English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 19.2.2025
Svátek slaví Patrik, zítra Oldřich.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 19.2.2025
Svátek slaví Patrik, zítra Oldřich.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "prava laska?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

prava laska?

myska-ryska
23.09.10
21:33
Nereg.

IP: .*
Ahojte,prosim Vas poradte ,co mam robit,ako sa mam chovat voci priatelovi,pracujeme v zahranici obaja,obom sa nam ma zmenit praca,co sa jemu nepaci a chce ist domov,ja som chcela ist s nim,on ze nech v zahranici vydrzim a ked sa vyskytne nieco lepsie tak on pride naspet.Hovori,ze ma lubi,ale je to laska ,ked chce odist,neviem sa z toho spametat,stale placem,on je teraz taky milucky ,Mojko tam,Mojko sem,uz sama neviem ,co si mam o nom mysliet,vydrzi nas vztah?
 
marie11
03.10.10
10:33
Nereg.

IP: .*
váš vztah v žádném připadě nevydrží!je mi to líto ale když chce odjet a necha tě tam tak tě nemiluje a určitě má milenku.taky se mi to stalo pracovala jsem v německu v nemocnici na chirurgii a potkala jsem tam čecha zamilovaly jsme se do sebe a vzaly jsme se.potom na rok odjel zpátky do čech.už nepřijel.místo toho mi poštou přišla žádost o rozvod.zjistila sem že má dítě a novou ženu.
je mi to vážně moc líto
 
recker
03.10.10
10:36
Nereg.

IP: .*
pro marie: a mas ted nejakeho muže?jestli je ti míň jak 40 tak bych si dal říct.
 



Yes or No Tarot Free Reading:
Tarot Yes/No

W języku polskim na:
Mojeczary.pl
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)