For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 27.9.2022
Svátek slaví Jonáš, zítra Václav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 27.9.2022
Svátek slaví Jonáš, zítra Václav.



Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Bodování článku".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Bodování článku

Theodor
26.06.11
11:49
Reg. před 2016

Ahoj Rede, mám nápad, nevím, jestli je vhodný a zrealizovatelný, ale přijde mi to zajímavé.

na některých blozích existuje tzv. "karma příspěvku", tady pokud registrovaný čtenář souhlasí, klikne + a karma se zvýší, pokus nesouhlasí, klikne - a karma se sníží.

nešlo by něco obdobného zavést zde? myslím, že by to bylo zajímavé z hlediska zpětné vazby. A i ti, co nepřispívají aktivně, by tak vlastně mohli modulovat diskusi.

díky.
 
Theodor
26.06.11
16:32
Reg. před 2016

reply pro Katarínu: píšeš, že nejsi soutěživá, ale neunesla bys tíhu prohry...

nevím o jaké prohře mluvíš? To není myšleno jako soutěž. Naopak to více přibližuje internetovou diskusi reálné. Když budeš sedět v kruhu lidí a prezentovat názor, tak pouhým rozhlédnutím se kolem poznáš, kdo s tebou souhlasí a kdo ne. To je ta zpětná vazba. Lidé různě přikyvují, nebo se naopak mračí, kříží ruce atd.

Není to soutěž o tom, kdo je lepší... ani to tak nebylo nikdy myšleno. Já sám bych o to hodně stál. Když prezentuji nějaký pohled, oceňuji to, když mi dají ostatní najevo, co si o tom myslí. Takže když pod můj návrh o zavedení karmy článku nachytám -50, tak vím, že se ostatní s mým pohledem nestotožňují. Ale abych to vnímal jako prohru? Proč? Copak je to tu soutěž?
 
Maty
26.06.11
16:54
Nereg.

IP: 77.48.243.*
Theodore, zatím si to neumím představit, protože mám takovou pochybnost, že lidé tu budou dávat témata pro líbivost a ne pro nějakou zajímavost nebo aktualitu. Nebo nebudou přispívat, co když je jeho názor blbost a zbytečně by si přečetl, že je mínusovej. Já bych spíš požádala ty žhavé hlavy ( sebe nevyjímaje ), aby byla věnována úcta zakladateli určitého tématu tím, že se různými osočujícími komentáři nebude kazit jeho diskuze a druhou věc, kterou bych vypíchla - jestli s někým nesouhlasím, budu ten nesouhlas směřovat k onomu tématu nikoliv k osobě diskutující. Tím nemám na mysli zástupy kytiček, srdíček mašliček, ale najdeme-li nějaký způsob komunikace, máme možnost se vzájemně obohatit .. co myslíš? Bodování fakt nevím .. když nebude ten dort
 
Kata-rína
26.06.11
17:16
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Theo: to byla legrace - o tom neunesení prohry a tak /právěže pokud nesoutěžím, je mi jakákoliv výhra anebo prohra ukradená, o soutěžení mi opravdu nejde/, jen jsem vypíchla, jakým směrem by to mohlo třeba jít v některých případech. Tak, jak jsi to vysvětlil, je to pochopitelné - je to jedna z vícero možností "výsledku" bodování. Ovšem mám zkušenosti i takové, že při probírání nějakého problému, ve kterém se člověk už tak trocha vyzná a tudíž dodává informace, které jsou ještě pro někoho nepochopitelné, může nastat reakce "mínusová" - což vůbec nemusí být znakem nekvalitního názoru - jde pouze o nepochopení. Dočasné. Mám k tomu konkrétní příklady, které tady neuvedu - zároveň připouštím, že neuvedením příkladů možná toto moje argumentování nemůže být pochopeno. Ale fakt to tak může být.
A přikláním se s pochopením též k názoru Maty.
Kromě toho mám poznámku, kterou zas nevím, na které vlákno upíchnout /abych respektovala Tvou dobře míněnou snahu mít určitý řád a vyjádřovat se k tématu/ - risknu to a písnu to sem:
Pokud se tzv. odbíhá od tématu v důsledku toho, že se objevily nějaké souvislosti, které nějakým způsobem z daného tématu plynou, byla by velká škoda je neuvést - např. téma laterality, na které jsem poukázala jinde, pro mě určitým způsobem souvisí s několika tématy, které jsou poslední dobou "žhavé". Takže bych doporučovala klidně odbíhat, ale třeba to nějak označit - jako větvičku /jak by řekla Maty/. Pro mě dává smysl diskuse právě s větvičkami, jelikožto jsou všude a vždy hlubší souvislosti a různé propojení. No, těžko to lépe vysvětlím, abych nebyla dálnice - což je někdy vytýkáno taktéž. Prostě někdy ani nejde jinak, než přes dálnici. Pokud je ale "zakázána" plus je "zakázáno" i odbíhat případně ještě další "zákazy", dobrat se něčeho může být pak obtížné.
Omlouvám se za odbíhání znova.
 
Theodor
26.06.11
17:51
Reg. před 2016

Hmmm, chápu co myslíte, byť se s tím úplně neztotožňuju.

Katarino: dálnice bych nezakazoval, pokud cítíš, že se máš rozepsat, udělej to, je to jen a pouze problém toho člověka, který je líný to číst. Já třeba dálnice čtu. Mě taky nevadí příliš odbočky od tématu, a třeba ve vláknech, která jsem založil já, je mi to jedno, protože když budu chtít, tak si diskusi k tématu vrátim. Potíž je, že někde zkrátka ta odbočka úplně změní směr diskuse a na původního pisatele se úplně zapomene.

Asi bych netvořil nějaká striktní pravidla. Ale právě pokud cítíš, že tě napadlo téma, které souvisí s více vlákny, pak je možná dobré založit nové. Ale nakonec je to asi jedno...

 
Kata-rína
26.06.11
18:30
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Theo: ono to s tím novým vláknem někdy nejde - z různých důvodů. Momentálně hlavně proto, že některé záležitosti říci nezaobaleně by znamenalo nebýt užitečná, resp. uškodit. A zas to nemohu říci konkrétněji. Akorát mohu vyzvednout aspekt UŽITEČNOST. Alespoň mně jde o to - i když se to někdy nepovede, ač úmysl směřuje tímto směrem.
Někdy se dá vyčíst to, co je užitečné, někde mezi řádky.
Ohledně nějakého řádu - v podstatě jsem pro řád. Třeba se časem nějaký vyvine. Možná je to i tak, že každý máme řád - ten svůj a tím svým se řídíme. A proto těch "řádů" je někdy víc - než se to nějak sjednotí a učeše.
V podstatě se mi líbí řídit se tím, co jste probírali jinde - chovat se tak, jak bych chtěla, aby se ostatní chovali ke mně. A souhlasím s Tebou: "Kdyby se tím všichni řídili, myslím, že by bylo o mnoho lépe."
 
Nike
26.06.11
19:15
Reg. před 2016

Theo,

už jste to někdy zkoušeli zavést pravidla? Bylo to k něčemu? Divila bych se. Přelétla jsem ten dnešek očima a bije mě cosi do očí.
Tady se mluví o tom, jak je dobré se podívat do sebe, ale ve skutečnosti se to neděje. Jako, že třeba nedělat druhým to, co bych nechtěla pro sebe atd... .říkají ti praví. Kroutím nad tím hlavou, jsem totálně bez iluzí.

Nejspíš ti jde karmou příspěvku právě o to, jak vidíš, jsi jediný, kdo se takhle vydal všanc.

Mě je to jedno, klidně to tam dejte.
 
ZZZdena
26.06.11
20:21
Reg. před 2016

Já bych byla pro zavedení. Jsem jedna z těch co se moc nevyjadřují, zdá se mi zbytečné, psát o tom samém jako ten "přede mnou", jen jinými slovy... takže bych jen klikla na "souhlas - nesouhlas" a vymalováno ... otázkou je, jestli bych např. mohla, kdybych byla zlomyslná a chtěla třeba Tea naštvat, tak bych klikla asi 50x na nesouhlas... šlo by to tak? To by asi nebylo dobré... myslím na to, na kolik procent by se dalo té zpětné vazbě věřit...
 

Merit
26.06.11
22:54
Reg. před 2016

smirung :-)
pred spanim si tu dam teda dymku miru, nez zalehnu :-)

zazila jsem vypraveni od jednoho kamarada z netu, kterej mi vypravel, ze nase spolecna znama ma svoje naky stranky (nejde o vesteni, nic takoveho), prosila ho o to, aby ze sve IP adresy vlozil prispevek, kde sama sobe oponovala :-).. aby dosahla toho, co potrebuje :-)
byla za "vyjimecnou" :-).. neudelal to.. ale dobre se tim bavil.. :-), udelal to pro ni nekdo jinej :-), rada manipulovala s lidma.. to ji slo velice dobre.. a asi to stale jeste dela..v podstate to je jeji vec..
nekde si to na strankach IP pamatuje a hlasovat se da jenom jednou?
nevim jak to presne funguje, IP se da i schovat, zmenit a mobilni pripojeni ma myslim dynamickou IP adresu, nejsem špecialista pres tyto veci, jsem bridil :-), to necham odbornikum :-)

karmu bych vnimala spis o tom, co kdo potrebuje, jaky hleda reseni, protoze i kdyz si clovek neco preje "neco potrebuje".. mel by si uvedomit jak zije a necemu vyjit i naproti :-)..
a kdyz sem nekdo prispevek vlozi, mozna by nebylo od veci, kdyby napsal co potrebuje.. co ho tizi a jak si predstavuje to svoje reseni.. vymacknout se :-)

nejsme preci vsichni stejni, co clovek to pohled na situace..
clovek nemuze preci pomoci vsem, vsichni resime neco jineho..
a kazdej si sam vybere to co mu sedi..
nekdo to rad resi i pozemsky.. nekdo si necha rad polozit karty..
nekdo ma rad numero..atd.

nak mi spis prijde, ze se to vsechno i dost prolina.. ze casto piseme o stejnych vecech, jenom to jinak nazveme..pismenka jsou opravdu dost malo.. nejde vyloucit "neco".. to "neco potom nekde chybi"..

jestli tu bude karma :-)..je mi to sumak..
co jsem tu hledala, koho jsem tu hledala, to/je jsem tu nasla :-)
lidi se druzej.. nebo si oponuji, ale svuj zivot si stejne zijeme kazdej sam.. nekdo si holt s tema kuframa vzajemne pomuze, jinej to nepotrebuje :-), ci dela, ze to nepotrebuje :-)
vse je jak ma byt :-).. ;-)
mejte se krasne :-)

 
Theodor
27.06.11
00:36
Reg. před 2016

Zzzdena: a to bys právě neklikla, protože bys mohla vybrat + nebo - a jakmile bys vybrala, nemohla bys kliknout znova, dokud bys neodznačila předchozí volbu. Každý registrovaný uživatel by tak měl vlastně 1 hlas. čili žádný naklikávání by se nekonalo :-) aby si někdo taky třeba nenaklikal 50x plus :-)
 
Nike
27.06.11
08:11
Reg. před 2016

Theo, já jsem se z toho vyspala.
 
ZZZdena
27.06.11
09:00
Reg. před 2016

Theo: Tak to je dobré, z toho "naklikávání" jsem měla právě obavy... na některých stránkách jsem se s tím už setkala (i když jsem toho zrovna tam nevyužila), ale nezdálo se mi to špatné... takže já si myslím, že je to dobrý nápad a stojí za vyzkoušení. Přeji všem hezký den.
 
Red
27.06.11
16:26
Reg. před 2016

napad se mi libi, zkusim to sem pridat, kolikrat mi to vyhovuje, protoze nemam naladu/cas nic psat, ale souhlasim s konkretnim textem...

jestli bude cas, tak jeste tento tyden..
 

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)