Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 6.6.2020
Svátek slaví Norbert, zítra Iveta a Slavoj.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 6.6.2020
Svátek slaví Norbert, zítra Iveta a Slavoj.
Fórum:

Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Zářivý Had06.06.20 / Konstantin v Sny
Vědma06.06.20 / Konstantin v Praktické věštění
Tornádo04.06.20 / eli.horynova@gmail.com v Sny
Vlci03.06.20 / slunicko334 v Sny

Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má situace se zlepší. ”

Myšlenky moudrých

T. Carlyle

Zkušenost si dává platit neobyčejně vysoké školné, ale naučí tolik,jako nikdo jiný.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

zpět

Nevím jak dál se životem

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Nevím jak dál se životem

Mamča
18.06.13
10:50

Dobrý den nevím co dál dělat v životě,co si počít.Mám dvě děti.Nevím jak se rozhodnout.Jakou cestou se dát.Také řeším finance... Najde se někdo kdo by mi mohl pomoct?15.6.1990

petr54
19.06.13
19:55

Dobrý den. Nehledejte problém venku ale uvnitř sebe. Jsou tu dvě děti, dobrovolně jste vzala na sebe povinnost se o ně postarat. Ve vztahu k partnerovi došlo k problému - je u vás nedostatek jednoho z principů universa a to je láska. Přestaňte bojovat s okolním světem a zároveň před světem utíkat, i vy jste součástí universa - jedinečnou bytostí se svobodnou vůlí. Pamatujte, že peníze nejsou cílem ale jen prostředkem. Najděte si pevný bod - začátek cesty a cíl, kam chcete dojít. Radujte se z každého dne - je tu pro vás. Pokud máte zájem o více informací ev. konzultaci ozvěte se mi na e-mail pet.54@email.cz.

Mamča
17.07.13
22:28

Dobrý den nelze mi vám odelat email píše mi to že je email neplatný.Určitě mám zájem o více informací

Mamča
17.07.13
22:29

Dobrý den nelze mi vám odelat email píše mi to že je email neplatný.Určitě mám zájem o více informací

M.i.l.
13.01.20
14:34

IP: 109.164.110.*
Zdravím, nevím co si počít.Přítelkyně mě nechala a bohužel tomu pomohli kamarádi a rodina.Všechny teďka nesnáším, a bohužel můj stav se jen zhoršuje.Nikomu nevěřím.Hlavně ze mě všichni před ní udělali lháře a blázna.

M.i.l.
13.01.20
14:35

Zdravím, nevím co si počít.Přítelkyně mě nechala a bohužel tomu pomohli kamarádi a rodina.Všechny teďka nesnáším, a bohužel můj stav se jen zhoršuje.Nikomu nevěřím.Hlavně ze mě všichni před ní udělali lháře a blázna.

M.i.l.
13.01.20
14:35

M.i.l.
13.01.20
14:36

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)