Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 4.6.2020
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 4.6.2020
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav.
Fórum:

Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Tornádo04.06.20 / eli.horynova@gmail.com v Sny
Vlci03.06.20 / slunicko334 v Sny
Mluvení ve snu cizím jazykem03.06.20 / Gama v Sny
Fakt hodně divnej sen03.06.20 / Gama v Sny

Štěstí nepřijde jen tak. Přichází spolu s našimi činy.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Vše negativní ode mě samo odejde. ”

Myšlenky moudrých

perské př.

Hledej pravdu v myšlence a nikoli v knihách tlejících. Chceš-li vidět měsíc, dívej se na oblohu a nikoli do louže.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

zpět

Opakující se sny o duších

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Opakující se sny o duších

Lenča123
27.09.19
18:04

Dobrý den, chtěla bych Vás moc poprosit o radu. Velmi mně trápí opakující se sny o duchách, které jsou pokaždé jiné,ale pocity jsou stále stejné. Už si nevím rady, proto se obracím na Vás, snad mi někdo poradí a poskytne nějaké informace. Je mi 26 let (děti zatím nemám) a pár let mně doprovázejí velmi emotivní sny ve kterých se vždy jiným způsobem objevují duchové. Pokaždé mně doprovází velmi silný až apatický strach, který mně poté ovlivní prožití celého dne. Pokusím se popsat aspoň sny, které dávají trochu smysl a ze kterých si pamatuji nejvíce.

1) tento sen se mi zdál dnes - byla jsem ve svém domě, kde bydlím s mamkou a najdou jsem cítila ten známí úzkostný a panický strach při pohledu na stůl kde jsem viděla jak se začíná hrneček samovolně pohybovat a já věděla, že nejsem sama. Doma jsem nebyla sama, byla tam semnou ještě mamka, brácha (který žije v Kanadě) a můj pejsek. Cítila jsem najednou hrozný vztek na mamku, že mi nevěří že jsou tady duchové. Zavřela se předemnou do koupelny a já ucítila nevysvětelné emoce - šílený hněv, agresi - začala jsem bušit do dvěří. Poté mi brácha začal říkat, že se tomu musím nějak ubránit (když mi to říkal tak se přitom balil věci). Řekl mi, že musím jet někam pryč a vyřešit to. Přitom jsem si v duchu říkala, že tady přeci nemůžu nechat pejska samotnýho v baráku (ale to už jsem bráchovi nahlas neřekla).

2) jiný sen se odehrával u babičky, kde jsem viděla za dveřmi stíny duchů. Opět šílený strach a opět mi nikdo nechtěl věřit, že jsou zde s námi.

3) další sen se odehrával na hřbitově, kde jsem je také cítila. Zde jsem byla sama.

4) Jednou se mi dokonce zdálo, že jsem byla něčím (negativním) posedlá a snažili se mě vymítit (tento sen se mi zdál pouze jednou)

Další sny si už do detailu nepamatuji, ale vždy byly na stejný princip.Napadla mě už i varianta, zda-li se mně nedrží nějaké dušičky z minulých životů. Jsem velmi často unavená a psychický vyčerpaná (ikdyž dostatečně spím). Skoro každý den cítím strach, že něco nezvládnu. Chtěla bych toto už nějak řešit,ale přiznám se, že vůbec nevím jak.

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)