English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Proces myšlení není dosud předmětem soustavného bádání.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

poradte prosim:((((

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

poradte prosim:((((

tina173
07.12.11
16:23
Reg. před 2016

potrebovala by som poradit mam taky pocit ze som urieknuta na sieti so si citala vela veci o tom a moje priznaky su jasne. Vratila som sa zo zahranicia a cely moj zivot sa ruca nic sa mi nedari a am taky pocit ako keby nadomnou niekto stal..Vsetko mi pada z ruk a niekedy mam pocit ze lepsie by bolo keby som na svete uz voebc nebola,,,uz z toho vsetkeho nevladzem.. Vedel by mi neikto poradit ze co dalej??Kika
 
Vilma
08.12.11
19:52
Reg. před 2016

Já jsem na tom podobně. Taky se mi nic nedaří a díky tomu jsem se zadlužila natolik, že již splácím víc než vydělávám. A tento měsíc, nestane-li se zázrak budu nucená vybrat výplatu než dojde na splátky, aby bylo na to základní. Ke všemu jsem nedávno zamyšlená zakopla a mám vyvrácený levý palec.Dále v práci mi dokonce spadl mobil do záchodu a oprava už nebyla možná a ztratila jsem kontakty, které byly v paměti telefonu. Dokonce i v práci někdy dělám nesmyslné chyby. Práce mě nebaví, když vím, že si stejně na ty dluhy nevydělám. Nejradši bych na vánoce skončila, ale výpověď nedávám. To mohu i dohodou. Prý je to u mě karmické a musím si to prožít. Nemám na uhlí a jen děkuji Bohu, že zatím nejsou silné mrazy. To bych bez uhlí nepřežila. Teď se bojím každého vydání, bojím se koupit si i teplé ponožky nebo svetr. Ještě že mám od loňska kozačky a teplou zimní bundu
 
tuzba
10.12.11
20:48
Reg. před 2016

ninko ja som na tom este horsie neviem ci si citala moje prispevky,som zufala hladam pomoc ale nedari sa mi ,bojim sa kazdeho dna co mi prinesie ,modlim sa aby to uz skoncilo.Prajem ti aby sa ti zacalo darit a vsetko zle nech pominie.
 
Vilma
10.12.11
23:28
Reg. před 2016

Já ti taky přeji, aby ti vše zlé již skončilo a začalo s ti dařit.Taky jsem čtla tvé příspěvky. Vím, ten barák jsem měla prodat dřív. Kupci by s byli našli, ale sousedi mi každého rozmluvili, abych si dala pozor, zda mě nechtějí ošidit. Oni původně barák koupit chtěli, ale soused pak vážně onemocněl a ztratil koupěschopnost. Měla jsem radši poslechnout kartářku Elišku Běleckou, která mi radila již před 10lety dům prodat i bez vědomí sousedů, jinak ž mi dluhy budou narůstat, což se bohužel vyplnilo. Nyní dluhy převyšují hodnotu domu o víc jak 50%. A když celková plocha baráku je necelých 300m2, tak ani jako pozemek nemůžu moc získat. Ani ten nejmovitější mi přece nedá 5000Kč za metr! Al zkusila jsem společnost spes, kde by prý stačilo uhradit prodejem domu 30% dluhů. Ovšem na další otázky mi už neodpovídají
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)