English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

T. Mann

Pozitivní na skeptikovi je, že podle něho je všechno možné.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pomoc

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Pomoc

Kikr
09.08.20
20:57
Nereg.

IP: 94.113.179.*
Dobrý den, potřebuji pomoc jinak se tu zbláznim, potřebuji někoho kdo opravdu má dar a může mi pomoci.ne jen zjistit co stema energiemi v rukách, ale s věděním co dostávám a proč já když sem lidmy úplně odsunut. Já nechápu celé tohle bytí. Vím že tohle nic neřekne. Ale potřebuji pomoct. Viděl mnoho co ukazali, učí mě od malička, mám vize ve snech, mezi dlaněmi "roztacim" energie, v horké vodě léčím a probouzím svaly a očišťují duši, je toho víc..jenže, nikdo nikdy neposlouchal co se vedení týče ani potom co říkal jak viděl zrod našeho vesmíru a o 2 roky později má to dostal Nicodem poplawsky certifikát , ani potom co mluvil o věcech z knihy mrtvých aniž bych ji četl, je to jako rozhovory se Sethem, ale nikdo neposlouchá. Takže učení lidí úděl není..sem v 30 panic , protože to chci s city a už asi 120 žen mě odmítlo nejsem, ani proto aby v mé DNA bylo vědění a potomci šířily. I to tělo se nehodí do války ve kterých sem většinou v minulých schránkách byl. Tak proč tu sem? Mě to přijde jako trest. Abych věděl jak to je, aby ten trest byl fakt velký, nebo já nvm. Mám pocit že nikam nepatřim, nejvíc mi podobni jsou hypersenzitivní, ale i u nich mi přišlo že mě máj za zvatlajiciho blázna , což mi připadá jak kdybych byl "dál" nebo blázen 😔 Prosím pište SZ( klidně i přidejte do přátel) na FB Marek kikr rambala, děkuji.
 
Sokol
27.12.20
07:49
Reg.25.12.20

platí to ještě? Změnilo se něco?
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)