English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Čech

Příroda spasí vás! V té bibli čtěte!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Přání

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Přání

Kate44
08.05.18
11:11
Nereg.

IP: 188.120.212.*
Zdravím jen bych se chtěla zeptat na takovou otázku. Nevím zda to patří zrovna sem ale snad ano. Mám teď dost těžké období ze svoji osudovou laskou. Vím na milion procent že je to ten pravý ani jeden se nějaký čas nedokážeme nechat být. Oba k sobě cítíme to co v životě ne. Ale nemůžeme být spolu bráni v nám tom osoba která ho dokáže tak psychycky rozebrat že to není ani možný v ni musí být strašný zlo které on nedokáže porazit protože k ni cítí vděk . Cely život věřím na andeli a moc si přeji ale když to praní ke mě přijde není to cele. A začla jsem pochybovat o svoji intuici a o tom zda ty přání někdy přijdou. Proto bych se chtěla zeptat zda se to jednou vyplní. Do toho se mi neustále opakuji čísla. Které mám spojené sním. A samozřejmě čísla andělů. A splnění praní jenže teď jsme v takové fázi že je mezi námi konec. A já nevím co mám dělat. Moc prosím o radu. Děkuji
 
Gama
12.06.18
16:41
Reg.4.1.18

Moje milá,vděk je slepá poslušnost k manipulaci většinou narušených jedinců.
Druhá strana se snaží vaší lásku vlastnit a vaše láska je slaboch nebo lhář.
Jak je známo vděk se dá projevovat různě,v žádném případě však slepou poslušností.Druhá strana má zřejmě proti vašemu drahouškovi zbraně o kterých nevíte.Protože není sám schopný se rozhodovat a vi zřejmě nesouhlasíte s tím co nastalo,není jiná cesta než o svou lásku bojovat přímo s tou druhou stranou.
Proto vám radím než se pustíte do boje zjistěte si o jejich vztahu pravdu,ať víte kdo je váš nepřítel.Ikdyž si já osobně myslím že tento druh partnera pro život není zrovna to pravé.I tak vám budu držet pěsti a přeji vám boj vítězný.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)