Visit english version of this site here: Magizzle.com / Besuche diese Seite auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 29.9.2022
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 29.9.2022
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným.Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Napadení, policie, zranění,".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Napadení, policie, zranění,

Bedra
25.10.21
17:18
Nereg.

IP: 91.231.30.*
Zdravím, běžně se mi sny žádné nezdají, tedy aspoň si ráno nic nepamatuji,
Zdál se mi sen,, doma na dvorku najednou začal poskakovat kolem mě muž, vypadal úplně stejně, jak vypadají ,,domorodci,, z pralesa, měl jen zakryté prostě něco jako trenky, tím listem nebo kůrou nebo z čeho to mají, střelil mě šípem, přímo do ramene, v ten moment jsem cítil strach a nebezpečí o život, chytil jsem ten šíp, zlomil ho, ale zlomit šel špatně, abych si ho mohl vytáhnout, než jsem ho stacil vytáhnout objevila se policie, a já v ten moment cítil bezpečí, úlevu, že jsem zachráněn. Šíp jsem si nevytáhl, policajt říkal ať to nedělám, že dostanu infekci, neměl sem žádný pocit bolesti po ráně šípem, ani žádnou krev neviděl. pak už nic nevim. Pravdou je, že se nacházím ve velmi špatné životní situaci, a cítím že už to nezvládnu, je toho už strašně moc.
 
hns
26.10.21
08:32
Nereg.

IP: 89.24.44.*
Viz téma Opakující se sny o duších, kde doporučuji recitovat Mahá karunikáčitta dháraní. Pomáhá mnoha způsoby.
 
Bedra
27.10.21
21:27
Nereg.

IP: 91.231.30.*
Děkuji za odpověď, tak nějak mi to začíná docházet, možná že sen začínám pomalu chápat.
... ..Kdyz opominu přímo hnusné dětství, jedno k druhému, vždy jsem byl tak trošku černá ovce, nějak ale vnitřně, na venek jsem vždycky zapadnul. Všímal jsem si věci, které tak nějak ostatní nevidí. Pak jsem zjistil, že existuje i určitá oblast, která není až zas tak lživá a nesmyslná. Začal jsem se tomu trochu věnovat, zjišťovat si ruzne věci. Všechno co jsem v životě chtěl , jsem si mohl vzít. Čím více energie jsem poslal, tím richleji jsem to co sem chtěl, dostal. Padalo to přímo jak hrušky ze stromů a já jen sbíral. Byl jsem šťastný, a tím měl více další energie. Jenže jsem si neuvědomil co si opravdu přeji. Všechno co jsem dostal bylo tak jak jsem chtěl. mělo tak velké pozdější následky,že mě to zničilo. A jsou to následky které cítím že už dál nezvladnu. Drží mě to sevřeného a další den horší a horší. Nevidím cestu jak se z toho dna odrazit. V tom snu nebyl jen domorodec, byl to šaman, on mi nechtěl ublížit, byl to on co měl celý děj na starosti. Tím šípem mě střelil abych pocítil strach o život a uvědomil si jeho cenu a ještě to nevzdal,mě to nebolelo, ani nekrvacelo, objevila se policie, a já cítil pocit vysvobození, to znamená, že už jen spoléhám až mi někdo pomůže k pocitu vyřešení problémů, ale byla to policie, což může znamenat že taky můžu mít ještě hodně velké problémy, a ten pocit smrti zažít. Když si teď vzpomenu na toho útočníka,přijde na mě pocit úlevy. Já už teď vlastně v podstate se spoléhám na pomoc a to je špatně. Posílám energii volání o pomoc do neznáma protože nevím co mám dělat, jak z toho ven. Není pro mě problém, abych do pár měsíců potkal člověka kterého chci potkat, a to vůbec nevím ani jak se má a kde žije. Tohle je jen maličkost. Je možné že volání o pomoc někdo přijal, a snaží se navázat kontakt prostřednictvím snu. Je třeba dávat si hodně velký pozor na to, co si doopravdy přejeme, za co nakonec můžem zaplatit.
 
Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)