English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pouze pro zasvěcené-Změna

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Pouze pro zasvěcené-Změna

Witch
15.07.14
15:28
Nereg.

IP: 89.102.105.*
Milé čarodějky, strážci, duchové, síly dobra a poslové Boha.
Ne, nechci znít nijak filozoficky.
Ale všichni vy, co tady občasně chodíte a zkoumáte lidské teorie o nás, nadpřirozených, vy všichni to cítíte. Změnu.
Cítíte, jak vám někdo bere energii, bolí vás hlava, je vám na omdlení, chce se vám až zvracet, bolí vás dýchání. Někdo se vás snaží oslabit nebo přesměrovat na špatnou stranu. Chvílemi se zase cítíte naprosto silní, že by jste mohli kácet stromy... ale jistý pocit, že to není dobré, že jste z části špatní. A když se tomu nehodláte poddat, tak příjdou zas bolesti hrudníku a závratě.
Někteří jedinci jsou již rozpolcení mezi dobrem a zlem.
Pravděpodobně vás všechny zajímá o co jde.
A ano..je něco špatně, něco "visí" ve vzduchu.
Vaše vize se naplňují... chystá se válka.
Mezi dobrem a zlem..
Vím, je velice těžké odolat tomu pocitu síly, když vás na chvíli přejdou bolesti a cítíte se dobře. Ale bojujte!
Počínaje včerejším večerem válka začala, díky smrti jednoho z hlavních nekromantů rukou dobra.
Všechno by se mělo pořádně "rozjet" tímto týdnem.
Sama nevím, jak bude válka probíhat.
Ale jsou tři vyvolení... jacísi vůdci. Dvě původní čarodějky a jeden muž(ne úplně lidský, není jisté, co vlastně je). Jejich znaky se již začaly projevovat.
Budeme vás všechny potřebovat.
Prosím, nepropadejte temné straně, buďte silní!
Zlo sice chutná dobře a je lehčí ale vy všichni dobří víte, kde máte být. Na straně Boha.
Máme být silní, jako rodina.
Tohle již nejsou prosby, ale rozkazy.
Bojujte tam, kde je to správné.
Buďte silní!
A budete nakonec tam, kde máte být. Budete stát s Bohem.


 
Theodor
15.07.14
20:31
Reg. před 2016

Nechci nijak napadat výše napsané, ač si o tom myslím své, protože vždy když se řekno "Zlo a Dobro" tak mám osypky. Jedna věc mě ale zaujala a chtěl bych se na to zeptat: Co je to Nekromant Dobra? Co takový muž pracující s energií mrtvý má společného s Dobrem?
 
Witch
15.07.14
22:39
Nereg.

IP: 89.102.105.*
Můžeš si o tom myslet své, je to pro ty, co ví, o co jde:)
A ne, nekromant umřel rukou dobra.
Dobří nekromanti skutečně nejsou, i když se tváří jakkoliv.
 
Dracizena
17.07.14
15:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Witch...
1./
Když chceš být s Bohem, tak nesmíš BOJOVAT...
Bůh neotvírá svou pomyslnou náruč bojujícím lidem a proto tito lidé předčasně umírají...
2./
Myslíš, že jsi nadpřirozená? Přemýšlej, jestli opak není pravdou...
Jsi přirozená a proto Tě zajímá duchovno... to oni jsou nepřirození a mnozí se pasují do nad přirozenosti a to jsou vládci v polit. sféře atd.
kteří ze své pozice těží z nás přirozených peníze a naši energii.
3./
Duchovní dobro a zlo mezi sebou neválčí, jen lidský chamtivý rozum vede své tělo do krveprolévání...
A to, co je ve vzduchu a lidé to cítí únavou, depresemi, ospalostí, to je jen transformační posun lidského myšlení...
Ano, je to cesta z temna do světla, kdy dnes se opět lidstvo musí obrátit směrem ke hvězdám/to je to světlo/, kde na každého čeká jeho bytostně dimenzní svět... jeho Anděl Hvězdný...
řečeno jinak... mimozemská Tvá bytost, ve smyslu mimosmyslovém...
 
kapin
21.07.14
00:06
Reg. před 2016

Dracizeno mam te opravdu moc a moc rad řekněme že sme si duchvne podobní i kdiš si chytřejší mam te opravdu moc rád ale ti to dá se říct necítiš ti bubni kterí ořasají světem musim se ti svěřit kdiž skončil rok 2012 moje síla se mi nevrací jako kdisi musím jí čerpat ze stromu a skal a potoku dřív sem to dělat nemusel čím to je ?
Děkuji a omlouvám se jestli sem tě nějak urazil Dracizeno
 
slonik12345
21.07.14
20:25
Reg. před 2016

ano mám občas bolesti hlavy občas i na sluníčko ale vím že nakonec dobro vyhraje je ale na každém znás aby jsme mu pomohli s láskou a víře v nás všech
 
Witch
22.07.14
13:36
Nereg.

IP: 89.102.103.*
Dracizena-prosím, nestrkej svůj nos, do každého příspěvku na téhle stránce^^
Všichni tě už mají plné zuby a prd víš o něčem. Buď moc koukáš na filmy, nebo jsi zakomplexovaná osoba, která žije ve vlastním světě:)
Stejně jako ty, jsi nechtěla urazit mne, stejně tak já nechci urazit tebe:) Je to jen názor:)
A prosím zdrž se dalších komentářů:)

Kapin-nauč se gramatiku, nedá se to číst:D

slonik12345-ano, musíme věřit a být silní. A jestli se mohu zeptat, ty jsi čaroděj(ka)?
 
Dracizena
22.07.14
15:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
With... fanatismus chutná přesně tak, jak zde píšeš...
a fanatismus je kanalizací která páchne... a když něco páchne, tak to jdu čistit a tebe se ptát nebudu, protože nemohu...
Svoláváš lidi k bohu, ale k jakému?
 
Witch
22.07.14
16:11
Nereg.

IP: 89.102.103.*
Nevím jaké náboženství vyznáváš, ale já jsem křesťanka, takže věřím jen v jednoho boha.
Ale to, o čem jsem mluvila nemá nic společného s náboženskými názory:)
Už to tak nech, ok?;)
Tenhle článek je pro ty, kteří ví, o čem mluvím a které to zajímá;)
 

Theodor (unlogged)
23.07.14
14:01
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Witch: Fórum se jmenuje fórum, protože se na něm veřejně setkávají různé názory a to dokonce i ty nesouhlasné. Pokud chceš něco sdělit pouze zasvěcencům, pak nevím, zda je internetové forum to pravé ořechové. Diskuse je o argumentaci. Pokud někdo otevře forum (tedy diskusi) a následně odmítá argumentaci, pak mi není úplně jasné, co vlastně dotyčný sleduje.

Nyní mi řekni: jak můžeš být čarodějka a zároveň Křesťanka. Z jaké knihy tvá víra vychází? Jsi li křesťanka, pak tedy nejspíš z Bible, která píše "nenecháš čarodějnici naživu". Pokud tedy tvůj Bůh akceptuje tebe jako čarodějku na své straně, pak to jistě není ten Křesťanský Bůh. Tedy alespoň tak, jak ho interpretují křesťanští duchovní. Nebo se pletu?

Pokud tedy nestojíš na jeho straně, co když stojíš na té druhé? Hranice mezi dobrem a zlem je totiž velmi těžko definovatelná a já osobně si myslím, že Zlo a Dobro nelze určit, dokud historie nebude ukončena.

Souhlasím s dračíženou, že tvůj příspěvek zavání fanatismem, byť asi ne nějak nebezpečným, protože nejspíš ještě úplně nemáš uzrálou názorovou strukturu. Ale co není může být.

 
Dracizena
23.07.14
22:11
Nereg.

IP: 213.151.77.*
With... kdo mě má plné zuby, může být rád. Aspoň tam nebudete mít kazy... ale to si nedělám legraci...
 
kniha šalamounova
24.08.14
11:57
Nereg.

IP: 85.70.128.*
"Sympatetická magie ve své čisté a nefalšované podobě vychází z předpokladu, že v přírodě jedna událost vyplývá nevyhnutelně a neměnně z události jiné, a to bez zásahu jakéhokoli duchovního činitele. Její základní koncepce je tudíž totožná s koncepcí moderní vědy. V základu celého systému je implicitní víra, avšak víra pevná a skutečná, v řád a jednotu přírody. Kouzelník nepochybuje, že stejné příčiny přivodí vždy stejné následky, že vykonání správného obřadu, doprovázené vhodným zaříkáním, nevyhnutelně povede k požadovanému výsledku, pokud se ovšem jeho zaklínání nezkříží s mocnějším čarováním jiného kouzelníka, který je zmaří. Nenaléhá prosbami na žádnou vyšší moc; nedožaduje se přízně nějaké nestálé a vrtošivé bytosti. Nepokořuje se před žádným hrozným božstvem. Jeho moc, třebaže je v jeho očích veliká, není libovolná a neomezená. Může ji využívat jen tak dlouho, dokud se řádně podřizuje pravidlům svého umění anebo tomu, co můžeme nazývat přírodními zákony, jak on je chápe. Zanedbat tato pravidla, porušit tyto zákony třeba jen v maličkosti znamená přivolat na svou hlavu neúspěch, a nešikovný praktik sám sebe vystavuje nejvyššímu nebezpečí. Jestliže si kouzelník dělá nárok na moc nad přírodou, pak je to moc předem konstituovaná, dosahem přísně vymezená a vykonávaná v souladu se starými zvyklostmi. Vidíme, že mezi magickou a vědeckou koncepcí světa je těsná analogie. V obou případech se vychází z naprosto pravidelné a spolehlivé následnosti jevů, určené neměnnými zákony, jejichž působení lze předpovídat a přesně odhadnout; v přírodě není místo pro prvky rozmaru, osudu a náhody. Magie i věda otevírají zdánlivě nekonečnou perspektivu možností tomu, kdo zná příčiny věcí a je s to dosáhnout k tajemným impulzům, které uvádějí do pohybu obrovský a složitý mechanismus světa. Odtud pramení ta silná přitažlivost, kterou působila na lidskou mysl magie stejně jako věda; odtud vycházejí ty mocné podněty obou ke snahám o vědění. unaveného hledače, poutníka s bolavýma nohama vábí přes pustiny zklamání z přítomnosti svými nekonečnými přísliby krásné budoucnosti. Vyvádějí ho na vrchol vysokánské hory a za temnými mraky a mlhami, které se válejí u jeho nohou, mu ukazují vidinu nebeského města, města vzdáleného, ale zářícího nadpozemským leskem, města koupajícího se ve světle snů."
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)