English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

švédské př.

Vejce poučuje kuře, jak se snáší.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Paní a růženín

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Paní a růženín

Annena
30.11.12
15:08
Nereg.

IP: 88.208.124.*
Ahoj, stala se mi strašně zvláštní věc.
Před šesti lety jsem ležela v nemocnici na gynekologii. Bylo mi dvanáct, ale neměly tam pokoje pro děti. Byla jsem na pokoji s paní, která byla po třech potratech. Vyprávěla další spoluležící své pokusy, jak navázat spojení s těmito dětmi. Spoluležící se jí asi pak začala bát.
Potom se otočila na mě. Zeptala se mě: Co chceš dělat za školu?
Řekla jsem, že vůbec nevím, a že jsem z toho nešťastná. Řekla mi: Běž na polygrafii. Zeptala jsem se, co to je, ona odpověděla, že uvidím.
Když jsem odcházela domů, dala mi růženín ve tvaru vajíčka, říkala, že mi přinese lásku.

Před třemi lety jsme se stěhovali, a já jsem našla ten růženín. Postavila jsem ho na stůl. Potom jsem ho chvíli zahřívala. Věřte či ne, jsem ve čtvrtém ročníku studia polygrafie a již třetím rokem jsem s moc hodným člověkem. Všechno je krásné... až na vajíčko. Je celé popraskané a tvoří se na něm matné skvrnky.
Čím to je?
Díky za odpovědi...
 
nezabudka
30.11.12
16:49
Reg. před 2016

Ahoj Annena,ten ruženin,Vam pani darovala zo srdca,priala Vam lasku ta si Vas našla,ukazala Vam smer ,ktorym sa mate uberat a Vy tym smerom kračate,kamienok splnil to ,čo splnit mal,teraz mu zas zo srdiečka podakujte aj pani za jej dar,a odovzdajte ho zemi,s tym,že ho nikdy nebudete hladat a vykopavat spat.Časom sama možno date niekomu kamienok,zo srdca a s takou laskou ,s akou ste ho prijali Vy.Krasne dni Vam prajem a vela lasky v nich.J
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)