English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

poradí mi někdo prosím

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

poradí mi někdo prosím

romanka0103
04.03.12
23:19
Reg. před 2016

dobrý den,chtěla bych poprosit o výklad mého snu.bydlela jsem v bytě,přišli njací chlapi,co se zabývají mrtvolami a přinesli pytel a z toho .pytle vylezl oživlý můj děda,který je několik let po smrti,hrozně jsem se bála a utíkala se schovat před ním do koupelny,on tam přišel za mnou a pak jen už vím,že mi někdo řekl,že ještě týden žil,než doopravdy umřel.
 
ememka
31.07.12
09:33
Nereg.

IP: 91.219.132.*
Romanka, Tvoj deda sa s Tebou určite prišiel iba rozlúčiť a možno sa poteboval zveriť niekomu s tým ako jeho prechod prebiehal. jemu sa uľavilo. Je celkom možné, že naozaj ožil, sú dôkazy toho, že človeka vyhlásia za mrtveho, ale on "znova nabehne" po istom čase. Preto sa do hrobov dávali niekedy zvončeky, aby takýto človek mohol privolať pomoc. Každopádne je to celkom reálne, že mal takúto skúsenosť. Ak mu chceš pomôcť, prijmi to ako fakt a nechaj túto jeho časť, ktorá mohla byť nespracovaná odísť, akceptovať, pustiť, aby sa tomu nevenovalo priveľa energie, ktorá to posilňuje a drží na určitých úrovniach existencie, kam už nepatrí. Keďže sme so svojimi predkami prepojený nejakou tou našou časťou, mohlo by to byť nakoniec hlavne Tvoje bremeno. Tak sa teš z toho, že máš takúto skúsenosť, že vieš... poďakuj sa sebe a jemu, že sa obrátil na Teba, asi Ťa mal rád, aj keď to v živote mohol alebo nemusel prejavovať..Pekné dni
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)