English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Čím déle musíš na něco čekat, tím více si budeš vážit chvíle, kdy to přijde.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Lidé z mého okolí mi nebudou nic zatajovat. ”


Myšlenky moudrých

Schopenhauer

Pro každodenní život je génius způsobilý asi tak, jako astronomický teleskop ke sledování divadelního představení.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Poradíte mi prosím?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Poradíte mi prosím?

VeronikaJayFrayova
29.01.12
18:17
Nereg.

IP: 109.80.52.*
ahojky potřebuji se poradit s lidmi kteří vvědí něco o portálech a přestupem do jiných světů... ... Znají brány a tak ... poradí mi... ... Prosím napište mi na VeronikaJayFrayova@seznam.cz nebo na skype holky.z.ulice Potřebuji poradit... .moc děkuji za pomoc... ..jsem čarodějka mám zkušenosti ale v tomhle potřebuji pomoct předem děkuji :)
 
Rychlovka
06.02.12
17:55
Reg. před 2016

Nic o portálech bohužel newím
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)