English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

nešťastná láska

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

nešťastná láska

hancazavrel
24.01.17
18:24
Nereg.

IP: 89.190.75.*
Dobrý den, navštívila jsem toto fórum a líbí se mi příspěvky a rozhodla jsem se sem napsat, třeb mi někdo pomůže.
Jsem rozvedená, ale bydlím s bývalým manželem. Nedávno mi zemřel tatínek a když byl nemocný, napadlo mě, aby lidé, kteří se s ním dlouho neviděli, ho navštívili.
Našla jsem na facebooku kontakt na muže, který se s ním v minulosti znal, ale nějak se přestali stýkat.
Každý měl časem jiné starosti nebo ho život zavál jinam.
S tímto mužem jsme si padli do oka a začali se intimně scházet, což trvalo asi rok a půl, i po smrti tatínka.
Nedávno jsem se ho zeptala, proč nemůžeme být spolu, když se už dlouho scházíme, děti si rozumí apod.
Odpověděl, že bychom si my dva nerozuměli jinak, že o tom neuvažoval a ani nechce.
Od té doby se skoro dva týdny neozval. Strašně se mi stýská, ale čekám, že napíše nebo zavolá, protože v minulosti, když jsem to první udělala já, tak se mi vysmíval, že to bez něho nevydržím.
Já ho moc miluji, ale nevím, jak do toho. On má z předchozího vztahu syna, já mám dceru. On se hrozně ve své přítelkyni zklamal, syn má jeho příjmení, ale s paní se nikdy nevzali. Naše děti se navzájem znají a rozuumí si. Byli jsme spolu bruslit a na rybách. Zřejmě už ženám nevěří a chce si jen užívat a jakmile by to mělo přejít dál, tak skončí. Zkoušela jsem s ním mluvit i nemluvit, vše špatně. Je beran, někdy se dlouho neozve a pak překvapí. Od začátku mi říkal, že mě nemá rád, ale pořád mě chtěl vidět a když jsem mu řekla, že já už takhle dál nemohu, tak to skončilo.
Moc mužů jsem nepoznala, ale jsem přesvědčená, že on je ten pravý a že by nám to fungovalo i jinak.
Myslím na něho ve dne v noci, i v práci a doma. Doma jsem to taky řekla a bývalý manžel mi to tak nějak trpí a zřejmě čeká až se vyblbnu.
Jsem z toho již zoufalá.
Můžete mi někdo poradit, co byste v takových situacích dělali nebo co by bylo dobré? Možná se mi vysmějete, ale já tohle nikdy nezažila. A opravdu mi to trhá srdce.
 
Tilly
16.02.17
11:25
Reg. před 2016

Dobrý den, naprosto rozumím Vašim pocitům, bohužel tento vztah nemá budoucnost. Podle Vašeho příběhu nehledáte jen flirt, důvod proč na něj nemůžete přestat myslet a máte pocit zamilovanosti je ten, že Vás odmítá (každý chce to, co nemůže mít). Zkuste si s ním promluvit přímo, říct co od vztahu očekáváte a pokud nebude ochotný Vám vyjít vstříct, tak jen ztrácíte čas. Nezůstaňte zaseklá ve vztahu, kde muž není schopen opětovat Vaše city. Má rada je nechat ho jít a porozhlédnout se jinde, život je příliš krátký na to, abyste se trápila. :) Vím, že tohle jste slyšet nechtěla, protože je to pravděpodobně to, co už sama víte.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)