English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prazdne pneumatiky

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prazdne pneumatiky

hanyska
19.02.15
09:34
Nereg.

IP: 82.145.220.*
Uz podruhe behem 2 tydnu se mi zdal sen o prazdnych pneumatikach. V prvnim snu jsem jela svym autem a kdyz jsem zatocila videla jsem ze predni pneumatika je uplne prazdna. Vystoupila jsem a zjistila ze i druha predni je prazdna. Pomyslela jsem si , ze nemuzu nikam jet kdyz jsou prazdne. Dnes se mi zdalo, ze jsem prijela na kole a zaparkovala na parkovisti pro auta. Kdyz jsem kolo uvazala zjistila jsem ze ma uplne prazdne pneumatiky. Rikala jsem si jak jsem na tom mohla prijet kdyz jsou prazdne.
Muze to neco znamenat? Dekuji.
 
Dracizena
19.02.15
16:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Hanyska, ne jenom, že to může něco znamenat, ale ono to znamená...
Vysvětlím Ti to z jednoho úhlu pohledu...
Zastav se a sleduj, koho plníš svým povídání a přemýšlej, jestli to má smysl...
Pozor na kamarádky a nesvěřuj se jim, když Tvé problémy vykecají jinam a tím se Ti nevrací Tvá energii, ta povídavá...
A proto Ti Anděl snový ukazuje, že Ti ubývá vzduch a jím je energie Tvých zpovědí.Kdo se zpovídá faráři, ten se za ovečku pomodlí, ale kamarádky ne a pak dochází k úbytku energie.
Drž své zpovědi na uzdě a své starosti, nebo i prožitky vypisuj do sešitu bez linek a neříkej je jiným lidem... I mezi těmi usměvavými jsou ti, kteří Ti nepřejí a tím Ti jejich vibrační pole nevrátí energie, které jsi do nich vypovídala.
A to je velmi důležité si tyto upovídané své energie hlídat...
Pokud mi nerozumíš, napiš mi na meil, jsem seznam.cz
Jednou bys byla moc a moc utahaná a bylo by to tím, že ses zbavovala nevědomky své slovní energie...
Snadno své aurické pole necháváš jinými lidskými duchy okusovat a za 10 let bys byla jako okousaným jablíčkem, až po ohryzek.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)