English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Náhody nebo znamení

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Náhody nebo znamení

katicek1
04.09.20
14:00
Reg. před 2016

Dobrý den, ráda bych se zeptala na názor ostatních lidí. Před několika měsíci jsem se seznámila s mužem, do kterého jsem se zamilovala(on o tom z mých úst neví) ale osud mi jej naservíroval, jako zadaného muže. Několikrát jsem prosila, aby mi bylo posláno nějaké znamení, že v budoucnu se naše životy spojí ve společný a pokud to znamení nepřijde, tak svojí zamilovanost si nechám jen pro sebe. V jeden den jsem na každém rohu narazila na koně (on s koňmi pracuje), jiný den mi do práce přišlo na řešení několik klientů se stejným jménem a jindy zase kamarádka jela pracovat k ženě která má stejně příjmením a o muž do kterého jsem se zamilovala tak sice ví, ale nezná jméno. Mohou to být znamení ať vydržím nebo se jedná o pouhou náhodu. Děkuji moc za názor
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)