English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

!!Pomoc!! Něco mě chce zabít!!

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

!!Pomoc!! Něco mě chce zabít!!

Angelikamal
07.04.11
21:54
Nereg.

IP: .*
Ahoj víte, chtěla bych vám něco povědět, ale kdy to začala asi toho dne, kdy byl úplněk, bylo to před rokem a kousek. Toho večera jsem s kamarády byla venku a hrály, jsem hru na zombíky každého to bavilo, jenomže potom někdo začal ťukat kladivem do teprve postavené zídky, ale já vím že to nikdo s kamarádů nebyla rodiče byly doma. A od té doby se kolem ně a mých přátel začaly dít podivné věci a mě začal někdo sledovat. Asi tomu nebudete věřit ale je to nejspíš vlkodlak protože jsem to párkrát zahládla. Včera to dokonce napadlo mou kamarádku a mě málem taky kdybych včas nezarámovala a neotočila se k němu. Je to podivné téma ale myslíme si s kamarádkou, že nás to chce zabýt. A proto prosím ty, kteří mají podobné zkušenosti nebo jenom ty kteří jsou sečtělý a vědí jak se ho zavyt nebo ho zabýt aby se ozvaly a pomohly nám se tohoto tvora zbavit. Je to podivná žádost a podivný příběh ale je to tak bohužel vám nemohu říci další věci, které by vám pomohly pochopit mou situaci, ale jsem si jistá, že to pochopíte.

Pro ty, kteří by my odpověděly že to byl pes tak to nebyl a nebyl to ani vlk. Vím to, protože je to větší a mohutnější než cokoli jiného a že já se v tom vyznám.
 
CryingFox
09.04.11
13:40
Reg. před 2016

Nevím jestli ti to pomůže, ale vlkodlačí kůži propíchneš jedině stříbrem. A nebo si počkej na zatmění měsíce to je taky pro vlkodlaky smrtelné.
 
CryingFox
09.04.11
13:51
Reg. před 2016

Nejbliší zatmění měsíce bude 15.června 2011
 
solitaryman
10.04.11
17:30
Nereg.

IP: .*
angelikamal: uz aby to bylo. to nerikam zdaleka tak ve zlem jak to zni, proste jen proto ze se to uz neda cist. uz je te moc angelikamal, samy ficoviny. zensky vy byste vyhnaly svetce i dably, bezte raci neco delat.
 
Angelikamal
10.04.11
20:49
Nereg.

IP: .*
CryingFox
děkuji ti za ten nápad s 15.6 určitě ho použiju a také stím stříbrem jenom nevým jestly zabere.
Buď požehnán


solitaryman
No jo zase ti ignoranti ale z toho si nic nedělej jsou to pořád lidé kteří pomohou a také ti kteř na tyhle věci věřej
Bohužel musím uznat že jsou tu i ti křeří si MYSLEJ že jsou něčém víc a tak ostatní jenim kritizujou.
No tak se měj
 
CryingFox
10.04.11
21:36
Reg. před 2016

není zač jsem rád že můžu pomoct
 
solitaryman
12.04.11
12:12
Nereg.

IP: .*
angelikamal:
nevsiml jsem si, ze by se kdokoli nad tebe povysil. co ty a kamoska? co ste tim sledovaly, kdyz jste to tady rozjeli na nekolika frontach? nikdo nezustal ohromeny??? prusvih. dostaly jste jen pocitit, ze vas nejde brat vazne, FAC. to jste s tim vazne nepocitaly? abys mi rozumnela, mam fantazii rad a nevadi mi, kdyz se nekdo zabyva svoji temnou strankou, to je poho. kdyby z toho nelezl takovy paskvil a nebylo toho tolik. no tak se taky mej.
 
Merit
12.04.11
15:56
Reg. před 2016

kdyz se ve vsem devce tak vyznas.. proc to takhle nabira na gradaci? :-), co? :-)

kdyz jsi tak sikovna, tak "mocna", proc rves o pomoc?! :-D

nic ve zlym.. to jen tak :-)
 

minti
12.04.11
18:14
Nereg.

IP: .*
merit má recht
 
Merit
12.04.11
19:38
Reg. před 2016

Minti, tu nejde o to, jestli mam "recht" pravdu atp..
to je sumak.. sama jsem v mladi delala pi****ny!.. a skoro ty samy :-)
je pak cas.. si priznat pravdu.. "potrebuju pomoci, prosim, hilfe"..
tohle jeste neni rvani o pomoc.. jeste toho couda nedostala poradnyho..
i kdyby slo jenom o for.. s timhle nema cenu si hrat..
je to hra s ohnem.. ale nekdy i toto byva pocatkem.. cesty ke svetlu..

sama si musi zvazit co chce a nechce.. a co ji to dava..
ego je svina! :-), mame ho kazdej.. sebe z niceho nevyjimam.. vim, ze je me taky dost!:-), ne nadarmo jsem nazyvana "mrchou" :-)..
a nekdy dokonce sladkou ;-)
 
Angelikamal
12.04.11
22:01
Nereg.

IP: .*
Prosím o pomoc s temnou silou která my zabyl bratra. A uplně sem nepochopila co tím sledujete myslíte si že jste něco výmečného že urážíte kněžku Nyktinu nebo si mylíte že mě rozhodíte od mé víry. Nic s toho se vám nepodaří jen sem chtěla požádat o pomoc proti Zlu který se mě a mé sestry a barty snaží zavýt. Je my líto že někteří lidé jsou ignoranti a nedochází jim co se stane se světem pokut nechám Tohoto zlého vlkodla aby mě zabyl a spolu se mnou i další bratry a sestry. Jenomže až zabyje nás začne zabíjet i vás. ZAšnou hromadně mizet lidí a nalézat se jejich kosti a kostry ohlodané od masa.
Jak chcete. Zda má nastat Apokalipsa tak já to vzdám a nechám se sežrat za živa ale to se nestane dokut budu věřit v Nyktu
 
MoniSka95
13.04.11
18:18
Reg. před 2016

úkol vlkodlaků, no vida... ochoč si upíra a jsi v bezpečí kočko
 
MoniSka95
13.04.11
18:19
Reg. před 2016

sorry myslela jsem útok
 
Vikin1
14.04.11
09:19
Nereg.

IP: .*
Angelikamal:
ale miláčku, co blbneš, nikdo ti nic nedělá. Představ si, že se ve mě minule ozval fotr. Na to co si prodělávám se starší dcerou, jsem byl k tobě docela tolerantní.
Ber to ode mě jako radu: Méně je někdy více.
Nejen v počtu příspěvků včetně těch nakopírovaných, ale i v obsahu. Máš to strašně překombinovaný. Čarodějka, upírka plus vlkodlak v jednom (Potter+Underworld?), démoni, kněžky, samá těžká temnota. A do toho všeho: svaté poslání. Dokonce na tobě závisí osud tohoto světa? To mě poser. Dej si říct a uber, abys vážně neměla psychický problémy.
 
Angelikamal
14.04.11
20:25
Nereg.

IP: .*
Vikin1
hele já se tu nebudu rozčilovat kvůli tupci jaký jsi zrovna ty
je my líto že takový blbec se vůbec ozívá a abys věděl tohle všechno se děje já jsem kněžka vlkodlaků a upírů jsem prvním upírem který je i vlkodlak,navýc dělám magii a jsem čarodějka sory ale tvoji dceru sem netahej je my jedno že seš tolerantní prostě se di vycpat já už nehodlám od tebe nic poslouchat a od iikoho zvás kdo mě chce urážet
Rovnou tu říkám ještě někdo se do mě buide navážet a sešlu na něj živly jaké ovládám.
A na mě záleží abych zachránila upíry a vlkodlaky je my jedno jesty zemřou lidé mě Nyx vyvolila abych zachránila její děti tak drž hubu.
Je my jedno jestly mám pravopisný chyby já jsem ta co má váš osud v rukou.
A jediních kterých bych litovala že zemřely jsou moji rodiče a mý přátele jinak my jste všichni kdo není čarodějka , mág nebo vlkodlak a upír uplně ukradený.

jediný kdo má ruzum a věřím my jsou mí přátelé a rodina a tady CryingFox který pozoruje že se dšjí divné věci.
Takže pokut ti vadí že se považuji za Nyktinu služebnici když ke mě promlouvá tak radši drř hubu a nelez sem na tohle forum.

abys neřek že sem krutá tak ti žehnám
 
dracizena
14.04.11
22:33
Nereg.

IP: .*
Tak holčino jsem ZDE !!!
Pošly do mě své živly, oni jsou moje a v tobě jen dupou a proto se zde nacházíš, abych si tě všimla...
Nejsi čarodějkou, světelné čarodějky se takto nechovají aby posílaly své zlo. Ono se stejně to zlo lidské stěhuje zase jen zpět, kdo ho vyslal děvče...
Jsi jen posedlá a to je nevyrovnaná energie ve Tvém myšlení.
Ale ano, budeš vidět paranormální jevy, ale pak mě hodně rychle volej aby ses z toho nevykolejila, až nezbláznila. Není to žádná sranda...
Jsem vystupněný člověk s mimozemským DUCHEM a proto si na tebe posvítím... Budeš vidět světlo a to bude můj DUCH..pak se modly a opakovaně ámenuj a vrátíš se do reality...
Nejsi žádný vlkodlak, jen v sobě máš hodně zvířecích vibrací...
Trochu ti vypláchnu myšlení a pošlu sen, který ti promluví do rozumu... měj se dobře***
 
Vikin1
15.04.11
10:11
Nereg.

IP: .*
 
Angelikamal
15.04.11
15:43
Nereg.

IP: .*
dracizena
to bláho výš kdo jsem já sem upírka a né posedlá a to že disponuji magií jakou ty nemáš tak ti ji rozhodně posílat nehodlám.
 
Rychlovka
15.04.11
18:17
Reg. před 2016

ahojky prosím odepiš mi na email no a sice nepomáháme zlu ale ty sna zlá nejsi a protože jsme dobré čarodějky tak ti pomůžem
 
Angelikamal
15.04.11
18:54
Nereg.

IP: .*
děkuji ti
aspon někdo v tomhle světě
Bu´t požehnána
 
Angelikamal
17.04.11
13:52
Nereg.

IP: .*
dracizena

máš smulu mám tu bariéru přes kterou nikdo neprojde he he he chrání mě všech pět živlů no smůla
pokus nevyšel a abych tě uklidnila já se nezměním a ve mě je víc magie než v tobě. No nic zatím si tu nebyla tak se ti to nepoveedlo a nebo jsi to radši nezkoušela. Tak se měj
docela jsi mě pobavyla
 
meel
17.04.11
14:46
Reg. před 2016

Není důležité jak moc je kdo mocný či jak moc je kdo plný magie, nebo jak moc dává ostatním najevo jak je mocný a bůh ví co všeho ještě.. avšak důležité je to, jak moc je člověk (popř. upír) schopný sám sebe kontrolovat..
 
Angelikamal
17.04.11
15:54
Nereg.

IP: .*
Bezva tak to sem na nejvyší urovni
protože se dokážu ovládnou tak že nedovolím své upíří stánce aby někoho zabyla a vlkodlačí jak by smet .
Jo a je to důležité protože se schyluje k velkým událostem.
 
im
17.04.11
19:40
Reg. před 2016

A právě proto byste se neměli hádat. Každý kdo má oči tak vidí kolik špatného se dějě, přichází špatné časy a bude velký chaos i bez vašich hádek. Teď byste se neměli hádat měli byste se spojit protože až to přijde bude potřeba každý kdo bude ochotný bojovat za životy svých přátel a rodiny a bude jedno jak bude silný a mocný každá pomoc bude dobrá.
 
Angelikamal
17.04.11
22:30
Nereg.

IP: .*
im
No jak chceš ale ať se neozívaj takový ty lidičky který musejí být jenom v opozici a ať my nekecají do věcí po kterých jim nic není. Vem si, že mluvíš s bohyní, která ti říká, že budou zlé časi a potom ti někdo tohle to vyvracuje. Vem si že někdo si myslí že jsi lhář a jenom se vychloubáš věcmi které nejsou pravdivé přičemž já hledám ve dne v noci spojence mezi řady lidí, vlkodlaků, mágů a čarodějek a upírů kteří by byly ochotni nasadit krk pro věc za kterou tě poslala Nyx za to aby nastolil mír a pořádek za to aby zlo které chce zničit lidstvo zahynulo. já se nechci hádat já jenom chci aby lidé věděli co se děje protože je to špatná hodně špatné přichází sám satan neustále my to a mí kamarádce vychází v instinktivním malování přišel démon co by tu už dlouhá léta neměl co dělat vyskytl se nejmocnější vlkodlak v dějinách a ktomu nám vychází v malbě věž na poušti. Co chceš, abych jako dělala, když já sama se snažím ze všech sil, abych zlo které se přibližuje alespoň na chvilku zadržela. Každou noc stojí před vraty nejmocnější vlkodlak a čeká jen na to, kdy moje bariéra pohasne kdy mě některý z těchto lidí, kteří mě chtějí údajně přivést na správnou víru roztočí na tolik, abych udělala nějakou hloupost. Tohle není lehká úloha a v budoucnu to lehké už nebude, vůbec mě se zdají, sny o apokalypse já se to snažím, odvrátit, jenže přichází stále nové zlo a já to takhle dlouho nevydržím. Ještě se nestalo, abych někoho nekousla, a taky se to stát nesmí jenže jak to mám podle tebe udělat, když někteří lidi si myslí, že kecám. Jak podle tebe mám vést válku proti zlu které je mocnější než co se kdy oběvylo.
Já už ten nápor dlouho nevydržím, pochop snažím se ovládat ve škole, na ulici ještě k tomu si hlídám svou auru a svoji duševní energii. žiju dvojí život který mě dost zatěžuje, snažím se aby, lidi na ulici nepoznaly, kdo jsem aby, jsem nevydávala moc energie a aby, mě podle ní nevystopovaly, další démoni. Ale jak podle tebe nemám se hněvat, když sem přijde ignorant který si myslí o sobě bůhví co a vyvrací mé tvrzení a to co se děje přičemž v tomhle žiju ve dne v noci. Pochop tohle není lehké a já se snažím ze všech sil ale, jak to mám si dělat když se sem z prominutím někdo nasere a tvrdí že lžu. To tedy opravdu nechápu.

Buď požehnán
 
meel
18.04.11
18:29
Reg. před 2016

Angelikamal: Jsi zajimavá osoba..
Taky máš někdy pocit ostatní lidé jsou tak jednoduchý? jak je lehké je prohlédnout?
Dokážeš vycítít co si lidé myslí nebo je donutit aby si mysleli to co chceš ty?
snažíš se někdy popírat fyzikální zákony? nebo si veškeré magické dovednosti vždy nějak odůvodníš?
 
Mayzi
18.04.11
19:37
Nereg.

IP: .*
Myslíš že jsi jediná kdo trpí? Probouzím se v noci s brekem z toho co v noci vidím. Použila jsem kouzlo aby démoni nenašli mé sestry které o tom ale neví, některé z nich chtěli žít normální život ale teď sem na ráně já. Každý den se bojím o svou rodinu a o své přátele večer mívám vidění z kterých se mi chce ječet. Nejsi jediná kdo shromažduje bojovníky lidé i nelidé se budou muset bránit protože to sami nezastavíte tohle je jen jeden stát tím nezachráníš celý svět. Já nevěřím v bohy ve které věříš ty já věřím ve viší moc jak dobrou tak zlou ti kteří budou bojovat můžou věřit třeba v buddhu ale je důležité že bojovat budou. Tohle není o tobě nebo o mě je to o bytostech z celého světa.
 
Angelikamal
18.04.11
20:28
Nereg.

IP: .*
Mayzi
To my došlo že nejsem jediná také chráním své blyžné taky jsem na ráně proto volám bojovníky proto shromažďu ji. Vým že se to týká celého světa vým že pokud to nezastavýme zbude po nás jen prach ale já hledám pomoc já se snažím abychom žily dál ano možná se snaží i ostatní.
Buď požehnána a vytrvej v usilí tohle bude dlouhý rok.

meel
Jak to myslíš možná sem zajímavá osobnost ale určitě nechci aby my lidé otočily chci jen aby věděli pravdu nic víc. Je těžké žít v tomto světě kde ti nikdo nevěří jenom tvý přátelé na které se můžeš spolehnout.
bu´d požehnán
 
meel
19.04.11
17:42
Reg. před 2016

Angelikamal: Nežiješ ve světě kde ti lidé nevěří. Žiješ ve světě ve kterém přistupuješ k lidem tak, že ti nikdo nevěří..
 
Rychlovka
19.04.11
18:08
Reg. před 2016

MELL: má pravdu já jsem witch a přiznám sito existují nadpřirozené bytosti... Ale nedivým se že nikdo nevěří
 
Marion
25.04.11
11:33
Nereg.

IP: .*
Tak na tohle nelze nereagovat. Angelikamal, jsi v pořádku? Holka myslím, že by ti prospělo nečíst knížky typu "Děti noci" nebo sledovat jím podobné filmy. Nejvíce mě dostalo: "já jsem ta co má váš osud v rukou,,. Máš akorát tak velmi silné ego, jak si můžeš dovolit něco takového napsat? Jediný osud,který ty máš v rukou je ten tvůj. Vypadá to, že trpíš tzv. Mesiášským komplexem, přečti si o tom něco. Žádní upíři ani vlkodlaci neexistují! Jedině psychičtí upíři nebo jemnohmotní "upíři", kteří rádi z lidí v noci vysávají energii. Nejste už velcí na takové pohádky?
 
Angelikamal
25.04.11
16:55
Nereg.

IP: .*
Marion
Nevým co tím sleduješ ale upíři ekzistujou a vlkodlaci též to ty si jen moc arogantní a záležíti jen na sobě. Ale chápu tě lidi si myslej že když se upíři neukazují tak že nejsou a když se jeden znich ukáže tak jsou proti němu je my to v podstatě jedno upíři ekzistujou a já jsem jedním znich. Bohužel je fakt že si lidé ukazují upíry jinak než doopravdy vypadají a vlkodlaky též. Možná proto hodně lidí na ně nevěří ale věř my ti kdo ho vyděli nebo jen zdálky spatřili budou si to pamatovat na dosmrti. Nejsme ani tak hrozní nevypadáme jako ti ve filmech a ani tak neumíráme. Vypadáme jako lidi a hodně znás mezi nima žije jen to o sobě nadávají vědět a zapojují se do normálního života.
Tak jako já a mý přátelé.
A komu j"á jsem ta co má váš osud v rukou"
Chceš opravdu vědět to co sem my zdá v nocích to co vydím vwe vizích a jaký to je pocit vydět umírat přátele ,vydět jak je svět pohlcen nenávystí a válkou jak nastává apokalipsa. Protože já to vydím já vydím jak lidé mezi sebou umírají vydím démony co je vraždí a řeknuti není to hezký obrázek. A co vým tak když to říkám nahlas sparvydla se to nestane, spravydla se stane opak a spravydla tak zachráním život. TAkže promin ale na tohle mám plné právo jelikož vydím co se stane tak mám právo říc že mám osud lidsta ve svých rukou a jenom tím že tyto vize říkám ostatním tak se nevylněj. Není to moje představyvost ale fakt jaký mám každý den. Pokaždá když se z vizí probudím je my blbě je my nazvracení a celá se třesu. A výš proč protože to je fakt hnusná budoucnost.
 
anonim9856
25.04.11
20:14
Nereg.

IP: .*
hele Marion že si nikdy neviděla upíra nebo vlkodlaka neznamená že neexistují nemůžeš přijít a tvrdit že něco nebo někdo neexistuje jen proto že nemáš důkaz... . vidělas někdy psychického upíra? a každý má ve svých rukou osud nejen svůj já osobně věřím tomu že i ta nejmenšískupinka lidí může změnit svět.
 
Marion
25.04.11
21:25
Nereg.

IP: .*
Asi nevíš co znamená arogantní protože to já tedy nejsem. Ne, upíři ani vlkodlaci ve hmotě neexistují, jsou to pouze astrální bytosti. Chápu, že si ráda hraješ na čarodějku, upíra, vlkodlaka a kdoví co ještě, ale je to jen tvá fantazie, já ti to nezazlívám. Také já, když jsem byla mladší jsem si ráda hrála a vymýšlela, ale to už je dávno za mnou. Ale věř mi, že až trochu vyrosteš budeš se tomu smát . Také vím, že mi teď nejspíš nepřiznáš, že lžeš protože by se to dozvěděli ostatní, které se snažíš osilnit a jsem si 100% jistá, že kdyby chtěl někdo důkaz, tak se budeš jenom vymlouvat, protože ve skutečnosti nejsi tím za co se vydáváš, ale přesto se ptám: Jaký mi dáš důkaz, že jsi upír? Jsem zvědá jakou výmluvu si vymyslíš. To co vidíš ( teda jestli to vidíš a není to kec), tak můžeš být klidně napojená na astrál a vidět hrůzné věci, ostatně jaká jsi to přitahuješ. Doporučuji zmenšit ego a začít na sobě opravdu pracovat, protože to jak si vymýšlíš a děláš ze sebe super ženu tě stejně vnitřně nenaplní, pořád tam budeš mít to prázdné místo. Nikdo není více než ty a ani méně, nemáš žádné schopnosti, které nemají ostatní. Jsme si v tomto prostě všichni rovni, někteří své schopnosti rozvíjejí a vidí jemnohmotné bytosti jako jsou: víly, elfové, andělé, skřítci, ale i démony (a další bytosti). Umějí pracovat a energií, skvěle se koncentrují vidí auru, astrálně cestují a mnoho dalších věcí.Tak co není lepší na sobě pracovat a vypracovat si OPRAVDOVÉ schopnosti? Psychičtí upíři jsou lidé, kteří nejsou napojení na vesmír a jsou odkázaní sát energii druhým skrz hádky lítost atd. Takže ano, viděla . Můžeš pomoci druhým lidem aby prozřeli a přestali ničit planetu, ale to neznamená, že máš jejich osud v rukou . Jinak vám přeji pěkný večer a hodně štěstí na vaší cestě .
 
anonim9856
25.04.11
21:44
Nereg.

IP: .*
Když seš taková vyspělá osobnost co už z toho vyrostla tak proč se zabýváš bytostmi jako jsme my? kdyby tě na ulici napadl upír byla bys spokojená? možná by to bylo lepší nechala by sis ty svý keci pro sebe, že žádný hmotný upíři a vlkodlaci neexistují. Tady to máš marný a jestli máš nějakej mindrák že ty nemáš schopnosti jdi vymlouvat někomu jinýmu to v co věří a to co má... .
 
Marion
25.04.11
22:13
Nereg.

IP: .*
Nemusíš hned útočit, zabívám se vámi protože jste taky lidé a zajímáte mě . Mindrák, že nemám schopnosti? Vždyť jsem tu vysvětlovala, že je má každý . Nenapadne, protože není tím jsem si 100% jistá , ale nebudu ti to vymlouvat, nechci se hádat a napadat. A máš pravdu, máš právo věřit čemu chceš. Nechtěla jsem vás urazit nebo vám nijak ublížit, když tam se dodatečně omlouvám.
 
alnixa
26.04.11
20:00
Reg. před 2016

dyštak použij kůl azabodni mu ho do srdce ale mislím že to bude kanatský žertík
 
anonim9856
26.04.11
21:14
Nereg.

IP: .*
Marion nechci na tebe nějak útočit omlouvám se jestli ti to přišlo nějak urážející někdy prostě ujedu moc... .
 
----------------------
26.04.11
21:16
Nereg.

IP: .*
Jestli chcete bojovat proti zlu začnete u sebe.
 
anonim9856
26.04.11
21:25
Nereg.

IP: .*
mám v sobě zlo, vím to ale umím ho ovládat...
 
Angelikamal
27.04.11
12:30
Nereg.

IP: .*
No myslím že je na čase tuhle debatu o tom jestli něco ekzistuje ukončit a tak vám rovnou říkám jestli chcete důkaz tady ho máte. Kdo chce ať přijde za mnou a já se mu ukážu. Ale ještě jedno upozornění předevčírem jsem měla vizi a řeknu vám že je to dost hnusná vize.
Jestli chcete vědět co se možná stane o čems dost pochybuji protože vám ji řeknu tak poslouchejte

Byla jsem uprostřed náměstí v jednom člověku muži (nevím kdo to byl) s jeho rodinou byly zrovna na nějaká akce. Celé rodina se bavila. Nevím kolik bylo to netuším ale byla už tma a kolem hrála hudba. Potom se odněkud přiřítily bestie (jinak to ani popsat nejde byly v kápích a v dlouhých pláštích takže nebylo vidět co to je) a začal hromadný masakr během ani né minuty to povraždilo celou rodinu a a ostatní lidi.

Dost hnusný pohled a to sem vám něco neřekla jinak by jste se z toho pozvracely jako já a to sem dost otužilá.

A rovnou vám řeknu budoucnost není zrovna růžová pokut s tím něco neprovedeme.
Nechci se dál dohadovat musíme se zaměřit na to co se může stát a na to jak tomu zabránit.
A prosím ty kteří se chtějí přidat ať se přidají
A hlavně ty co my nevěří ať se neozívají je to nechutné číst vaše lži a pomluvy a navíc mě to dost uráží. Jestli někdo nevěří prostě neodepisujte není to můj problém ale váš a vy se sítím musíte naučit žít.
Všem těm kdo věří žehnám Buď te požehnáni
a těm kdo nevěří žehnám též protože umění každého ať upíra, vlkodlaka, člověka je umění odpouštět a milovat stejně tak jako já miluji a vydala jsem se na cestu lásky Nyktiny.
Buď te požehnáni

 
Angelikamal
27.04.11
12:32
Nereg.

IP: .*
alnixa
Bohužel tohle jsou jen pomluvy které mezi sebou roznesly lidé
Ale aspoň sem se zasmála
Buď požehnán
 
Angelikamal
30.04.11
12:24
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Sesty, bratři, přátelé prosím vás aby my každý kdo chce bojovat poslal svůj meil abychom se mohly lépe kontaktovat kvůli radám které se bodou konat . Je velice důležité abychom měli na sebe kontakt a mohly tak lépo mluvyt o tom co se děje.
Buď te požehnáni
 
kapin
02.05.11
16:16
Reg. před 2016

ahoj to ho vlkodlaka viženeš jedíním slovem jedinou větou todle at světlo v kročí domně a tebe at uvrhne do nekonečneho spanku
 
Angelikamal
02.05.11
18:05
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Děkuji že pomáháš ale je tu něco temnějšího a většáího než Prvotní. Hh a bohužel je nemohu říci veřejně řeknu tedy bestie tu jsou.
BuĎ požehnán
 
kapin
04.05.11
16:38
Reg. před 2016

ti téš má sestro musíme si poradit
 
Angelikamal
04.05.11
19:05
Nereg.

IP: 188.134.135.*
CryingFox
zvu tě na schůzi v pátek od šeti hodin
 
Rychlovka
05.05.11
18:24
Reg. před 2016

Prio Dračice hele nejsi ty ten duch co se mi pořád zjevuje u posteůle??kdo je to?
 
Rychlovka
05.05.11
18:27
Reg. před 2016

Marion:jo ale čarodějky existují... .nikdo mi nevěřil až jsem jim pustila jedno dvd kde je že existují!!!
 
Marion
06.05.11
14:30
Nereg.

IP: 213.192.60.*
Rychlovka: Ano, to je pravda, každý se může stát čarodějkou/čarodějem nebo mágem =)). Ale chce to hodně číst příslušnou literaturu nebo se nechat někým zkušeným učit =)). Když se rozhodneš učit se magii, tak rozhodně toho nebudeš vědět dost po pouhém měsíci učení, chce to roky praxe i teorie=)) No prostě běh na dlouhou trať. Magie je tak trochu věda, to znamená, že je docela složitá =)).
 
starsi
09.05.11
16:44
Nereg.

IP: 188.120.195.*
Tohle je i na cynika jako já silná káva. A že už jsem leccos viděl, zažil i potkal. Zatím boje nebylo třeba. A vy se modlete ke komu chcete aby ten boj vůbec nezačal. Ještě je naděje.
 
kajiska007
17.06.11
14:35
Reg. před 2016

Angelikamal: na duchy a magii celkem věřím, ale když tvrdíš, že máš nadpřirozené schopnosti tak nechápu, proč se s tím vychlubuješ na internetu. Sice chápu, že potřebuješ ty svoje sourozence či co, ale na druhou stranu by tajemství mělo zůstat tajemstvím.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)