, co rikame, jak se chovame, to je nekdy i dost tezky..
ja na mem miste.. kdyby i devce mel (kdyby jste oba byli svobodni) .. asi bych se ho proste zeptala, jak to smerem ke mne ma :-)
pokud by mel divku - kdyz je vztah dobry, nikdo se mezi dva nedostane, v tom pripade se mu muzes "libit"..tak se treba zasnene diva, neco pekneho ti rika, ale neni schopen to rozstipnout sam.. a nekdo umi opravdu milovat i dve bytosti, nekdo jich umi milovat vic :-).. je to uz delsi doba co jsem toto resila s moji kamoskou, ktera tomu neverila, protoze ona vzdy byla pro "zpivani ve dvou" :-).. pozdeji sama poznala, ze to lze..
je to teda narocny, ja nebudu soudit, zda je to spravne, v kazdem pripade, ja to vim, ze to lze.. ze je to mozne :-) ..
pokud neco neumime uchopit a nase Nitro zacne soudit, prijdou lekce "na, tu mas a ochutnej, at vis jake to je" :-)

nekteri muzi to uz dobre pochopili, ze zeny nakrmi "usima"..
ano, potrebujeme slyset "mam te rad/miluju te/jsi pro me dokonala/jsi uzasna/nemohu bez tebe byt" :-)
a) nektery par si tim utuzi vztah
b) nekteri takhle lovi .. ale uprimne, pokud to zena nedovoli, pokud nejde o znasilneni, nestane se to.. vzdy k tomu musi byt dva.. pokud jde o vztah.. nejmene dva :-)
ten kdo "pouze septa a touzi" a ten kdo "nasloucha" :-)

- zeptala bych se ho.. at "vim"
- i tak to nemusi byt soulad.. muze rikat neco jinyho, nez citi, nez by si pral a tech duvodu proc by to tak bylo, tech muze byt vic
- nesoudila bych ho.. protoze necitim z tveho psani, ze by te tim az tak trapil, protoze ti to neco dava "to uzasne" :-) ..
- i kdyby z toho bylo "nic", podekuj za zkusenost a vychutnej si to
a) je to krasny i kdyz ti nekdo daruje usmev ..
b) je krasny, kdyz nekdo sni (pokud ti tim nenabourava tvou realitu, ale to se holka musis vzchopit, byt silnejsi ;-) )
c) pokud jsi u toho i stastna.. budes to brat s nadhledem, mohla by pro tebe z toho byt dobra skola, kdyz se naladim jenom ja sama na "zamilovani se".. sama vim, ze clovek "lita" :-)))
nepotrebuje pit, nepotrebuje jist.. nepotrebuje treba ani spat :-), ale to neni tim, ze by se trapil.. ale tim "ze je telo proste omameny" :-) (urcite jsou za tim preci i hormony :-D ) ..
pokud se clovek timhle trapi, tot uz je "prus**", pak taky neji, nespi, nepije :-).. ale uz chodi svetem jako "bludnej holandan".. a to si taky musi a muze vybrat sam :-)

Zamilovani se.. Laska.. to je preci nadherny :-)
tak nebud smutna.. zij :-)
i kdyby to nevyslo s timto "fesakem".. na svete jich je..
mnojéééje :-) ;-) a pritahni si toho spravnyho pro tebe a tak, at je to spravne i pro nej :-)
za dvermi je totiz "jaro" ;-)) .. co? :-)
vyplyva mi z toho zaver..
a) muzes sedet a truchlit nad tim jak se situace vyviji (ne zrovna treba priznive pro tebe)
b) uchopis to na pozemske rovine a zeptas se ho, jak to k tobe ma a co od tebe ocekava?
c) nebo poprosis o to, aby se vyjadril a poprosis o to sama sve Nitro, ono ti odpoved da.. nacitis si ho, nevkladej do toho emoce, ego (nemelo by ti u te otazky tlouct srdce a to se clovek musi naucit, neni to lehky, to je asi pro cloveka to nejtezsi, pac je tam preci strach a to chapu Sabi)
d) muzes si v klidu sednout.. ja bych si zapalila pekne svicicku :-)
a prosila bych sve Nitro.. o "vztah".. o takovy, aby mi bylo fajn i jemu.. naladila bych se na ty pocity, ktere prozivame :-)
videla bych sebe i jeho treba na vyletech (jestli to mas rada)
zrovna tak ve spolecnosti.. jak se ke mne chova a ja k nemu..
proste "vysnila bych si to vse a pritahla" :-)
pokud je ti uz tolik let, ze zijes i jako zena (sexualne).. urcite by to v tech predstavach probehlo taky ;-), aby to bylo uplne v poradku..
nezapomnela bych ani na deti, pokud je chces, protoze dnes to maji lidi tak, ze je casto nechteji.. je to velka zodpovednost..
rozumis mi, co jsem ti tim chtela rict?

ty jsi spolutvurcem sveho osudu a je jenom na tobe co s tim udelas.. jestli chces byt smutna? jestli chces zit a dejchat?
co s tim udelas? :-)

kdysi jsem radila takhle kamosce a je to tu nekde psany, to jsme udelaly (pomohla jsem ji s tim) vizualizaci..
da se to i formou "snu" .. predstavy, bez pouziti papiru a jinych zarikadel :-)..
do te doby premyslela velice negativne co se vztahu tyce..
vzdycky rikala.. ze na to nema kliku, pokazde to byl "proutnik", nebo "alkac".. "nebo dite, co hleda matku" :-)
po tomto prisel ten chlap jako remen :-), brali se i pomerne brzy a kdyz mi pise jak se jim dari, ja se kocham :-).. miluji se, miluje i jeji deti (a to je preci uzasny) :-)
kdyz totiz (obrazne) zvolas.. ale ja potrebuji "toto".. stane se.. davej si dobry pozor co zvolas.. at zvolas cokoliv prijde ti to vetsinou v plne palbe.. :-)

mej se krasne :-) .. drz se, mysli pozitivne a vem si z toho hlavne to dobre.. i kdyby to nedopadlo podle tvych predstav :-)
uzij si to, ze se nekomu libis .. a ze chces neco vetsiho a lepsiho? rekni si o to :-)


ted jenom odbocim k tomu zaveru Kelisove.. kdyz si chlap dokaze jenom to, ze je chlap..
delame to i my zeny, opravdu je to tak, ale to preci vime :-)
ale i to ma smysl.. prinejmensim
- takhle to nechci
- kdyz to tak nechci, vyberu si neco jinyho
- nesoudit, ma to svuj vyznam..
i my holky rady flirtujeme a pak couvneme.. :-)
nakrmime sve ego.. ukazeme kotniky, kolinka uz ne :-)
kouhoutci zakokrhaji.. nacechraj si pericka :-) .. vokazou vsem, jak jsou krasne barevny..
svet dokonalej, je pestrej .. neni duvod v tom videt neco spatneho, ta bytost se preci taky necemu uci :-)

tim jsem nechtela Kelisova nak utocit na tvuj prispevek, na ten zaver..
prestoze jsem kvocna a dost kvokajici.. tak jsem driv flirtovala jako o zavod :-) .. mela jsem z toho i velkou legraci..
kdyz jsem vrazila do salu.. s mym "tanecnikem".. rozbalili jsme to na parketu, ja v mych vysnenych satech (ktere jsem si sama usila).. vystrih az k riti.. telo samej sval :-) mela jsem z toho velkou radost.. :-).. protoze vsichni potencionalni "napadnici".. byli v uzasu :-D ..a ti, co si ke mne sotva pricichli (to co bylo) vzpominali.. no "mrcha" :-)
jednou se tomu smala nase znama.. na takovym jednom plese :-D
prisla k nam domu a vypravela to potom mamce :-D ..
"ta tvoje holka s tim jejim, ti tam vlitli a to teda bylo neco, rozbalili to jako profici a cela vesnice cucela.. lidi ji nemohli poznat, chvilku jim to trvalo... ale ja hned vedela, ze to je ona"..
a nase mamka by mi nejradeji asi vlepila par facek.. vedela, ze s timhle nic neudela.. ze to musi "odejit samo"..
az kdyz jsem pocitila to, ze tim ublizuju "tem jejich zenskejm"..
kdyz jsem citila, ze je to boli.. tak jsem se na to vyprdla :-D
dneska? uz to nedelam :-), nejen proto, ze jsem jako lokomotiva, proste to nemam zapotrebi.. delat nekomu bolest?
vzit si neci lizatko?.. liznout si k lizatku nekoho jinyho?..
k tomu proste clovek dojde..
vis :-D .. proc jsem to vsechno nevedela driv?? :-)
proc jsem musela vzdycky "dostat na zadek" :-)
proc az v tomhle veku clovek dosahl toho svyho klidu a miru na dusi? :-)
smarja, tolika kravin by byl clovek usetrenej.. tolika starosti a vseho moznyho :-)
ale zase.. co bychom tu potom resili?.. vazili bychom si toho?
jsme toho schopni prozivat v mladi neco bez naboje? :-)
vse ma svuj vyznam..
nelituju toho.. co jsem udelala, spis toho co clovek neudelal.. treba jinak..
a co se tyce toho, ze clovek ublizoval.. to me mrzi a moc..
tak se clovek tem bytostem omluvil a omlouva..
a rekla bych, ze to pomohlo vsem.. a vsechno se spis utuzilo..
vsechna ta pratelstvi.. takze, kdyz dnes prijedu do moji vesnice.. oni se tesi na me, ja na ne :-).. a kdyz tancim.. tak jako o zivot.. ale dobre se divam na to, zda nekomu neslapu na nohy :-)
jsem ohen.. hreju.. uz nepalim :-)
napsala jsem to jako svuj pribeh, nemuzu tu psat jen tak o jinych bez jejich svoleni..
proste "vse se meni, vse je v pohybu a vsichni nekam jdeme" :-)

Mir s tebou Kelisova.. se vsemi bytostmi :-)

vlozim sem pohodovku :-) .. a dam si dymku miru :-D ..
a muze to vypadat tak, ze moje dymky jsou o "speku" :-)
nejsou.. i kdyz mi to nemusite verit :-), kourim "jenom" tabak :-DD
a Kelisova, ty mi urkite rozumis, co? :-)
objimam te (pokud ti to neni neprijemne).. mtr :-)

ja kdyz vidim toho Martinka Poštů.. ja cela zjihnu :-).. je "naaaaadhernej" JOJ! :-) ptfuj ptfuj ptfuj, at ho neuhranu!! :-)
hlas poradnej.. kapela skvela.. muzikanti borci :-) ..
nu coz.. kez se jim dari dobre, vam vsem.. nam vsem :-)
Mir s vami vsemi :-)..

link ;-)

youtube.com/watch?v=8DzyAXMQGKc


 
kelišová
01.02.12
13:04
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Ach Merit , já Ti rozumím , jsi mě ale rozesmála .Já někdy ty odpovědi beru šmahem , tak jak si to myslím .Já jsem si to vyzkoušela , zamilovat se do zadanýho - on se vlastně nejdřív zamiloval do mě , díval se mi do oček a hezky se usmíval , až pak mi sdělil onu " nepříjemnou situaci " -že není volný , ale že by si to se mnou jako vyzkoušel a pak by se vidělo , sviňák jeden ! Pak jsem ho potkala s přítelkyní , nádhernou ženskou - já oproti ní obyčejná holka , on se na mne ani nepodíval , v té chvíli jsem byla vzduch ...
Taky jsem si pomyslela , tak ona je krásná , doma se o něj stará , vaří mu , posluhuje a on hledá povyražení ještě někde jinde , byla jsem prostě s ní .A to byl konec .
Chápu i vím , že někomu je prostě jeden málo , že jsou různý situace v životě , co můžou nastat .Ale já si můžu vybrat , vím , co chci a nechci a za jakou cenu .Budeš mít dva chlapi , jednak Tě budou štvát každý jinak , budeš mít strach , aby Tě nikdo známý neviděl s tím nebo oním - nebo s tím zadaným a v neposlední řadě ublížíš taky někomu , kdo je na tý druhý - nebo třetí straně trojúhelníku , nebo čtyřúhelníku ... ... A to jsi vlastně všechno už taky napsala


I já Tě objímám , od Tebe to je fajn !
 
Merit
01.02.12
21:03
Reg. před 2016

ahoj Kelisova :-)
tim slovem "svinak" jsi me dostala, toto je me oblibene slovo v souvislosti s proutkarema :-))..
hlavne, ze to clovek prezije.. ;-)

youtube.com/watch?v=dVi-FVaGW5I

 
Sabí
03.02.12
20:35
Nereg.

IP: 88.212.34.*
Nie,nie je ženatý, ani zadaný.. No síce nedá sa to tak nazvať ale je k niekomu/niečomu zaviazaný ;(.. Všetko to začalo tak, že som ho zbadala... ešte som nevedela kto je.. ani ako sa volá.. proste nič.. nevedela som prestať naňho myslieť, Stále som čakala že ho rza uvidím, no stále nič.. až raz prišiel ten osudný deň.. a ja som ho konečne opať zbadala.. No mne zrazu spadol usmev z tváre, to napatie sa premenilo na neskutočnú boles´t.. stále si vyčítam, prečo som nezistila skor kto vlastne je.. Pretižře vtedy už bolo neskoro.. pomyslela som si že na maňa ani nepozrie veď ani nevie že vobec existujem, no po čase si všimol moje zasnenéí a zúfalé pohľady a opatoval mi ich čoraz častejšie.. Neskor sa na mňa začal uasmieva´t vždy keď mal príležitoosť pozrel sa na mňa, usmial sa.. Neskor sa prihovoril, vypytoval sa ma proste na všteko .. ako sa volám.. na rodinu na školu, proste na všteko.. Prišlo mi to čudné.. ale nevadilo mi to.. Začal ma prezývať princezná.. Vravel že je veľmi rád že ma zas vidí... Narážal na veci na ktoré nikto nenarážal.. Stalo sa otho veľmi veľa tu by sa to všteko ani nezmestilo.. ja nemožem povedať kto to je chcem si to nechať pre sbea.. a aj keby ste asi tušili kto to je.. nezverejňujte to tu prosím.. Ja viem len jedno.. Milujem ho tak veľmi ako nikoho nikdy na svete.. kamarátka si to všteko hneď všimla.. a len mi potvrdila to, včo som ta veľmi dúfala.. ,,Určite mu na tebe záleží,,.. povedala.. a keby len to.. No ja stále žijem v pochybnostiach.. bola som za ním.. neviem .. sama sebe sa čudujem ako som sa nato odvážila no šla som zaním a povedala mu všteko ;( ;( Odpove´d bola jednoznačná.. ,,nedá sa stým nič robiť,,... . Povedal mi že si to hneď všimol ako s anaňho pozerám.. no bohužiaľ... povedal že zaním hockedy možem prís´t a že sa porozprávame,pomože mi.. Povedal aj to že aj on sa veľmi trápi.. Ale raz to určite prejde.. ;( Bojím sa toho že nie... Nie raz som uvidela ako sa pozerá do blba, nad niečim rozmýšľa, neraz si zotrel slzu z oka.. nenápadne.. ;( Medzitým pozrel namňa.. ;( No trápi ma to. prteože on aspoň vie čo knemu cítim, no ja neviem či cíti to isté, aj ke´d to čo robí, hovorí za všetko.. A ani sa to asi nikdy nedozviem, bojím sa otho že raz sa naše cesty rozdelia.. ;( ... No nikdy neprestávam dúfať.. že raz bude moj.. ;( že raz mi do očí povie ako ma ľúbi.. možno sú to zbytočné predstavy, ale aj tak.. Ale sú tu dve veľké prekážky, že je kto je, a vek.. Vekový rozdiel aj ked v láske je vek iba číslo.. .. no nádej umiera ako posledná.. budem čakat.. budem.. nevzdám to, po tom vštekom čo sa stalo.. Nemože sa to takto skončiť
 
Nike
04.02.12
08:48
Reg. před 2016

Ty Sabí, nezlob se, ale Tys mu to řekla a dostalas jednoznačnou odpověď. Tak co ještě řešíš?

Zkusila ses třeba do toho vžít, že se člověk rozhodne do něčeho jít, vezme si závazek, nejspíš si i věří a pak příjde někdo, kdo ho umíněně a cíleně vystavuje zkouškám? Jak mu má být?





 
Sabí
04.02.12
09:21
Nereg.

IP: 88.212.34.*
Viem, lenže on ako keby sebe protirečil... ked som mu to povedala,, on si doslova vydýchol a usmial sa... pOvedal mi niečo no robí niečo úplne iné.. Ja nemožem zato že som sa doňho zaľúbila... Ale keby som vedela že mu namne aspon z časti nezáleží, tak s amu ani do očí nepozriem a už vobec zaním nepojdem.. Viem ako mu je.. Mne to radosť nerobí, keby som mohla vrátiť čas vrátila by som .. A určite by to nešlo takou cestou,, No z druhej strany žila by som v úbohej ilúzii o láske,,, Myslela by som si že som toho a toho ľúbila pritom to boli akési pobláznenia, pretože z polovičkou mojich bývalých som si ani nerozumela.. Ale teraz som pochopila čo naozaj láska je.. potrebujem pomoc.. Nie to že mi tu niekto bude hovorit to čo už dávno viem.. Nič v zlom, ale trápim sa dost a som si vedomá vštekých následkov.. No ja neviem zabudnúť.. nikdy som nespoznala tak užasného človeka,, A ani oňho prísť nechcem,,, Dodáva mi akúsi silu,, Odhodlanie ís´t´ďalej... :( ;(
 

Nike
04.02.12
09:37
Reg. před 2016

Sabí,
nikdo Ti řece nevyčítá, že ses zamilovala.
Ale protiřečíš si taky. Na jedné straně říkáš, že jsi takovou lásku ještě nepoznala a na druhé straně je ze Tvého příspěvku dost cítit spíše ta umíněnost a zamilovanost. "jednou bude můj" ...
Láska má více úrovní a zamilovanost je vůbec nejníž. Pak jsou další tři, tu nejvyšší Platón pojmenoval nebeskou. Nežádá, nevlastní, nedrží, obejde se bez těla, když na to příjde. Nechci to po Tobě, to už je vyšší dívčí, ale aspoň se zamysli.
Protože on zjevně nechce zamilovanosti podlehnout a jednat s mozkem zamlženým testosteronem.
Kdybych Ti měla poradit, nech mu co nejvíce volnosti k rozhodnutí. Nemotej se kolem tolik.
Ale říkám Ti rovnou, dostat takovou odpověď, seberu se a jdu. Zlob se na mě jak chceš.
 
kelišová
04.02.12
13:38
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Sabí - nech to teď plynout , tu lásku si nech ve svém srdci , pohání Tě , je to touha , zamilovanost je jako oheň , explozivní , žhne a pálí ... ..Nech si naději , že jednou... I kdyby to ustrnulo na místě , asi na něj budeš vždycky vzpomínat ( jednou ) .Věkový rozdíl se dnes už dávno neřeší , to kým je on ( nebudu rozepisovat ) , je taky docela jedno .
Je taky možný , že potkáš někoho jiného , u kterého ta láska bude žhnout míň , ale ¨na celý život .
Co máš dělat , zatím si snít a dělat vše , co si dřív dělala , neuzavírat se ... ... ... .
někdo by i řekl , že je toto z minulého života , že jste si třeba byli někdy dávno tam blízcí ... ..
 
Kata-rína
04.02.12
14:12
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Nejen k tomuto vláknu:
Přímý odkaz na Věštírně přidávat nejde, takže Google - zadat toto:
Bára Seidlová a Dana Batulková o náhodách, andělech a osudu


 
Sabí
04.02.12
20:07
Nereg.

IP: 88.212.34.*
Nike: Nie .. vpohode.. Ja sa nehnevám je to tvoj názor.. možno ti to tak vyzneje.. že som až príliž cieľavedomá.. ale idme si za svojím.. Viem že možno možem iba sníva´t no otom to je.. vieš vtých snoch ,,, Aspon v nich si vytváraš svoj dokonalý svet kde ti nič nechýba.. no možno by si to ty urobila takto, ale ked raz niekoho miluješ, nedokážeš sa ho len tak vzdať.. a ked aj vieš, že mu na tebe zaleží ,, Aspoň z časti.. ..
Kelišová: Áno.. máš pravdu nechám tomu voľný prieberh, ak sa má niečo stať, stane sa.. ak nie tak nie... no nádej umiera ako posledná..ale dkaujem vám za podporu a aj za rady :) vezmem si to k srdcu :)
 
Merit
05.02.12
03:15
Reg. před 2016

toz tak ..

link

youtube.com/watch?v=q3cH-3yFW5M

 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)