Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 8.7.2020
Svátek slaví Nora, zítra Drahoslava.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 8.7.2020
Svátek slaví Nora, zítra Drahoslava.
Fórum:Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Opusťte lidi, co vás pouze stahují dolů. Raději najděte ty, co vám budou pomáhat nahoru.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Můj partner bude brát náš vztah více svědomitěji. ”


Myšlenky moudrých

T. Williams

Dnešní lidé by chtěli žít zítřejší život za včerejší ceny.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

zpět

opakující sny

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

opakující sny

Soffi
08.10.11
13:14

IP: 85.119.89.*
Stále se mi opakuje sen ..mám pocit ,že mám někde byt,jdu ulici zahnu vlevo a ten dům vidím stále stejný a stále na stejném místě ..je mi smutno ..že o něj přijdu a že jsem tam dlouho nebyla... ... ..
 
dracizena
10.10.11
22:00

IP: 88.208.100.*
Sofí napiš mi na meil, sen ti říká něco mnohem důležitějšího, jak si myslíš... Jde o těžkou vibrační hodnotu která se musí nadzvednout, aby se zvládla... nerozumíš nevadí, až pak porozumíš...
 
soffi
11.10.11
12:25

nějak nevím jak ... ..
 
dracizena
12.10.11
08:32

IP: 85.119.89.*
nevím ,jestli to píšu dobře sem ... ..ráda bych věděla více o mém snu
 
anamor.l
13.10.11
14:40

mě se taky upakuje sen..mám z něho zvláštní pocit... dracizeno, poradíte, pomůžete???
 
Themisa5
15.10.11
15:22

IP: 82.117.156.*
Dobrý den.
Chtěla jsem se zeptat na sen, který se mi vrací, pokaždé je stejný, někdy se probudím v určité chvíli, ale pak se sen zase někdy vrátí a je v něm vždy něco navíc, jakoby pokračoval .. Je to o holčičce, která si hrála venku s míčem a pak se jí míč zakutálí na silnici a když pro něj jde, tak ji srazí auto .. víc nevím .. je mi 17 a ten sen jsem již dlouho neměla a měla jsem ho už od dětství... nevíte prosím co by to mohlo znamenat? .. Děkuji .)) ..
 
Sofii
16.10.11
14:05

IP: 85.119.89.*
prosím dračíženu napiš mi Soffi
 

dracizena
17.10.11
15:37

IP: 213.151.77.*
Themisa... vizualizuj si, že to klubíčko je ze zlaté nitě/slunce je zlaté/a před spaním si sama to klubko vhoď před sebe, a popros ho, aby ti ukázalo směr. Ten konec si uvaž kolem ukazováčku a na kličku, je to důležité, nesmí tam být uzel. Andělé vyciťují co a jak mysl pracuje a Anděl vejde do člověčího myšlení jen tehdy, když mu sám člověk nechá otevřená vrátka a uzel dokáže ty pomyslná vrátka zabednit. Stačí, že se párkrát s někým pohádáš a ten myšlenkový uzlem se zatáhne a Anděl by se nemohl vrátit do své dimenze... Prostě si před spaním proste o SVÉHO Anděla snového... podotýkám, že záleží na slovech a proto si žádejme vždy SVÉHO ANDĚLA a nejlépe, HVĚZDNÉHO...
Tvůj sen Tě nestraší, ale Anděl si žádá aby sis uvědomila co máš čistit ve své karmě... Je to nepozornost která bere i životy... Děkuj svému Andělu snovému, že Tě doslova otravoval tímto jedním snem a 6. smyslem bylo, abys o tom přemýšlela a myšlenka je úklidová četa i policajtem na silnici která Tě vždy zastaví, aby energie nepozornosti šla do opaku a to do pozoru v pozornosti... A takto se mění karmiský děj a stačí si jen sen UVĚDOMIT a vyprosit aby byl světelnou bytostí očištěn... Já mám svou mantru slovo -ÁMEN- opakuj toto slovo aby z něj bylo to klubíčko a pak se nemusíš bát o svůj život a můžeš pomáhat i druhým... Slovo ÁMEN je jen slovo, ale to slovo je BYTOST tam kam člověk nedohlédne ani myšlenkou. Ta BYTOST nás stvořila a proto její jméno zná celý lidský svět pod stejnou písmenkovou skladbou. Ano, pobožnost toto jméno roznesla po celém světě, ale pobožné není, je jen ZBOŽNÉ a uzdravující, a to pobožní vůbec netuší...
 
dracizena
17.10.11
15:50

IP: 213.151.77.*
Soffí a každý komu se opakuje sen... chce s vámi mluvit váš ANDĚL, a stačí, když se pomyslně budete obalovat do duhy, nebo do slunečního paprsku který vidíš, jak proudí do bytu. Bal se do něj jako do kouzelného koberce a tím se mění karmický osud který visí na vlásku a proto Anděl snový Tě chce tím jedním snem probudit a to buď k očistě nějakou svou mantrou+modlitbou+vizí a nebo hlubší, duchovně léčitelskou prací na svém těle... ale to je na delší vysvětlování a spíše po meilu než veřejně, protože kritika některých přihlížejících lidí, by vám trhala myšlenkové toky a co radím, by přišlo v niveč, nenavázalo by se do vašich myšlenkových pochodů. Lidský druh je velmi silným vibračním tokem, ale i kladivam, mečí, i nožem, pokud je člověk v zášti k bližnímu...
 
anamor.l
20.10.11
13:46

dracizena: anamor.l@seznam.cz můžete mi prosím Vás napsat? Děkuji.
 
Loner91
14.01.13
19:18

DObrý den přeju , potřeboval bych poradit s jedním snem,jen to tu nechci rozepisovat,je to složitější a tak bych chtěl poprosil SOFFI aby se mi ozvala na přiložený mail - TheAngelBoy@seznam.cz . Budu moc vděčný za pomoc.
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)