Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 21.2.2020
Svátek slaví Lenka, zítra Petr.

Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Vždy věř svému prvotnímu pocitu. Když cítíš, že je něco špatně, obvykle to tak opravdu je.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Dělám vše pro to, aby se můj zdravotní stav zlepšil. ”

Myšlenky moudrých

Russell

Mládí by bylo mnohem pěknější, kdyby se objevilo v pozdějším věku.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Opět věštím

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Opět věštím

Nikca Seda
(10.06.14 / 16:03)
IP: regular_user.*
Zdravím, po nějaké době co jsem nemohla být u PC se sem opět vracím. Ti co mi psali a čekají, ať se prosím oznou s aktuálními informacemi. Ti, kteří mě neznají si mohou dohledat recenze zde na fóru, zdraví Nikča :)

marti492
(18.06.14 / 09:26)
Nikčo, vykládáte ještě?
Psala jsem Vám začátkem května, dotaz zopakovala znovu před týdnem a odpověď ještě nepřišla. Děkuji Martina

Nikca Seda
(25.06.14 / 16:33)
IP: 213.155.42.*
Promiňte, nevšimla jsem si zde dotazu, snad jsem vám již odpověděla. Mám teď hodně dotazů, a beru je postupně, sem tam mi něco nepřijde a na něco nejde odpovědět. :)

jasmina32
(29.06.14 / 01:35)
Krasny den preji.mohu take mit dotaz? Potrebuji vedet kdy se prestehuji , koupim domecek a zda zustanu v rodne obci? Dekuji moc

Nikca Seda
(08.07.14 / 20:40)
IP: 213.155.42.*
Někdo mi smazal celé vlákno, nechápu proč ale nevadí, napíšu to zde.
Jde o to, že ztrácím příliš času a energie s lidmi, kteří vyžadují výklad zdarma. Já ale musím i pracovat a ne jen sedět u pc. Situace se stala neúnosnou, takže na ni musím reagovat tak, že budu pomáhat a vykládat jen těm, kteří mají opravdový problém a těm, kteří mi za to něco přispějí.
Vím, že to odradí spoustu lidí, ale jinak to bohužel nezvládnu.
Email zůstává stejný, nikcaseda na seznamu.
S pochopením a příním hezkého dne, Nikol.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)