English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

V milování jde podvod skoro vždy dále než nedůvěra.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

opakuje se minulost?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

opakuje se minulost?

petty
23.07.10
22:09
Nereg.

IP: .*
Já bych chtěla vědět jestli se minulost opakuje mivam často vidiny o minulosti o vraždění a bolesti a neni to moc příjemný tak by mě zajimalo jestli to má nějakej význam a proč to vidim. Prosím napište co si o tom myslíte.
 
qantipa
24.07.10
19:54
Nereg.

IP: .*
vzpomínky na minulé životy ?
 
petty
24.07.10
22:25
Nereg.

IP: .*
tak to jsem žila v hodně krvavý době... .
 
Clarisa
29.07.10
22:28
Reg. před 2016

Také mám jméno PETTY?Jmenujete se Petra?Zarazilo mě to.Clarisa
 
petty
29.07.10
22:40
Nereg.

IP: .*
Omlouvám se jestli jsem vás nějak urazila nebo tak... . Petra jse nejmenuju ale je to podobný mímu jménu.
 
kapin
02.08.10
11:21
Reg. před 2016

ja to mívám taky bylyjsme ve španělsku a tam byl strom prorostlej domem a jajsem ten strom videl taky zet na plaži a tak ano možna si vidim do budoucnosti jemi 12 let je to divní a nikdy jsem se na nejake španělské pamatky nekoukal uvídíš v 60 letech jestli budeš prorok ja si myslym že jo my dva možna
 
halifaxka
29.09.10
23:50
Nereg.

IP: .*
Petty říká se tomu Minulé životy, většinou se spouští v okamžiku, kdy procházíš v životě nějakou změnou, nebo-li transformací, tak se pak ve snech můžeš vracet do minulých životů. Dobré je na to opravdu použít buď regresní terapii a uzavřít si to, nebo andělskou terapii.
 
kovář
23.02.11
17:26
Reg. před 2016

Poslední dny stále přemýšlím nad tím zdali minulost naše či cizí je možné nahlédnout i člověku bez schopností a stále více se přesvědčuji o tom, že ano. Lidé kteří v dětství prožili nějaké silné trauma dostanou jen nevím jestli je to dar či prokletí určité schopnosti nahlížet nebo vidět utrpení, které se stanou nebo stali. Je to vlastně stav, který umožňuje komunikaci s naší duší nebo energii. Nezáleží ani tak na názvu, ale spíše na tom v jakém rozpoložení se v té chvíli nacházíme. Nikdy jsem nedostal přímou odpověď na danou otázku spíše jen možnou cestu po které bych měl jít. Minulost se musí opakovat je to dáno. Je to rovnice o dvou neznámých. Je dán počátek a řešení a na nás je jak k výsledku dopracujem. My žijem v přítomnosti ale budoucnost a minulost je určená, ale na nás je jak přítomnost prožijem.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)