English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner26.04.24 / Zuza v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Krása není jen o vzhledu. Krása je především o tom, jakým jsi člověkem, a jak se díky tobě cítí ostatní.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Bernard

Nejoddanější přátelé jsou jako psi - nakonec vás kousnou, když jim budete pořád ubližovat. Jen blázen se dá dvakrát kousnout stejnou zmijí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Partnerské vztahy

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Partnerské vztahy

Kris.star
14.10.13
19:04
Nereg.

IP: 94.113.145.*
Ahoj... muzete se mi prosím nekdo podivat do budoucnosti?..Já 20.11.1991 ve 14"30... děkuji mooc, jsem uz dlouho nestastna, prosla jsem si peklem... kdyz budete konkretnejsi, budu rada
 
Sandra Neasi
28.11.13
19:21
Nereg.

IP: 109.81.133.*
Ahoj chci ti rict ze kdyz chces aby to nikdo povidal do budoucnosti tak to nepujde jestli mas cas muzes mi napsat na facebook a tam si muzeme povidat najses me na tohle jmeno Nguyen Quynh Nhung . Doufam ze as si budeme povidat tak se ti udela lip
 
XENIE
11.03.14
08:24
Reg. před 2016

Ráda Vám vyložím "věštbu" dle Vašeho konkrétního požadavku. Jestli chcete, kontakt na mne najdete zde: klikněte na "Esoterika", pak klik na "Katalog astrologů... " Jestli mi napíšete na e-mail - uveďte Vaše datum narození a též datum narození Vašeho přítele. Přeji Vám vše dobré.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)