English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Schiller

Mládí je hned hotovo se slovem, jež je nebezpečné jako ostří nože.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Muži a ja...

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Muži a ja...

Anna1970
01.04.14
12:37
Reg. před 2016

Som račica a zvyknem sa zamilovať vášnivo a vážne na prvý na druhý pohľad. Lenže moje lásky nedôjdu ani na začiatok. Môj posledný objekt zájmu Alex. Stretla som ho a stretávam na tanečných zábavách, obzerám si ho už 2 mesiace. Všimol si to, zdá sa mi že sa často vyskytuje vedľa mňa v blízkosti, blízko tančí, stojí blízko pri mne pri bare keď čakáme na drink.

Už som aj poslala cez kamarátku info, že sa mi páči. Tentoraz sa stalo, že kamarátka neprišla a ja som musela začať sama. Pozbierala som odvahu a vyzvala ho do tanca. Priznala sa mu, že sa mi už dlho páči. No to čo mi narozprával mi dosť ublížilo. Všimol si, že ma kamerujú kamaráti, a povedal mi, že si mám dať nahé fotky do Playboja, že si ich tam rád pozrie. Ešte sa mi vysmial pri jednej pesničke, že ja som bola v dupačkách keď ju spievali prvý raz. Neviem čo robím zle, že to tí chlapi nepochopia, že to vezmú z tej zlej strany, a vychutnávajú len moje telesné dotyky, lebo ani ten tanec nestál za veľa. Plačem už tri dni a nechápem. Prejde ma to, dlho ho neuvidím, takže mi to pomôže. Všetci ostatní boli zo mňa nadšení, chválili ma ako veľmi mi to sluší. Už je to tak, že ten kvôli ktorému som to urobila si to ani nevšimol, alebo všimol a takto zareagoval, pritom ja sa obliekam cudne a slušne. Prečo muži neuznávajú môj intelekt ale hneď idú po mojich telesných proporciách. Strácam v mužov vieru.
 
Camie
01.04.14
22:10
Reg. před 2016

... Anno, doufám, že 1970 neznamená rok Tvého narození.

V první řade NIKDY nedávej chlapovi vědět, že se ti páčí přes kámošku. Kámoška to sice někdy dobře, chce Ti pomoc, ale zamysli se, co si asi myslí ten dotyčný, když za ním příjde cizí holka, že její kamarádce se líbí? Myslí to vážně? Dělají se ze mě srandu? Navíc pokud jdeš s ním tančit a někdo vás tam kameruje. Na jeho místě bych si myslela, že ses vsadila, jak mě sbalíš a udělala bych cokoli, abych se neshodila. Třeba i to, že Tě pourážím. Protože já si přece potřebuju zachovat tvář - JSEM CHLAP!!

Pokud to chceš něják spravit, radím Ti, seber ještě víc odvahy a setkej se s ním někde, kde nebudou lidi, a proberte to. Možná budeš překvapená, že i on Ti řekne, že mu to ublížilo.

Druhá věc je, že je to blb a nestojí za Tvé slzy.Ale alespoň to rozsekneš a budeš vědět.
 
nezabudka
04.04.14
13:13
Reg. před 2016

Camie: ta druha moznost ,velice pěkna,tleskame
 
Merit
05.04.14
03:46
Reg. před 2016

Anno, neni to tim, ze mas docela dost silnou sexualni energii?
no, tu to psat nebudu, chodej sem deti, to bys musela na skypeho, nechat mi tu nickname :-)
tam bych ti rekla vic .. mej se krasne cus :-)

 
Theodor
05.04.14
08:56
Reg. před 2016

Proč by měla být návštěvnost teenagerů překážkou debatě o sexu? Nevidím důvod. Tabuizace sexu je zdrojem napětí.
 
Anna1970
05.04.14
11:48
Reg. před 2016

Ďakujem za všetky reakcie vážim si ich všetky. Áno 1970 je môj rok narodenia, no páčia sa mi zrelí muži, ktorí sú solídni a galantní, väčšinou takí sú.

Máš pravdu Camie ešte si s Andrejom o všetkom otvorene pohovorím. Myslím, že sme obaja boli v rozpakoch. To fotenie a kamerovanie už aj mňa dopaľuje, došlo mi to až teraz po tejto nedeli, lebo absolútne netuším čo dotyčný s tými videami a fotkami robí, či ich má pre súkromné potešenie alebo pre verejné. Mala som tentoraz červené bodkované šaty, boli z nich hotoví. Červená mi sedí, dostala som na 20 poklôn.

Merit má tiež pravdu, som vášnivá žena a je to asi vidno, ale som aj cudná. Tú sexuálnu energiu som si nepýtala, mám ju danú do vienka od života a neviem ju vychutnávať. Jediné čo si viem teraz už vychutnať sú obdivné pohľady mužov, ktoré cítim, pretože som sa začala obliekať ako dáma. A medzi tými 60 - 80r. ľuďmi vyzerám exoticky, asi sa pýtajú čo tam robím. No ja milujem hudbu aj staré veci aj zralých ľudí. To sa mi stalo už viacej razy že ma muž odmietol pre moju mladosť, ale ja verím, že stretnem takého čo to ocení. Lebo ja viem ľúbiť poctivo a verne.

Milí moji prajem vám všetkým krásny deň. Anna
 
Anna1970
05.04.14
11:49
Reg. před 2016

Merit môj skype nick je Kristy702
 
Merit
06.04.14
09:57
Reg. před 2016

ahoj Anno, jak to pujde, pridam si te na skypu:-)a pokud mas mikrak, je to uzasny :-) ..


Theo .. taky jsem proti .. :-D

 
Camie
06.04.14
12:39
Reg. před 2016

... Anno, vážně jsi mě překvapila, podle toho, co a jak to píšeš, jsem myslela, že je Ti tak 18-20.
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)