English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Scribe

Ženy by povětšině byly vyléčeny ze žárlivosti, kdyby se jednou nestranně podívaly na své manžely.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Moc prosim o radu pani Dracizenu.

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Moc prosim o radu pani Dracizenu.

Retrivr
14.01.16
09:50
Reg. před 2016

Dobry den,

prejeme Vam hodne zdravicka v tomto roce.
Uz hodne dlouhou dobu jsem sama. Najdu v tomto roce lasku, vazny vztah? nar. 30.3.1991 Dekuji za Vasi odpoved.
 
Dracizena
15.01.16
13:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
neznám Tvé jméno... škoda... tento rok bude kopírovat ty předešlé a proč? protože neměníš myšlenky, názory... jsi věrnýá tomu starému... Pořiď si třeba cikánské karty, ty se dobře čtou a povídej si s druhou stranou, která je ta duchovní a nauč se modlit.Používej mou modlitbu, která mnohým už pomohla... já jen ámenuji a dokola... ..Vyjdeš z té své zóny, ale musíš dělat změny... Neupínej mysl na svou samotu, když samota Tě musí doslova otočit, jako se otáčí orná půda... Vypisuj si, co Tě štve a mrzí, vyzpovídej se do hvězd, ale i se vypisuj do zpovědníku... komunikuj s hvězdami, jako s živou bytostí a sleduj sny a zapisuj si je... a uvidíš, že se ledy hnou... nepospíchej na seznámení, byl by to hulvát, ale až pak, pak to bude stát za to... nauč se ale duchovně čistit...
 
Retrivr
16.01.16
21:30
Reg. před 2016

Děkuji Vám za odpověď.

Je pravda, že myšlenky musím změnit.. :/ Ale není to tak snadné jak si člověk myslí. Já používám andělské karty a tarot. S Andělíčkama mluvím jako s živou bytostí.
Jaká je to prosím ta věta, kterou bych měla říkat? ¨:)
Jak jste prosím psala, že až pak to bude stát za to, bude to prosím v tomto roce??
Děkuji za Vaši odpověď.
 
Dracizena
18.01.16
20:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
až si dáš do barev své energetické pole a to je pro někoho i dlouhá cesta... Potřebuješ si vizualizovat kolem těla, ale i do těla sytě zelenou, ale se třpytem... Tato barva a její dimenzní energie, Tě hodí na správnou duchovní kolej
 
Retrivr
18.01.16
21:24
Reg. před 2016

Dobry vecer,

dekuji Vam za Vasi odpoved.
Rada na sobe budu pracovat.
Jak si mam dat do barev sve energeticke pole?
Vim, ze je mozne i to, co clovek normalne nemuze pochopit... duchovno existuje... mam treba tu syte zelenou barvu nosit? Nebo verim i v silu lecivych kamenu. Tak v teto barve ho nosit? a toho kluka se kterym to buse stat za to... .
Myslite, ze v tomto roce spolu budeme chodit??? Dekuji za Vasi odpoved.
 
Retrivr
21.01.16
22:35
Reg. před 2016

Dobry vecer,

prosim pani Dracizena o odpoved na posledni komentar? Jak sk mam dat do barev sve el. Pole? Syte zelenou barvu se snazim predstavovat kolem sebe.. i kamen v teto barve uz mam. Je to tak spravne? Dekuji za Vasi odpoved a za Vas cas. Vazim si toho..

 
Dracizena
23.01.16
23:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Je to tak, ano představuj si, že nádherně zelená duha tě obmotává a uzdravuje Tvé energetické pole... U zelené zůstaň do konce měsíce a v dalším měsíci barvu vyměň a to nechám na Tobě... sama ucítíš jakou budeš třeba i dýchat celý druhý měsíc... Nevím za jak dlouho si vizuálně opravíš své aurické pole a až ho budeš mít opravené, pak přijdou změny... sleduj své sny, možná sen Ti napoví...
 

Retrivr
24.01.16
18:09
Reg. před 2016

Dobrý večer,

jsem myslela, že ta sytě zelená barva mě hodí na správnou duchovní kolej.. :( :( Jak jste psala minule. To mám tak šedou auru?? Je zanešená hodně??
Takže jestli tomu rozumím správně každý měsíc kolem sebe dát jinou barvu a tím se jak aura i ener. pole vyčistí??
Věřím v léčivou energii kamenů tak je nosím.. např: křištál, karneol apod. Myslíte si, že je to dobré?
Mám se tedy i o ezoteriku více zajímat?
Děkuji za Vaši odpověď.
 
Dracizena
26.01.16
00:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Cítila jsem, že duchovního rádce k výkladu karet máš a Ty mi potvrzuješ, že pracuješ s kartami... Opři se do zelené zprvu... začátečníkům doporučuji, aby spali třeba v zeleném tričku, ale Ty nejsi tak úplný začátečník a proto začni pracovat s vizí... to je Tvá budoucnost, vizualizovat... Jedna barva Tě na správnou duchovní kolej hned nehodí, ale je dobré začít svou auru rozčesávat třeba od zelené a zelenou dělit na světlou, střední a sytou a pak také zelenou vyčesávat od bílé a dalších spektra barev... Je hra s barvami a se svým tělem... Každý má zaprášené aurické barvy, ale ne každý si je čistí... jsme každý jako strom, kterému nutno čistit větve a lístečky... takto přirovnám...
 
Retrivr
01.02.16
17:07
Reg. před 2016

Dobrý večer,

snažím se o změnu ve svém životě už strašně dlouho..Určitě ty barvy kolem sebe se pokusím začlenit. Kameny i více budu nosit. Jen jak jste psala vizualizovat.. Jen zda to chápu správně? Musím udělat toto: vizualizovat si barvy ve svém nitru, ve své auře, snažit se o změny, o pozitivní myšlenky. Je to tak správně?? Nebo si mám i vizualizovat si takovou budoucnost, která je mi milá?? Za kterou chci jít??
Jen jak jste mi psala o té lásce se kterým to možná bude stát za to.. Nevíte bližší informace prosím o tom? Kde bychom se mohli sejít?, Děkuji za Vaši odpověď. Vážím si toho. přeji všem hezký večer a hodně štěstí při hledání druhého protějšku.
 
Retrivr
05.02.16
15:07
Reg. před 2016

Prosím Dračížena o odpověď na poslední komentář.

Moc si toho vážím a přeji hezký den.
 
Dracizena
13.02.16
17:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Moc pospícháš, i na mne a to není dobré, pak Ti štěstí uteče mezi prsty...
Ano, vizualizuj si barvičky v těle, v orgánech, ale i na těle a kolem sebe... A obracej se s prosbami ke hvězdám... Já to také dělávala a vyplatilo se... Dnes vím, po čem jsem tenkrát toužila a nepochopila jsem, jak to, že věštci vědí... Je to jen vizuální propojení s hvězdným nebem... Pozitivním myšlením se nezabývej, to sama budeš na sobě sledovat, že samo přichází, když sebe a druhé budeš balit do barev... Ty budeš vizuálně pracovat na lidech a jejich andělé Ti budou otvírat vnímání a to vnímání mění i úhel pohledu, slovník a negativní myšlenky... Prostě se pusť do vizí, do představ, jak třeba vystoupáš po duchových schodech do hvězd a tam se jich dotýkáš a podobně... Jistě, že jsi v jiném měřítku... Ale Tvůj Anděl hvězdný si Tě povede, když si ho budeš do hvězd volat... Duchovní cesta, ta která vede do světla, je velmi jednoduchá, jen člověk si ji představuje složitou a také se jí bojí... Ámenuj si a nemáš se čeho bát... Celé duchovno, je jen mikrosvět ve Tvém těle, a svého těla se bát člověk nesmí... nebo ano? Pak ví, že svému tělu škodí... Člověka straší ty energie z jeho těla, kterým rozum škodí...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)