English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Clavell

Svádění je prostě ženský zvyk. Nabízet se je prostě ženská potřeba.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

poradite mi?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

poradite mi?

myska-ryska
15.06.10
19:35
Nereg.

IP: .*
Skoro pol roka zijeme spolu s priatelom spolu,ale nikto z jeho rodiny to nevie,ani s priatelou,na facebooku si pise s inymi zenami,posielaju mu srdiecka,ale ked mu poslem ja,tak to vymaze,aby sa nahodou o nas niekto nedozvedel,je to normalne?Neviem,co si mam o nom mysliet,ako berie nas vztah?
 
ogar
15.06.10
20:32
Nereg.

IP: .*
to je pjekni
 
harmonika
17.06.10
21:17
Nereg.

IP: .*
Hodně to je o komunikaci a vyjádření toho co chceš, co se ti líbí a co ne!!Tak s nim mluv a neboj se ho..on ti musi rict proc to tak dela a proc nechce aby vas vztah byl veřejnej, pokud ne tak pápá.nestoji za to!!Je to divny no...
 
Weiterinka1
18.06.10
21:28
Nereg.

IP: .*
Myško ... Váš vztah je jednoduše ... utajený. Dovolila bych si oponovat Harmonice ... druhý Ti není povinen nic. Nemusí Ti tudíž nic vysvětlovat, pokud nechce ... a on to tak dělá. Nic Ti nevysvětluje. Zvlášť, když asi ani moc se toho nedomáháš ... za co Tě má? Je to skutečně Tvůj přítel? Důvod vymazání srdíčka se Ti nelíbí ... ale v reálu se Ti to líbí? V ostatním naprosto s Harmonikou souhlasím ...
P.S. Měj ráda i sama sebe ...
 
myska-ryska
19.06.10
09:17
Nereg.

IP: .*
prave vcera som mu o tom povedala,ze to dalej tak uz nemoze byt,ze sa mi to nepaci,ale nechcel o tom hovorit,len mi povedal,ze som prehnane ziarliva a ked tak,ze on moze odist.Ja mu na to,ze ako chce,ze ja ho prosit nebudem,aby ostal,ze vztah by mal byt o kompromisoch,ale nie iba z jednej strany,ale z obidvoch,a este mu hovorim ... ... maj si kamaratky,to nie je problem,pis si s nimi,ale preco s nimi flirtujes a oni vobec nevedia,ze mas vztah,robia si nadeje a ze ja nie som zena,ktora bude v kute a cakat,ja mam tiez svoju hrdost.Teraz cakam,ako sa to utrasie,ale urcite nepovolim,je pravda,ze ho velmi lubim,on o tom vie,ale nebudem nejakou babkou na hranie
 
Tilly
21.06.10
16:34
Reg. před 2016

Správně hlavně se nedej. Jestli vám to vyjde to už je otázka.
Držím palečky
 
duda
12.07.10
15:01
Nereg.

IP: .*
ja mam velky problem. poradte mi ci zostat zpriatelom ktoreho nelubim,ale som snim 3 a pol roka alebo ist za muzom ktoreho milujem. viem ze ma obaja miluju,ale mam strach.
 
baby1992
16.01.11
23:24
Nereg.

IP: .*
tak tohle normlní určitš není měla by ses na něho vykašlat,protože pokud by tě opravdu miloval a záleželo mu na tobě tak by tě představil svý rodině a kámošum.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)