English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Konfucius

Ještě jsem se nesetkal s člověkem, který by dokázal vidět své chyby a sám před sebou se z nich obvinit.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Moje hra skončila? Prosím Poustevnici

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Moje hra skončila? Prosím Poustevnici

kreta
06.07.21
12:02
Reg. před 2016

Dobrý den paní Poustevnice, mohla by jste se prosím podívat do karet? 20.9.1970
Můj život je v troskách.
Na bytě mám exekuci a v domě, který jsme kupovali s mým ex (byl psaný na něj a firma, která pro mě dům koupila podala žalobu na soudní vystěhování... ... Chvíli to nadějně vypadalo, že vykoupí byt a tím mě vyplatí z exekucí a svítala naděje, že dostanu druhou šanci zůstat dále v domě. Popsala jsem jen velmi stručně. Ale jsem v patové situaci a přiznám se, že denně přemýšlím nad svým koncem. Prosím, jak se bude situace vyvíjet? Co bude se mnou dál?
 
Poustevnice
08.07.21
17:42
Reg.17.7.21

Milá Kréto,
situace je to opravdu strastiplná a pekelná... Vyložila jsem tarotové karty R/W, jak to bude vypadat podle karet do konce roku. Minulá špatná rozhodnutí vás doběhla, stydíte se za svou naivitu a jednání... .někomu jste důvěřovala a on naprosto selhal... .Ale už v tom je zárodek činů a věci se dají v blízké budoucnosti do pohybu. BOhužel to opravdu vypadá, že o dům přijdete, nebo o ten byt... .tady tomu nějak nerozumín, co vlastně vlastníte, co je "psané na vás"... .ale jedna ztráta tam je, vy se především odstřihněte a zakažte si city k někomu, kdo vás do takové špatné situace dostal, už tím se vám uleví... ..co je pryč, je pryč. Přijde nabídka vstřícného jednání z nějaké třetí strany (úřady?) a vy se z toho dostanete. Sice s odřeným hřbetem, ale něco vám zůstane. A rada na závěr: nikdy - už nikdy - si neberte s někým půjčku, nebo nikdy s nikým nevlastněte nějakou nemovitost na půl... ..to je cesta do pekel.
Veřte, že řešení se najde a bude to do konce roku. Tak hlavu vzhůru a hodně sil.
 
kreta
02.08.21
18:34
Reg. před 2016

Paní Poustevnice, vlastně Hermit.
Moc děkuji. Rvala jsem se Vaší odpovědí a nechtěla Vás obírat o čas... je nás tu dost. I když... kéž bych zase řešila "jen" neštěstí v lásce...
Ono je to u mě jako na houpačce... jednou to vypadá nadějně tak (pro byt) a jednou zase jinak (pro dům).

Byt byl můj, ale vlastně hlavně následkem rozchodu a pak i tím co se tu dělo loni jsem se dostala do takových dluhů, že jsem o situacích v jaké jsem jen četla v knihách a novinách.Vlastně není dne, kdy bych nepřemýšlela nad svým odchodem... .
Na bytě mám exekuce a tam je dost reálné, že o byt přijdu, protože už nyní je podán (nikoliv mnou) návrh na insolvenci. A dům není můj, kupovali jsme jej s ex, ale abych se nemusela vystěhovat, když se rozhodl ho prodat, zařídila jsem firmu, která jej od něj odkoupila a já měla předkupní právo na něj a nájemní smlouvu, než ho budu moci koupit... .jenže jsem loni byla bez práce a tedy neplatila nájem a teď je to na houpačce. Chvíli je naděje, že budu moci být v domě dál a za chvíli zase přijde do toho něco co zamíchá "kartama"... .není nic, co bych si přála víc než v domě zůstat... je to pro mě motivace se postavit osudu a dokázat si na něj vydělat... jistě umím si představit se někdy do budoucna možná stěhovat... ale tak, aby top bylo mé rozhodnutí... kvůli synovi, nebo novému partnerovi... teď mám pocit, že jakmile bude úplně vše ztraceno ... odejdu
tak snad jsem to lépe vysvětlila a také by mne zajímalo, zda se ještě nějak potkají naše cesty s otcem mého dítěte... zatím jen škodí a "kope do mrtvoly"
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)