English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Maurois

Muž, který by mohl žíti vedle ženy tak volně, jak to předpokládá přátelství, a nevzplane nikdy touhou, odporuje vší přirozenosti.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

najst spravnu cestu k opatovnemu fungovaniu...

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

najst spravnu cestu k opatovnemu fungovaniu vztahu

martin.mic
01.02.15
14:27
Reg. před 2016

Ahojte rad by som si enchal poradit od nezneho pohlavia ako mam reagovat pripadne co ma spravit ,aby neznicil nevedomky vztah s priatelkou,,nastal problem ze sme sa zacali bavit o detoch,spolunazivania a rodine,vsetko bolo fajn az kym nenastal den ked sa zmenila o 180stupnou prestala pouzivat mile slova a stiahla sa cize akoby schladla ,,rozpravali sme sa otom na moje ptazky zacala pouzivat slovo neviem,pritom mi povedala ze jej nieso lahostajny,iny muz tu nieje to mi povedala na rovinu,ked uz pritlacil v debate kedze 7dni bola ako vymenena a ja sa trapil ze co sa deje tak znej vyslo ze nevie co chce pritom ma 33rokov co neberiem ako odpoved kedze ak lubi mala by vediet co chce,,ten rozhovor nedopadol podla predstav pretoze svojimi odpovedami neviem ma dotiahla do zuflosti kde som pritlacil uplne ako s adalo cim som s auz nic nedozvedel,tak som sa rozhodol ju nechat vychladnut a ozvala sama od seba na dalsi den uz pisala ako jej je fajn ked spolu a ako je fajn aj v intivnom zivote ci ma dostala uplne mimo cesty enviem si co si mam otom celom mysliet ci naozaj som na nu tlacil v niecom viac ako mal napr poziadal som ju o ruku,,,moze mi nejaka zena poradit alebo aspon priblizne nacrtnut co sa stalo ci sa priatelka zlakla alebo som zatlacil na nieco,odpoved neviem co chcem mi nedava zmysel 7dni je ako dzudzia apotom dva dni je ako keby sa nic nestalo,,teraz sla na lyziarsky na dva tyzdne cize ma cas na rozmyslanie a odychnutie len ja neviem ako mam pokracovat viem ze stale citi co citila len to skryva a ja nechcem znicit nieco co sme budovali dlhe roky,,moze byt aj to ze 3roky ma dobijala len neuspesne a teraz mi to vracia??po 3 rokoch dalsich?,neviem ci som to napisal normalne ale snazil som satu napisat vsetko za chyby sa ospravedlnujem
 
martin.mic
01.02.15
16:08
Reg. před 2016

zabudol som datum narodeni prepacte viktoria 1.1.1982, martin 20.6.1981
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)