English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Vinet

Chtěl bych - neznamená nic. Chci - to dělá divy.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Odrabanie urieknutia a na posielanie energe

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Odrabanie urieknutia a na posielanie energe

laskonka5454
23.01.16
11:09
Nereg.

IP: 84.47.0.*
Ahojte. Som tu nova. Chcem sa spytat ci verite v odobrani urieknutia na to aby sa spriechodnil tok aby som ziskala ex a na posielanie energie aby sa moj ex ku mne vratil. Neviem ci tomu mam verit . Už mi jedna vestica urobila odobranie urieknutia. Na nete som čitala ze clovek po odrabani nieco citil, no ja som nič zatial také necítila.
Druhej vestici som mala poslat fotky mna a ex a datumy narodeni. Poslala mi sviecky. Pisala mi ze si mam 3 zapalit a sustredit sa na prianie . No ja robim vselijak a kedze byvam este s mamou tak to nechcem robit ked ona je hore. Ona chodi spat okolo desiatej vecer. Mam si to robit po 20:00 cely tyzden a ta energia sa ku mne dostane. No najprv mi pisala z o 22:00 v den co mi dosli postou sviecky, no som isla vtedy rano do roboty tak som ju poprosila ci to nemoze urobit na dalsi den.ň
Vlastne ako ta energia funguje?
Dik moc za odpovede
 
zuzu42
27.01.16
16:17
Nereg.

IP: 92.52.13.*
Ahojte ja sa venujem mágii aj vešteniu laskonka5454 odrábam porobeniská čiernej mágie.
 
Melos11@azet.sk
19.09.18
22:08
Nereg.

IP: 85.237.234.*
Prodim vas potrebujem zistit ci som prekliaty urieknuty ci nebola na mna vrhnuta kliatba resp.aj na moju rodinu.ide hlavne mna a moju druzku dceru do toho nechcem tahat.nedari sa nam vela chorob v poslednom case smola nedari sa bam ani po finnacnej stranke skratka ako keby na nas niekdo vytvoril kliatbu.hadky disharmonia vo vztahu caste vymeny nazorov negativne energie pocity zufalstva.potrebujem na toto odpoved.za kazdu radu dakujem.pomozte odpovedat na tuto otazku!
 
Lumpino
23.09.18
16:21
Reg. před 2016

To nevypadá na kletbu. V každém případě zkus meditaci v době před spaním. Na štěstí a tak podobně. A chce to pravidelně opakovat. Jiank zadej si do google "Jenia sank" (bez uvozovek). Tam o tom je článeček. Vyšel za vlády bolševiků, tak tam nesmělo být nic o duchovnu aby jej dovololi otisknout ale postup se dá využít ke všemu.
 
Rakuten
06.06.19
19:34
Nereg.

IP: 46.150.201.*
Veľmi dobre výsledky s odrobenim teda prerušením negativity ma p.Zita.robi aj rôzne rituály a úspešne,čo sa týka lásky vzťahov, ale nie za každú cenu.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)