English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Mysl?čím to je?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Mysl?čím to je?

konik098
16.09.11
20:39
Nereg.

IP: 188.95.60.*
Ahoj už dlouho se mi děje cosi zvláštního ale rozhodně si nemůžu stěžovat jen by mě zajímalo čím to je? Občas když hodně soustředěně nad něčím přemýšlím stane se to. Nemyslím hmotné věci ale věci myšlenek a ovládání pocitů jiných lidí. Například když mi bylo jasné že kamarádka dostane z testu špatnou známku, vím že se neučila a ten test nebyl jednoduchý byla z toho nešťastná ještě jsme nevěděli co dostane za známku ale jistě jsem jí dopředu řekla at se nebojí že bude mít dvojku a soustředěně jsem myslela na ni, učitele, známku a znovu na ni a pořád dokola. Ale stává se mi to i u jiných věcí. Myslíte že to je náhoda? Protože jinak si to neumím vysvětlit. Děkují. Ale rozhodně na tom nechci nic změnit.
 
konik098
16.09.11
20:40
Nereg.

IP: 188.95.60.*
ještě jsem nezmínila že ona tu dvojku opravdu dostala a koukala na to jako by to bal zázrak
 
meel
19.09.11
22:32
Reg. před 2016

nevím jestli je to tvůj případ, ale je to jeden způsobů jak se na věc z ezoterického hlediska dívat.. hodně se dá vysvětlit akášickým polem (kronikou) (1).. je možné, že jsi podvědomě zachytila informaci o tom co se stane a o tom že bude překvapená.. a proto že tyto informace si mozek dokáže vyložit jen na základě toho co už zná, nebo představ o kterých je přesvědčen, tak jsi si věc vyložila tak jak jsi si jí vyložila..

(1) jedná se o jakou si telepatickou síť na kterou je napojeno všechno živé většinou podvědomě.. je zde obsaženo veškeré vědění, nejen lidstva, ale celého vesmíru.. a také vědění všech časů..
 
kokoT
20.09.11
22:51
Nereg.

IP: 88.100.98.*
říká se, cosi moc přeješ stane se.

Je zajímaví ,ale že "síla mysli " funguje jen v přání z ktreých nemáš prospěch.

Anebo je to vše jen iluze.



 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)