Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 28.1.2020
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava.

Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Nevím jak dál se životem

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Nevím jak dál se životem

Mamča
(18.06.13 / 10:50)
Dobrý den nevím co dál dělat v životě,co si počít.Mám dvě děti.Nevím jak se rozhodnout.Jakou cestou se dát.Také řeším finance...Najde se někdo kdo by mi mohl pomoct?15.6.1990

petr54
(19.06.13 / 19:55)
Dobrý den. Nehledejte problém venku ale uvnitř sebe. Jsou tu dvě děti, dobrovolně jste vzala na sebe povinnost se o ně postarat. Ve vztahu k partnerovi došlo k problému - je u vás nedostatek jednoho z principů universa a to je láska. Přestaňte bojovat s okolním světem a zároveň před světem utíkat, i vy jste součástí universa - jedinečnou bytostí se svobodnou vůlí. Pamatujte, že peníze nejsou cílem ale jen prostředkem. Najděte si pevný bod - začátek cesty a cíl, kam chcete dojít. Radujte se z každého dne - je tu pro vás. Pokud máte zájem o více informací ev. konzultaci ozvěte se mi na e-mail pet.54@email.cz.

Mamča
(17.07.13 / 22:28)
Dobrý den nelze mi vám odelat email píše mi to že je email neplatný.Určitě mám zájem o více informací

Mamča
(17.07.13 / 22:29)
Dobrý den nelze mi vám odelat email píše mi to že je email neplatný.Určitě mám zájem o více informací

M.i.l.
(13.01.20 / 14:34)
IP: 109.164.110.*
Zdravím, nevím co si počít.Přítelkyně mě nechala a bohužel tomu pomohli kamarádi a rodina.Všechny teďka nesnáším, a bohužel můj stav se jen zhoršuje.Nikomu nevěřím.Hlavně ze mě všichni před ní udělali lháře a blázna.

M.i.l.
(13.01.20 / 14:35)
Zdravím, nevím co si počít.Přítelkyně mě nechala a bohužel tomu pomohli kamarádi a rodina.Všechny teďka nesnáším, a bohužel můj stav se jen zhoršuje.Nikomu nevěřím.Hlavně ze mě všichni před ní udělali lháře a blázna.

M.i.l.
(13.01.20 / 14:35)

M.i.l.
(13.01.20 / 14:36)

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)