English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

La Bruyere

Člověk se musí smát dřív, než je šťastný, poněvadž jinak by mohl zemřít, aniž by se smál.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Musim zachranit svuj byt a mam na to den

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Musim zachranit svuj byt a mam na to den

Ayaxaya
29.10.11
02:26
Nereg.

IP: 90.177.206.*
Hledám pomoc ve formě financi jinak ukončim svuj beztak bezvýznamny život abych se netrápila. Byla jsem podvedena dost hnusně a ted se musim do 31.10.2011 vystěhovat z bytu... ... ... nikdo mi nepujci a tak muj zivot skonci... ... ... ... ... ... ..vlastně už ted jsem mrtvá
 
im
29.10.11
16:47
Reg. před 2016

svůj život jen tak nezahazuj nějaká naděje je vždy pouč se z chyb a začni od začátku určitě máš nějaké známé nebo příbuzné ke kteří tě u sebe nechají nějaký čas bydlet najdi si práci. život je dar a jen tak ho zahodit je blbost bud ráda za svůj život někteří nemají to štěstí žít tak se zamysli a žij v naději že bude líp :)
 
Vilma
29.10.11
19:06
Reg. před 2016

Já mám taky podobné problémy. Musíme si pomáhat. Mám dům na spadnutí a sousedi si stěžují, že u nich na dvorku se jim začala vydouvat moje zeď.Jsou místy nepálené cihly již jak hlína. Kartářka mi neradí nic jiného než prodat dům. Ale kde pak mám bydlet, když mám dluhy víc než dvojnásobek hodnoty domu. V mém okolí o mých dluzích zatím nikdo neví, jen to, že prostě na tom nejsem dobře. Navíc mi klesl výdělek a není vyloučené, že i přijdu o práci. Prý mám jít dělat do Německa či Rakouska, jenže německy moc neumím. A již splácím víc než vydělávám a také nemám nikoho, ke komu bych mohla jít bydlet.
 
Lostris
30.10.11
05:13
Reg.28.11.18

Pro Vilmu,
ja bych odesla. Pracovala jsem v Italii, Anglii, Irsku a Australii a taky jsem ze zacatku neumela ani zblebtnout. Vsechno se naucite. Moje kamaradka ktera byla v dluzich po usi je uz pet let ve spanelsku a to mela jen 7 trid zakladky. Nejdriv myti nadobi, pak jako servirka a nakonec za barem, kde uz je to o lepsich penezich. Zkuste o tom aspon popremyslet.
 
Vilma
30.10.11
11:10
Reg. před 2016

Já jsem si už asi před měsícem podala inzerát, že hledám jakoukoli práci v Rakousku, třeba mytí nádobí nebo úklid, ale nikdo se mi neozval. Podle jiných teorií bychom však měli dělat práci, která nás baví. A takovéto práce by mě rozhodně nebavily. Nebaví mě už ano vytáčet betonové sloupy, tím spíš když vím, že tato práce mě již neuživí. Taky už nejsem nejmladší a cizí jazyky se učí hůř, tím spíš, když jsem ve stresu a i protistresové léky nejsou levné.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)