English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Swift

Uvádět argumenty je ten nejhorší způsob konverzace.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

posilenie pevnej vole?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

posilenie pevnej vole?

Sugarock
14.07.10
23:04
Nereg.

IP: .*
zaujimalo by ma, ci existuje nieco na posilenie pevnej vole... aspon tak docastne.. pretoze ja uz ked sa "rozbehnem", tak je to fain.. ked uz nabehnem na isty rezim, tak to zvladam, ked uz sa raz nieocmu prisposobim ide to lahko..
no mne robi strasny problem tie prve dni, prve tyzdne.. (u vacsiny ludi je to opacne, najprv im to ide a potom to vzdaju.. som v tomto dost odlisna :D)
tak by ma fakt zaujimalo, ci to ide.. ci na to nieco existuje..
dakujem
 
Merit
15.07.10
14:13
Reg. před 2016

ahoj sugarock :-)
ceho se to ma tykat? ..muzes to upresnit? pa :-)
 
Sugarock
15.07.10
22:59
Nereg.

IP: .*
teraz som to myslela len tak teoreticky.. :) ale ked mam uviest nejaky priklad.. chcela som stravovat zdravo, ziadne diety, len prost enejest vsetky tie nezdrave veci co mi skodia.. a nevydrzim ani den... boloobdobie ked som tak jedla a bolo to super no sla som tak na mesiac mimo domu a uz sa do toho neviem dostat...
alebo hudba.. nemam v nej vytrvalost.. mozno na to nemam nejaky extra talent ale chcela by som aspon vediet hrat pekne... no nikdy s anemam k tomu aby som cvicila... mozno tak prvy den ale hned ako mi to nejde mam z toho pocit ze mi nic nejde mam zlost a necham to tak..
alebo aj ucenia.. nemyslim ani tak skolu ale vzdelavania... v jeden den je to hr hr najdem si toho strasne vela a na druhy uz nic
a chcela by som to zmenit
 
Merit
16.07.10
00:38
Reg. před 2016

ahoj :-)
ja si myslim, ze vsechno ma bejt tak nak s mirou :-)
neumim si predstavit co je pro tebe nezdravy?? specifikuj :-)

hrani :-).. to ti muze poradit Katarinka.. i ten kdo je nadanej.. musi trenovat.. jako atlet.. kdokoliv.. bez toho to nejde.. ja takovyho cloveka neznam.. nekomu to jde snadneji, nekdo to ma tezsi..
nekdo ma i talent, vali.. a presto.. nema disciplinu.. pac je to rehole, vse co se ma nak dobre delat.. je fuk o co jde.. k cemu dobrej muzikant, kdyz neni schopnej prijit vcas na zkousku? (priklad)..

u deti jsem vypozorovala (nevim kolik ti je let :-) ).. ze si musej projit ruznejma krouzkama..ze toho musej zkusit vic.. samy si nak vybraly.. a u toho zustaly... stalo to nejen spoustu penez, to je to nejmensi, ale tech nervu :-DDD.. u neceho vydrzet, s tim ma problem vic lidi.. bavi te to co delas??..

mej se krasne pa :-)*
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)