English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

G. Byron

Strašné je, že nemůžeme žít s ženami ani bez nich.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Obraz v zrdcadle

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Obraz v zrdcadle

Alisii
19.05.14
17:28
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Ahoj,
zdál se mi sen,byla jsem v koupelně a koukala se do zrcadla,můj obličej se začal deformovat,nejdřív zvolna pak hodně.Pak se vracel tak nějak do normální podoby ale následně měl takový posměšný pohled,jako když se vám vysmívá cvok,mělo to červené oči a špičaté menší zuby,vipadalo to jako já,jenom takhle jinak,temně.
 
halil
12.01.15
20:51
Nereg.

IP: 217.75.83.*
Pekný večer želám

No, áno. Ste to Vy. Alebo lepšie povedané negativna časť vašej mysle.
To čo vidíte je Váš tieň.

Snové zrkadlá ukazujú verne obraz vnútra človeka.
Nie, nie, oprava, nie vnútra, vnútro je božské a absolútne čisté u každého, u všetkého ... Všetko je tu prosto dokonalé tak ako to práve je.

Snové zrkadlo ukazuje masku persony, osobnosti, Ega, ktoré si na seba žitím vzorcov vložených spoločnosťou, rodinou, náboženskou výchovou, atd snívajúci prebral a žije podla nich.

a ako s tým naložiť? Zlo vnútri v nás, naskladané roky ako v augiášovom chlieve, treba vyčistiť, treba rozpoznať a asimilovať. Potom nastane žitie v mieri. ( ako na tarotovej karte sila ... žena s levom ... sú v súlade, preto sa jej hovorí sila )


Zlo nikdy nejde poraziť zlom. Násilie nikdy nejde poraziť násilím.

teda ani so zlou stránkou seba samých nejde bojovať, ale iba vidieť, a pochopiť a láskou, súcitom "presvetliť" ved i to ste vy. :-) a ak toto pochopíte, pochopíte že zlo a dobro vlastne nie sú ...

to iba ľudské ego, potrebuje rozdeľovať na polarity, aby dokázalo akože niečomu lepšie porozumieť,
fakt je ale ten,
že minca má dve strany, ak zoberiete iba jednu stranu, nebude to už minca, alebo nie tá pravá ... pretože hodnotu vytvára iba ako celok, teda ako minca, a nie iba jej jednotlivé časti ...

ale? milá alisii, už ked vidíte svoju tienistú stránku, ste na tom veľmi, veľmi dobre, mnoho ľudí radšej zvalí vinu za svoje chovanie na niekoho iného, ako keby sa snažilo pochopiť a tú tienistú stránku mať pod "kontrolou" ...



 
halil
12.01.15
21:01
Nereg.

IP: 217.75.83.*
jo, .. a zabudla som ... :-)

bola ste v kúpelni, teda v najdôležitejšej miestnosti v dome. Keďže práve v kúpelni sa vzdávate pachov, nečistot, hmotného, alebo lepšie svetského sveta v prospech citovej roviny ...


:-)
 
RadekB.
02.02.15
21:31
Nereg.

IP: 85.70.185.*
Nic si z toho nedělej. Já ve snu viděl v zrcadle něco jako mimozemšťana. Nazelenalý zdeformovaný obličej. Ale já se snažím natrénovat lucidní snění, takže zrcadlo jsem v tom snu schválně vyhledal a podíval se do něj, abych se přesvědčil, že jsem opravdu ve snu. Taky je zábava spočítat si v lucidním snu prsty na ruce nebo se podívat dvakrát po sobě na hodiny :-)
 
halil
02.02.15
21:47
Nereg.

IP: 217.75.83.*
radek ...

vidieť v zrkadla mimozemšťana je zas niečo iné :-)

mimozemšťan je zástupca duchovnej roviny, teda videl ste svoju duchovnú stránku ...

a čo to vy s tým lucidným snívaním? ved i lietanie patrí do riadenej imaginácie, ale na riadenú imagináciu je potrebná strata ega ... ( obmedzení )
ale musím uznať, je to fajn, meniť si snovú krajinu podla seba samej ... :-)
a ak sa mení snová krajina, mení sa i náhľad na normálnny svet ...

 
halil
02.02.15
21:49
Nereg.

IP: 217.75.83.*
alebo teda naopak, pochopením, že všetko čo vidíme v realite tohto sveta, je iba ilúzia predstáv ( kolektívu, vzorcov atd ) a že všetko vonku je iba VAša vlastná divadelná kulisa, meníte si i v sne, i ked ovela výraznejšie ... :-)
 
RadekB.
02.02.15
22:16
Nereg.

IP: 85.70.185.*
Měnit si snovou krajinu... No, když jsme u toho, mívám někdy sny, že se mi zjeví krajina tak nádherná a úžasná (uvědomuji si přitom, že sním), že se mi do očí derou až slzy dojetí. K tomu mám navíc nepopsatelný pocit uvolnění a štěstí, jaký jsem snad v bdělém reálném životě nezažil nikdy. Mám přitom pocit, že jsem v ráji a říkám si, že pokud bude něco takového po smrti, tak to nebude mít fakt chybu.
 

halil
03.02.15
06:53
Nereg.

IP: 85.163.105.*
Krasne ranko zelam radek vam a nielen vam. :-)

Pisem z mobilu, takze sa uz vopred ospravedlnujem za pripadne gramaticke chybicky.
Ja a tato hladkacia technika iba ... . ee. ( sms-ky pravidelne posielam inym ludom ako chcem, nevadi, vo vysledku je to vcelku i vtipne. Niekedy. ... . :-D )

Byt v rajskej zahrade sa v sne da iba prezitkom
( citova a duchovna rovina, bez pritomnosti pudovej roviny ) prezitok je cca prislovie - tisickrat precitane nie je to co je jediny krat prezite, prexitene :-)

A ano bol ste v raji. :-)

Ako vam to poviem, stale vsak este mate ego ( ego =hranice vnimania ) aj ked ste skuticne velmi "vysoko"
Este ste neprecitil poznanie, ze ci snivate, bdiete, spite cokolvek akoze robite ci nerobite, ste stale Vy. ( ak by ano, nerozmyslal by ste nad tym, ze takto krasne je niekde inde. Omyl. Takto krasne je vi vas. Ti ste Vy sam. :-) a takyto sme vsetci a vsetko. :-) krasa vsak ?)
Vo sne vidime zosilnene prave preto, ze v snovej symbolike nepoznate jazyk, alebo nie ten, napr. I tento kod, ktory pomaha ale zaroven dost ibmedzuje, pretoze dostatocne nevystihuje co chcete povedat ( napr. Ako ste sa v skutocnisti citil v tom raji. Uvolnenie, sloboda, laskka ... Jednodducho to nestaci, ze? )

Snova symbolika je aj preto vyraznejsia, pretoze sa na to uba divate bez pomenovani. Iba ste a vbinate. Skusts to i v beznom vedomom stave, napr. Vlocky a ich krasny lesk a ihranie farieb. A garantujem vaam, ze be to to iste. :-) a ked toto dokazete, ste bez hranic a tvorite si svoj zivot.
V sne ako potvrdenie moze prist cohokolvek v ruadenom sne, vacsinou ale z prazdneho priestoru nieco zive vytvorite. Kvet ,.. Divate sa v prazdnote a vytvorite z nej kvietok. A menite ako chcete. ( opisujem svoj sen )
Je to potvrdenie ze ste len tvorcom svojho zivota.
Ziadna karma, ziadny anjeli a ani demoni. Nic len vy a obsahy vasej mysle.


Prosto ste podla tychto pusmenok co ste tu zanechal, na tom vcelku dobre.

:-)


 
halil
03.02.15
07:04
Nereg.

IP: 85.163.105.*
Pan radek ..

Teda len vy, v jednote, v absolutnom sulade so vsetkym kde poznate, ze nie boh je vo vas. To vy ste v jeho srdci. Ste tak Vsetko vo vsetkom.
Bez pomenovani iba ste. Vo vsetkych ludoch, vsetkych bytostiach, ich akoze vlastnostiach. Pristo vo vsetkom ste. Vedomim.

:-)
 
Kalijugananda
03.02.15
08:31
Nereg.

IP: 81.201.61.*


To co popisujete že se vám zdálo,

je přímo duchovní cvičení čili praxe...

Popis této duchovní praxe je popsán v ORAŽOVÉ KNIZE od Osha,

stačí nahlédnout do této knihy,

a budte vědět o čem to je a k čemu to slouží a jaký má být výsledek..



Občas se zdají sny, které vybízejí k různým způsobům praxe,

ale po pravdě takto konkrétní sen který popisuje přímo nějakou praxi, to jsem ještě neslyšel

 
halil
03.02.15
09:11
Nereg.

IP: 85.163.105.*
Komu to adresujete pan ka... ... Neviem kto. Pisem na mobile, nejdem to zrolovat lebo ... No!:-D :-D

No zaujima ma ta rada, nech je adresovana komukolvek.
Mozete mi prosim naco by mal byt niekomu jasny vysledok? A hlavne pre koho je potrebny? Ked zivot je prosto iba zivot, naco ho definovat?
 
RadekB.
03.02.15
23:09
Nereg.

IP: 85.70.185.*
Díky oběma za odpovědi. Ten sen se mi nezdál jednou, v životě jsem ho měl už vícekrát. Pořád stejná nádhera, jen obraz se měnil. Nevím, jak to souvisí s mým vnímáním světa, ale vědomí kladu nad hmotu, snažím se neubližovat a žít v nějaké harmonii s okolním světem a vesmírem. Tyhle sny považuji za luxusní odměnu svého jednání v bdělém stavu.
 
Dracizena
03.02.15
23:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Radku, také vídávám svou nádhernou krajinu a jak se v ní procházím
a mé druhé-JÁ- mi často říká, abych se vracela do té své krajiny.
Já ji ale nevidím ve snu, ale ve vnitřním vidění.
Je to krajina, kde žije Tvé druhé-JÁ-, je to Tvůj klon a Ty jeho kopie... trochu zamotané? Ne, jen rozum to musí pochopit a Tvůj rozum
mnohé chápe...
Mimozemšťan? Každý jsme na provázku, anténě, se svou andělskou dimenzí a ta je napojena na mimozemskou. Každý je veden svou mimozemskou bytostí.
Mě si mimozemšťané vytáhli někam nahoru a na úzkém lůžku prohlíželi.
Mluvili na mě hlasem v tak zvláštním, že se to nedá popsat a od té doby se mnou stále komunikují a já s nimi... Prostě, vedou mě a skrze mne se domlouvají s andělskými lidmi a to jsou lidé, žijící v daleké budoucnosti, ale i blízké...
Jsme jejich zdroj a andělů nástroj a sami sobě jsme nerozsvícené světlo, které se musí co nejdříve rozsvítit... Proto se roztrhl pytel s lidmi, se zájmem o svou auru a aby jim svítila...
Až lidstvo bude auricky svítit, jako se svítí technicky, pak na nás žádný meteorit nespadne a lidské zlo zhasne... je vzkaz shůry...
Jsem jen součástka jakési vesmírné lodě, ale to jsme my všichni...
a proto se lidé vytáčejí a zase zklidňují... to se jen čistí naše lidské těsnění, tím vytočením... a proto jsem i ráda, když někoho vytočím a vyčistím... .Radku, Ty bys mi měl rozumět...
 
RadekB.
04.02.15
11:20
Nereg.

IP: 85.70.185.*
Tak k tobě chodili taky? Ke mě od dětsví. Napřed jsem se jich bál, měl jsem noční můry, ale pak najednou nastal nějaký zlom a já se strachu zbavil. Říkal jsem těmto bytostem UFOni :-) Na kosmické lodi jsem nebyl, ale to je taky jen vidina, hmotné tělo nikam neunášejí, pouze duši, která ten obraz kosmické lodi vnímá. Obrazy při mých setkáních byly normální, běžný okolní svět, většinou to bylo někde v přírodě, v horách apod.. Už ke mně nechodí, asi se mnou docílili něčeho, čeho chtěli a návštěvy ve snech skončily. Někdy si říkám, že to je škoda a stýská se mi. Jedno rozloučení ve snu proběhlo úplně úžasně. O něčem jsme mluvili, ten UFOn mi říkal něco ve smyslu, že mám jít dál, že moje myšlení nestačí na to, abych vše do detailů pochopil apod.., pak jsme se normálně rozloučili, já mu říkal, že mi za chvíli zazvoní budík a budu se muset probrat a vrátit na Zem. Podal jsme si ruce a já se úplně nádherně probudil, plný energie, ten zážitek mě doslova nabil a byl jsem v tu chvíli v pohodě jako málokdy.
 
Dracizena
04.02.15
16:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, hmotné tělo neunášejí u duchově zralých lidí, oni si naše tělo vyzrcadlí a Ty pak vidím sebe i je vícero zrcadly. Když se jdu poradit, řekněme do této říše mimozemské, tak mne tam pustí, jen za nějaký dobrý skutek, ale musím si vyámenovat svůj prostor, aby mi svítit stříbrnou aurou a pak vyjedu, neviditelnou zdviží nahoru a vystoupím tam, kde se mi otevřou dveře, kde se mnou ten výtah zastaví.Obyčejně tam nesu v náruči nemocné lidi, ale ty lidé o tom neví, že je jdu položit k mimozemšťanům na lůžko, na kterém jsem také ležela. A pak mi tito lidé říkají, že viděli ve snu mimozemšťana a já vím proč.Každému se nedá vysvětlovat mé mimosmyslové chování a jak s mou myslí bytosti světla pracují...
A když jsem u nich nahoře, tak se zároveň vidím že sedím doma v meditaci, ale vidím vše i třetí osobou a těla, jako když střídám...
Je to zvláštní, ale takto pracuji už 14 let a pro mne je to normální.
Dříve jsem chodila i lidem do bytů a popisovala jsem jim jak mají postavený nábytek a co dělali atd. Dnes se už touto cestou neagažuji, protože nemusím lidem dokazovat a toho se držím. Tyto přesuny s člověkem dělají UFO, ale nechají si za to zaplatit. Vezmou Ti zbytečně hodně energie, za ten přesun k lidem... Přesun do vesmíru, to se tělo dobijí.
Ano, Ty jsi dnes zatím u ufounů, ale bude Tě to pouštět dál, do hlubšího mikrosvěta... Cesta nahoru, je vlastně cestou do mikrosvěta... ale na to si jednou přijdeš sám...
Ufouni mohou i ublížit, kdo se chová k bližnímu arogantně, ale Tys vycítil, že se od určité doby nebojíš a to znamená, že Tě vyšší světy daly pod svou ochranu a UFO si Tě proto nebude všímat.
Ufouni jsou jinou formou Anděla padlého a bible se ho bojí, jako Ďábla.
Jdeš dobře, protože stavíš na první místo pokoru a o tom to je...
Aha a teď Tě čtu dál a píšeš o hovoru s ufounkem... Ano, popošel jsi dál a proto svého Ufo rádce budeš jednou vidět ve vnitřním vidění, které se umí ukázat, i ve vnějším.Už se těší, až mi o tom jednou napíšeš... ahoj... Alena -AKS-***
Ze sna Ti duchovno vystoupí do snění a pak do reálu, kde je budeš vidět, ale nesahat...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)