For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 16.8.2022
Svátek slaví Jáchym, zítra Petra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.8.2022
Svátek slaví Jáchym, zítra Petra.

Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

POZOR - PŘI PROBLÉMECH S PŘIHLÁŠENÍM ČTĚTE ...

Připomínky
Na tomto místě očekáváme seriózní připomínky, týkající se serveru. Na rozumné dotazy se pokusíme rozumně odpovědět.

« zpět \ Přidat komentář

POZOR - PŘI PROBLÉMECH S PŘIHLÁŠENÍM ČTĚTE ZDE

Red
18.04.11
23:30
Reg. před 2016

Byl jsem donucen okolnostma udělat něco nemilého - rozdělili se uživatelé, kteří mají shodné jméno.
Více o tom naleznete v článku na hlavní straně (hned první článek - Změny a novinky na věštírně).

Věřím, že mne snad většina z vás, tkerých se to dotklo, pochopí.
Omlouvám se za případné trable.

Helca123
08.05.11
19:55
Nereg.

IP: 107.24.243.*
Red, predpokladam ze jste tady spravce (nevim, nemohla jsem najit zadne info o provozovateli), tak to posilam vam. Myslim, ze neni dobry napad pridavat IP adresy k jednotlivym uzivatelum, sjela jsem "whois" a dostala jsem u jedne uzivatelky kompletni fyzickou adresu i s telefonem. Pridanim IP adresy umoznujete odkryti a mozne zneuziti identity. Pokud chcete blizsi podrobnosti, kontaktujte me na berenka3@yahoo.com. Dekuju za pozornost, Helca

Red
08.05.11
23:19
Reg. před 2016

Ahoj Helco, co se IP adres tyce, v naproste vetsine se dozvime maximalne poskytovatele a ne primo uzivatele. Zde slouzi predevsim k tomu, aby navstevnici vzdy vedeli s kym se bavi (stejne cislo) a nedochazelo k nejakym "podvodum" typu jeden clovek a 10 uctu atp.
Myslim, ze vysledek bude pro uzivatele predevsim pozitivni.

(IP adresy jsou navic bezne verejne a vnitrni, zde zobrazuju pouze verejne. Z valne vetsiny siti je tudiz idnetifikovatelna maximalne cast obce, nikoli uzivatele samotni - viz treba uzivatele ADSL, lokalnich itnernetovych poskytovatelu, atp.)

Mišul :]
11.05.11
09:11
Nereg.

IP: 83.69.32.*
Ahoj, ráda bych se přihlásila,ale nejde mi to. Normálně jsem se zaregistrovala a měl mi na e-mail přijít aktivační kód. Přišel mi, ale když ho tam zkouším napsat, píše mi to : Zadané aktivační číslo je špatné, zkuste jej prosím zadat znovu. Zkouším to stále,kopíruju ho, ale nejde to. Pokud byste mi s tím mohli pomoci, byla bych moc ráda. Kontaktní e-mail : BlondataMisul@seznam.cz Předem moc Děkuji.

Red
11.05.11
11:01
Reg. před 2016

Miul, povolil sem tě ručne, je možný, že dělal bordel ten symbol srdíčka (ta prvni lomena závorka), takže sem ti i upravil jméno jen na "Mišul". Heslo zůstalo stejný.

kok?ík
08.06.11
23:34
Nereg.

IP: 213.155.245.*
Rede jsem moc spokojená, že při minulých hejblata hejbejte se, mi zmizelo š z niku a nahradilo se otazníkem a stále ho mám. Taky se mi moc líbí, že jsem si mohla přidat avatarek. Je to super a vůbec se mi teď věštírna moooooooooooc líbí. Dlouho jsem tu chodila, ale teď zase chodím. Kokšík

kok?ík
08.06.11
23:35
Nereg.

IP: 213.155.245.*
Stále jsem stená trubka "dlouho jsem tu nechodila"

Red
15.06.11
22:43
Reg. před 2016

kokšík: zkus to pls ted, přepsal jsem ti to přímo v databázi, mělo by už být š zpátky..

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)