English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Jak zapomenout?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Jak zapomenout?

Lucije22
05.10.11
07:48
Nereg.

IP: 94.112.4.*
Ahoj, nevíte někdo o nějakém kouzlu, které mi pomůže zapomenout na bývalého přítele? Už se v tom topím víc jak rok, tak doufám že něco existuje..
 
Libuska
13.10.11
10:19
Reg.20.3.18

ja taky uz 3roky a to mam kluka a ziju snim v byte a porad nezapomenu na neho je to jak nemoc vid kouzlo neni musi to prejit samo nebo kdyz jse zamilujes do nikoho jinyho no bud to vyde nebo taky ne no
lucie tak pak uz nevim
 
poi
17.10.11
16:30
Nereg.

IP: 85.71.180.*
to ne to jo
 
danda110
25.10.11
18:52
Reg. před 2016

ahoj mě by se něco takového ale vím ze něco jako ďábel existuje kdo na to věří není blázen já mám občas slyšny je to normální
 
Bila carodejka
13.08.12
15:50
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Fajna
13.08.12
21:19
Nereg.

IP: 82.145.217.*
Tak poradte.
 
Bila carodejka
13.08.12
22:48
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Georkana
14.08.12
12:41
Nereg.

IP: 82.145.211.*
Georkana@seznam.cz
 
liliana
14.08.12
18:18
Reg. před 2016

Kouzlo pro láskou zklamané.
Ústřižek textilu barvy levandule či růžové. Do středu dáme kousek malachitu popřípadě nefritu.Přidáme špetku levandule,tymiánu a mořské soli a recitujeme:"Srdce mé, zbav bolesti duši mou, zbav neřesti."Pak svážeme konce látky do ranečku.Zavážeme pevně červenou nití a nosíme váček v kapse či na krku.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)