English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Jedničky ve snu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Jedničky ve snu

marika
05.11.11
18:04
Reg. před 2016

Prosím,kdo by mě mohl říct,co znamenají jedničky ve snu.Viděla jsem jich několik ve zlatém rámečku,který velmi silně vyzařoval zlatou barvu.
Děkuji.
 
dracizena
05.11.11
21:48
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Někde jsem to tady minulý týden psala...
 
marika
06.11.11
07:14
Reg. před 2016

Dracizeno,ale já to memůžu nikde najít.Odpovězte mi,prosím.
 
Ceský Merlin
21.01.12
19:38
Nereg.

IP: 89.203.174.*
Ahoj Mariko, jednička je v podstatě KLÍČ k novému začátku, odemyká tajemnou bránu nebo dveře, za nimiž se ukrývá nová cesta nebo skryté poselství Tvojí duše. Nejspíš ty zámky, které musíš odemknout, jsou tři. Symbolizuje to tvé schopnosti, které musíš nejprve odhalit, což se skrývá ve zlatém rámečku. Klíče i zlatá barva jsou mužské symboly, a proto hledej muže, které má tyto tři jedničky a ví, ke kterým dveřím patří. Tento člověk existuje, ale jméno ti sdělovat nebudu, ale pokud budeš hledat, tak ho určitě najdeš. Může ti pomoci ukázat správnou cestu životem.

Měj se hezky a přeji ti ať najdeš ty správné dveře, které ti odemknou cestu k Tajemství lidstva.

Merlin
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)