English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

T. Mann

Pozitivní na skeptikovi je, že podle něho je všechno možné.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Napadení, policie, zranění,

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Napadení, policie, zranění,

Bedra
25.10.21
17:18
Nereg.

IP: 91.231.30.*
Zdravím, běžně se mi sny žádné nezdají, tedy aspoň si ráno nic nepamatuji,
Zdál se mi sen,, doma na dvorku najednou začal poskakovat kolem mě muž, vypadal úplně stejně, jak vypadají ,,domorodci,, z pralesa, měl jen zakryté prostě něco jako trenky, tím listem nebo kůrou nebo z čeho to mají, střelil mě šípem, přímo do ramene, v ten moment jsem cítil strach a nebezpečí o život, chytil jsem ten šíp, zlomil ho, ale zlomit šel špatně, abych si ho mohl vytáhnout, než jsem ho stacil vytáhnout objevila se policie, a já v ten moment cítil bezpečí, úlevu, že jsem zachráněn. Šíp jsem si nevytáhl, policajt říkal ať to nedělám, že dostanu infekci, neměl sem žádný pocit bolesti po ráně šípem, ani žádnou krev neviděl. pak už nic nevim. Pravdou je, že se nacházím ve velmi špatné životní situaci, a cítím že už to nezvládnu, je toho už strašně moc.
 
hns
26.10.21
08:32
Nereg.

IP: 89.24.44.*
Viz téma Opakující se sny o duších, kde doporučuji recitovat Mahá karunikáčitta dháraní. Pomáhá mnoha způsoby.
 
Bedra
27.10.21
21:27
Nereg.

IP: 91.231.30.*
Děkuji za odpověď, tak nějak mi to začíná docházet, možná že sen začínám pomalu chápat.
... ..Kdyz opominu přímo hnusné dětství, jedno k druhému, vždy jsem byl tak trošku černá ovce, nějak ale vnitřně, na venek jsem vždycky zapadnul. Všímal jsem si věci, které tak nějak ostatní nevidí. Pak jsem zjistil, že existuje i určitá oblast, která není až zas tak lživá a nesmyslná. Začal jsem se tomu trochu věnovat, zjišťovat si ruzne věci. Všechno co jsem v životě chtěl , jsem si mohl vzít. Čím více energie jsem poslal, tím richleji jsem to co sem chtěl, dostal. Padalo to přímo jak hrušky ze stromů a já jen sbíral. Byl jsem šťastný, a tím měl více další energie. Jenže jsem si neuvědomil co si opravdu přeji. Všechno co jsem dostal bylo tak jak jsem chtěl. mělo tak velké pozdější následky,že mě to zničilo. A jsou to následky které cítím že už dál nezvladnu. Drží mě to sevřeného a další den horší a horší. Nevidím cestu jak se z toho dna odrazit. V tom snu nebyl jen domorodec, byl to šaman, on mi nechtěl ublížit, byl to on co měl celý děj na starosti. Tím šípem mě střelil abych pocítil strach o život a uvědomil si jeho cenu a ještě to nevzdal,mě to nebolelo, ani nekrvacelo, objevila se policie, a já cítil pocit vysvobození, to znamená, že už jen spoléhám až mi někdo pomůže k pocitu vyřešení problémů, ale byla to policie, což může znamenat že taky můžu mít ještě hodně velké problémy, a ten pocit smrti zažít. Když si teď vzpomenu na toho útočníka,přijde na mě pocit úlevy. Já už teď vlastně v podstate se spoléhám na pomoc a to je špatně. Posílám energii volání o pomoc do neznáma protože nevím co mám dělat, jak z toho ven. Není pro mě problém, abych do pár měsíců potkal člověka kterého chci potkat, a to vůbec nevím ani jak se má a kde žije. Tohle je jen maličkost. Je možné že volání o pomoc někdo přijal, a snaží se navázat kontakt prostřednictvím snu. Je třeba dávat si hodně velký pozor na to, co si doopravdy přejeme, za co nakonec můžem zaplatit.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)