English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "pomůže mi někdo?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

pomůže mi někdo?

pimael
18.07.11
22:56
Nereg.

IP: 89.24.209.*
zdravím vás chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějakým kouzlu nebo spíš lektvaru který odebere z čarodějky, mága nabo démona sílu magickou nebo všechnu potřebuji to vědět je to velmi důležité nebo jak sílu spoutat nebo něco podobného prosím poradte mi
 
meel
19.07.11
00:29
Reg. před 2016

sniž jí sebevědomí.. donuť jí o sobě pochybovat..
 
pimael
19.07.11
13:03
Nereg.

IP: 89.24.209.*
dík ale to mi nepomůže je hodně silná a je jako časovaná bomba když bude psychicky labilní může zabít hodně lidí potřebuju něco silnějšího ale i tak díky za odepsaní...
 
meel
21.07.11
10:16
Reg. před 2016

Tak jí zaměstnej něčím jiným.. Dohoď jí chlapa, nebo tak něco.. ;)
 
Maty
21.07.11
13:44
Nereg.

IP: 77.48.243.*
pimael, i kdyby ti někdo kouzlo nebo zaříkávání dal, je to od Tebe zásah ( nevyžádaný ) do cizího života, to se vrací a komplikuje život tomu, kdo to použil. Mnohem lehčí je na toho člověka nemyslet, ani v dobrém ani ve zlém, protože myšlenka je energie, kterou si tu osobu přitahuješ. Jestli ona osoba ohrožuje někoho Tobě blízkého, řekni mu, co jsem sdělila já Tobě. Přestat na někoho myslet může být těžké, ale dá se to. Je to Tvoje osobní volba a ta je nejsilnější
 
pimael
21.07.11
17:52
Nereg.

IP: 89.24.209.*
všem dekuju za názory ale ta osoba je zlo sama o sobě a sílu nabírá z emocí nemůže za to s touto schopností se už narodila jednou na tom byla psychicky blbě a málem zničila dům sousedů a to se k němu ani nepřiblížila je nebezpečná ale ne úmyslně sama mi řekla že potřebuje pomoc jinak se bojí že příště někoho zraní
 
meel
22.07.11
13:17
Reg. před 2016

pimael: Nikdo není samotné zlo, každý člověk má svobodnou vůli na základě které se může měnit, ovládnout se.. Pokud má pocit, že na to nestačí je na místě spíš psycholog než magie.. oni mágové jsou často stejně jen amatérští psychologové
 
pimael
22.07.11
14:35
Nereg.

IP: 89.24.209.*
no skusím si s ní promluvit ale neumím si představit co by se stalo kdyby ji třeba umřel někdo z rodiny nebo někdo koho miluje v takovém případě by ji už asi nepomohl nikdo.. ale děkuju
 
Veronique
05.10.11
12:05
Reg. před 2016

Ahoj.S timhle jsem mela take problem a pomohl mi ochrany pentagram proti zlu a koncenruje tve soustredeni pak muzes neco podniknout ale hlavni je tomu verit
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)