English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pre pana konika

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pre pana konika

Kvetoslava
14.06.18
20:10
Reg.9.2.18

Dobri Vecer pan konik caka ma cesta do zahranicia velmi Na rychlo z kazdej strani Mam pod chrptom od rodinny noz a teras som v uskich Lebo musim odcestova a ani neviem Ci sa mi pisari tam chitit ako mi dopatne Kveta 18.12.1978 Dakujem
 
Koník
14.06.18
22:26
Reg.7.6.18

Dobrý den, Saturn vám stojí na Marsu a může vás blokovat, dávat chmurne myšlenky, ale důvěřujte Jupiteru, který vám stojí na Venuši a Uranu, pomůže vám, podpoří, Mars vám také vytváří opozici na Lunu a radix Jupiter, může dávat zbrklou energii, vydržte pár dnů, než pojedete.
 
Kvetoslava
16.06.18
08:14
Reg.9.2.18

Pan konik pisali ste mi ze Toho roku Na podzim by mi Malo vyst dietatko aki mesiac podla hviezda je aktualni a Bude tehotnenstvo poriadku a dietatko neda sa vidiet co to Bude velmi Dakujem kvetka
 
Koník
16.06.18
08:56
Reg.7.6.18

Dobrý den,vychází to na konec prázdnin, tedy Srpen, a začátek Září, kdy vám jde Venuše přes Pluto a Jupiter přes nativní Venuši s Uranem, takže podzimní dny by již měly být o těhotenství.
 
Kvetoslava
16.06.18
09:13
Reg.9.2.18

Dakujem
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)