English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Shakespeare

Oloupený, jenž se směje, okrádá zloděje; kdo se zbytečně trápí, okrádá sebe.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

manžel mě podvádí

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

manžel mě podvádí

kuře
28.03.10
10:38
Reg. před 2016

ahoj nevím jak začít, je to asi měsíc kdy my manžel sdělil po 14 letech , že se zamiloval.. prý je to osudová láska.. nevím co si pod pojme osud může každý vyložit je ode mne mladší o 12 let máme nádhernou dceru 6 let první půl roku jsem ho nechtěla jelikož byl mladý a taky jsem po zkušenost s muží přestala věřit na lásku a rozhodla jsem se že zůstanu ze svými dětmi sama ale přišel on.. nebyla to láska na první pohled ale po půl roce jsem se zamilovala, on mi byl vždy nápomocen a já jemu ,jeho láska víra mně naučili začít znovu věřit přestaly jsme hodně problémů ne mezi sebou ale s dětmi, dnes už mám děti s prvního manželství dospělé a žijí si svůj život my jsem začali po 10 letech budovat naše společné hnízdečko rozhodli jsme se založit rodinu ano po 10 letech vzájemné důvvěry a tolerance, lásky a úžasného sexu jsme si mysleli že je naše láska naplněna a že náš vtah byl nebo snad je osudový , kolem nás jsme byli příkladem nádherného vtahu je jasné že po 14 letech nám vzrušením nebyje srdce když na sebe pohlédneme náš vztah se posunul daleko hlouběji než ve fázi zamilovanosti a najendou to přišlo prý si úžasně rozumí jako on se mnou nemá žádný důvod a je zmatený že ho něco takového potkalo jenže je nahlodávána jeho důvěra z její strany a cpe mu do hlavy mystické věci že vše má svůj smysl že co se děje kolem nás je prostě dané a má myslůet jen sebe my všichni tím myslí naší dceru a mne že si zvykneme ale já si nechci zvykat a nechci přijít o skvělého muže a tátu naší holčičky , probrali jsme všechno a slíbil že bude pouze udržovat pracovní styky je jasné že je z práce a že je to mladá 30 letákoze které o nic nejde ale v našem vztahu nikdy nešlo o věk vypadám velice dobře srovnatelně s věkem svého muže jsem aktivní sportovec a velmi činorodá stdují ještě vysokou školu společně s manželem a najdnou je vše v háji jejich vztach není jen na bázi praocní ale ve fázi poznávací což znamená že spolu chodí a budují vztah je to to nejhorší co mně potkalo nejde o to že se někde zapomene ale jde o jeho srdce už je v něm místo ipro jinou tak proč jsem věřila a ted nemám sílu vůbec na nic už mu nevěřím jsem vzteklá a bezradná kde je ten osud proč mne zkouší nevím jak dál pomozte mi někdo prosím tím že znovu začal mně zradil a nechtě mi to říct aby mne tím neranil ale stalo se poznala jsem to a pak se přiznal, svůj boj s rozume prohrál neví co ho čeká ale chce to zkusit potvrdilo se to že je pro mne nevyzrálý a je čas jít dál ?? nepoužívá svůj rozum chová se jako 20 letý zamilovaný puberták. celých 14 let jsem nepomyslela na jiného muže a měla jsem plno možností ale manželství a naše rodina je svatá a navíc když vztah funguje ani není teba někoho vyhledávat on sám neví co se s ním děje ale chce to poznat jsem magor já nebo on?? má tolik bolesti v sobě a hlavně mi vzal to co ve mne budoval 14 let znovu věřit..
 
kelišová
28.03.10
10:55
Nereg.

IP: .*
Vím , že to moc bolí , ale nemá smysl manžela přemlouvat , aby zůstal , lze jen vyčkávat , protože ona až ta "velká zamilovanost opadne - možná pozná , že chybil a vrátí se k Vám - znám opravdu takový příklad - má kamarádka měla fajn muže a zničeho nic měl hlavu v oblacích a jakože ona už pro něj nic neznamená - rodina , že ho svazuje , milenka byla přenádherná žena ,vyzývavka , možná trochu koketa .S manželkou - to byl klid a pohodové chvíle - vařila , pekla , starala se ukázkově o domácnost , společenské akce navštěvovali , sportovali , prostě to přišlo a trvalo to asi přes rok a najednou se k ní manžel vrátil , bez omluvy , prostě se vrátil , jsou opět spolu v klidu zázemí svojí rodiny , o tamtom spolu nemluví ... ... ... .
Proto počkejte , nechte ho ať se sám rozhodne .Ten věk , že je mladší - hm , může to hrát roli - třeba si toho moc neužil , zůstala v něm jiskra nevybouřenosti , taky nevíte jak to má s tou druhou .Některé ženy Vám řeknou ,že když chtějí nějakého muže dostat , tak že ho dostanou ... .Nebo se opravdu jen zamiloval... ..
dejte tomu čas ... ..a i když se to nespraví - běžte a žijte dál , máte krásnou dceru , to je ten největší dar od života , co člověk může dostat .A chlapů je na světě ... .cccc... .Možná přijde i někdo jiný ... ...
Jinak ještě k věku té druhé - jestli to mělo přijít , tato krize , tak by to přišlo i s třeba se starší kozou , to na to nemá vliv .je to prostě jiná žena a chlapi tak trochu přemýšlejí jinak ... .
 
kuře
28.03.10
11:59
Reg. před 2016

víš ani ho nepřemlouvám je slabý s tím bojovat už když mi slíbil že to ukončí tak jsem věděla že ta touha je větší a větší k intimnímu poměru nedošlo ale je to jen otázkou času a vlasstně ani nevím jestli mám ted něco dělat jsem velice racionální ale neznamená to že jsem bez citu jen ho lépe schovávám když mi o ní řekl proplakala jsem tři dna a shodila 3 kg byla jsem úplně v prd-- tak když mne viděl jek mne to vzalo tak slíbil že vztah ani nezačne ale ona koza se urazila a dala ultimáta chápeš ted ulitámata když ještě mají vtah v začátku pAK Ale přilezla to víš 30 svobodná bezdětná si to rzmyslela a láska je láska takže to pokračuje . manžel kdyý jsme to před měsícem probírali ano slyšíte dobře my jsme to řešili jako dva úžasní kamarádi a to mi ho bylo ještě líto že si neví rady protože se zamiloval no nejsem to kráva opravdu jako matka se synem nebo brácha se segrou ale ted už nechci nic slyšet , prý je stejná jako já před 14 lety blodýna sebevědomá chytrá krásná i stejné znamení LEV on je ryba,, a on neví sám co se děje byl tak zásadový a najednou je z něho nevyzrálý muž nebo já nevím jen zamilovaný..? ale jedno vím jistě vzal mi víru už mu nemůžu věřit co s takového manželství kde zbude jen nedůvěra víš jak ho krmí těma blbinama )at se nikdo neurazí ale jak je problém stejně není možné myslet pozitivně a čekat že vše pozitivně přijde zase k nám) nebo nemám takovou sílu a ona protože se zaobírá mystikou jí má?? měla týden před svatbou a přítel s ní k oláři nešel prostrě se s ní rozešel proč?, To nevím ani já ani on tedy muj muž ale ona z toho chodila na terapie kde ji tloukli do hlavy že musí jít tvrdě za svým cílem a co říká srdce je to správné ale sami kdo už jste v uvozovkách dospělí víte že i 15 nebo náctiletí jednají srdcem a pak je z toho jen zkáza někomu to vyjde a on a ona si myslí že je to zrovna potkalo že to má důvod že se potkali když pracují kolem sebe nějaký ten rok a ted NAJDENOU VZPLANUTÍ? není to jen ujížděcí vlak třicítky ach jo mám před státnicema a nemám chut ani jíst ani psát ani se učit ale je ještě ptermín v zimě .. mám chtít vědět o ní víc at vím s kým bojovat nebo to vzdát a čekat jak říkáš mám chut jí rozbít hubu a jemu taky moje racionální myšlení se chýlí k praktikám hysterek a podváděných manželek už nejsem nad věcí mám strach že to nezvládnu a udělám nějou blbost které budu pak litovat muž si mně velice váží dokonce nás i miluje jen si neví rady s tím kouskem srdce u jiné.. budu čekat to je samozřejmé pořád ho miljuji a naší holčičce nedovlím vzít tátu. mám takový vztek a bezmocnost že nevím co s tím.
 
kelišová
28.03.10
14:20
Nereg.

IP: .*
kuře : Nikdo z nás nemá žádnou jistotu ( ani já ) , že vztah , jež má prostě bude užívat do konce života - já vím , že Tě to teď moc nepovzbudí , ale nejsi sama , nejsi sama , co má tyto problémy .
Vykládala jsem si na Tebe karty a věř , že se Ti dostane spravedlnosti , ale možná nebude taková o jaké sníš .Ty vyjdeš jako vítěz , sama nad sebou ... .A neboj budeš se mít fajn , lásky budeš mít moře ... .
Ale teď si klidně i sprostě zanadávej , klidně i bojuj o manželovu lásku , co se s ní sejít - nějak to zařídit a popovídat si s ní , klidně i trochu zvyšovat hlas - proč ne - když ten jejich vztah je vlastně " nevztah bez sexu - tak si to s ní vyříkat na její úrovni - jako že pro tebe je to taky tak trochu mystika a tak .A taky se pěkně upravit , než se s ní vidět , sebrat odvahu a sebevědomí - ukázat jí , že si rovnocenná sokyně ... ..Podle toho , co píšeš , tak ona zřejmě ani neví , co vlastně chce - když je to bez sexu - a nebo to ví až moc dobře a pod záminkou příslibu manžel blázní ještě více - hmm- chlapi a jejich lovecký instikt ... .
Ale nedávej vin u jen jí , jó - kdyby on nechtěl , tak jí pošle do patřičných mezí ... .myslím , že bychom měly být - my hodné přátelské manželky taky trochu mrchy !! Aby to měli ti chlapi ztížený , takhle si on myslí - to je v pohodě , nenadává mi , řeší to v klídku , to je fajn , vystrč drápky , neříkám , že hodně , ale tak trochu " škrábni , aby viděl , že Ti to není jedno ... .
Drž se holka , držím Ti pěstičky a neboj - Ty to zvládneš !!!
 
Katarína
28.03.10
15:24
Reg. před 2016

kuře: mám pocit, že ke Tvému problému mohu dodat pár myšlenek anebo pohledů "zvenčí", proto je sem přidám. Neradím, prosím, ber to pouze jako možnou inspiraci k nalezení Tvého vlastního způsobu, jak naložit se situací, ve které se nacházíš.
Především jsem toho názoru, že řešit vše je potřeba v souladu se sebou, je potřeba vždy najít svou cestu, ať je jakákoliv, nehledíc na to, co si kdokoliv o Tvém kroku bude myslet. Pokud Tvé konání bude souznít s Tvými city, svědomím, životními hodnotami, které jsou pro Tebe důležité, bude vše, co uděláš tak, jak to má být.
Podle mého názoru je prospěšné si ujasnit, o co Ti jde, kam chceš dojít, co je cíl - zda je to skutečně to, co chceš, to, o co stojíš, "pravé ořechové". Pokud si to ujasníš, znáš tím pádem směr a ať potkáš na cestě k cíli jakoukoli překážku, k cíli dojdeš. Pokud chceš dosáhnout toho, aby Tvůj partner zůstal s Tebou a s rodinou a budeš o to"bojovat" / pokud vůbec nějaký "boj" uznáváš, formy boje musí být v souladu s Tvými hodnotami/, zvaž, zda budeš schopna s takovým partnerem v budoucnu žít / mám na mysli "vybojovaného", který prokázal svou "slabost", který prokázal svou určitou nestálost, schopnost "zradit"/, zda bys mohla s ním v budoucnu počítat jako s člověkem, o kterého se můžeš opřít v nějaké možné krizi - třeba v případě zdravotních potíží, atd.Sama dokážeš nejlépe posoudit, zda má dostatek jiných kvalit, které toto event. "šlápnutí vedle" pro Tebe dokáží vyvážit, zda bys mu event. dokázala i kvůli těmto jeho kvalitám odpustit i nevěru a pokračovat ve společném žití za účelem zachování rodiny. Někdo to umí, někdo ne. Lze se pokusit i dívat na věc z "nezaujatého pohledu": jako divák nějakého seiálu v televizi a "poradit" takto postavám v seriálu, jak se mají zachovat, na čem mají přemýšlet, atd. Některé díly seriálu bývají zaměřeny na jiné roviny v příběhu a nechávají ostatní zápletky plynout, anebo shlédnutí některého dílu divák prošvihne a naskočí, až když se děj posune dál - přitom to vůbec nemusí vadit /počkám si, až situace dozraje do jasnějších obrysů, sleduji a řeším až v tomto stádiu /. Atd.
Další možnost: prodiskutovat své postoje navzájem, "dát na jednací stůl", o co stojíš Ty, o jaké hodnoty Ti jde, za jakých okolností, atd. a dát partnerovi "volnou ruku" k řešení své situace, do které se dostal sám, Ty jsi nic nezavinila, nezapříčinila - ať si s tím sám také poradí, nejsi za něho zodpovědná, ať nese důsledky svého rozhodnutí on i s tím vědomím, že ovlivní budoucnost Tvojí i Vašeho dítěte. Budou to důsledky JEHO rozhodnutí, musí zvážit sám, zda je unese.
Útěcha - z vlastních poznatků a životních zkušeností /jen je třeba si to umět uvědomit/: každá nepříjemná situace, která se Ti dnes zdá jako nespravedlnost, může být prospěšná v tom, že Ti už teď může ukázat doposud skryté informace, ke kterým by jsi se jinak nedostala / vyplavily by se později / a tak můžeš být ochráněna v budoucnosti před něčím, co by Tě třeba mohlo "složit" víc, anebo upřímí Tvou pozornost na něco, co jsi doposud nemohla vidět a přiměje Tě k tomu, abys přemýšlela jiným směrem, který bude pro Tebe přínosnější.
No, myšlenek k tomuto by se ještě našlo, ale už i tak jsem dlouhá. Snad Ti to k něčemu pomůže. Drž se. Srdečně zdravím
 
Maty
28.03.10
15:30
Nereg.

IP: .*
ahoj kuře: před nějakým časem jsem se svým partnerem jela autem a po chodníku šla mladá maminka s kočárkem v upnutém tričku bez podprsenky, která má normálně velikost asi 5. Můj šofér se vyšponoval a vyletělo z něj : " Tý vole". Nejspíš úplně vypustil, že sedím vedle něj zrovna já, tak silný zážitek v něm tato mladá žena vyvolala. Je pravda, že jsem se musela vnitřně řehtat, protože tohle nevymyslíš. Samozřejmě poznám, kdy s kterou prodavačkou či úřednicí vibruje na "stejné vlně", protože se urputně snaží o rozhovor se mnou (a stejně neví, o čem je řeč) nebo předstírá ležérnost ( a přitom je napnutý jako kšandy, aby nebylo nic poznat). Je to prostě ryba. Obratná žena je utáhne na vařené nudli jak se říká, protože mají potřebu dělat pořád něco zakázaného. Je-li doma vše jak má být, je pro ně spíš nuda. Potřebují prostor a volnost, ale i žena jejich srdce jim musí být vzácná, objevná a překvapující (čímkoliv). Rybičku jsem poznala kdysi i z druhé strany: ženatý, dobře situovaný, dětí kopec a snažil se zaujmout bez ohledu na to, zda poníží svou ženu, protože byl naprosto mimo. Možná se zeptáš, proč s tímto mužem stále jsem.. Byli jsme dlouhá léta manželé, máme spolu dceru, taky jsem se s ním rozvedla a nyní jsme dalších několik let spolu, jak říkám nezávazně (což se mu moc líbí) a to jen proto, že s rybičkou se velmi těžko rozchází. Sama jsi naznačila, jak je Ti ho líto, jak bys mu ráda v jeho situaci pomohla a přitom Ty jsi oběť.. přesně, vím o čem píšeš. Přeji Ti, abys tohle období ustála a našla hlavně svůj vnitřní klid, díky kterému je možné dál fungovat.
 
ayka
29.03.10
09:07
Nereg.

IP: .*
ahoj kure:
nesmutni... .je to jen dalsi zkouska pro vas oba a dalsi zkusenost.

to co tu pises se velice podoba ,tomu co jsem pred par lety prozila; az na to , ze muj muz mi nic nerekl , neprobiral to se mnou a naopak byl na me zarlivy a podezrival me ... .(bojime se ,aby druzi nedelali nam ,to co delame my jim)
Proto si vaz toho , ze ti to tvuj manzel rekl hned zezacatku, ma to 3 moznosti:1/ bud je to opravdu rovny chlap(jestli ano, neodejde kvuli dceri)
2/ bylo to volani o pomoc( nekde v podvedomi chtel , abys situaci vzala do ruky , trebas i sla jak rikas ty mlady pani rozbit papuli... proste nejak to vyresit)
3/ chtel ,abys mu pomohla odejit s tou pani, bud abys ho vykopla hned a nebo abys mu dala pozehnani(protoze je slaboch)

Je nas hodne, ktere jsme si prozily tuto bolest, ja si z ni beru ponauceni, ze nikdo nikomu nepatri a my nepatrime nikomu.
jeste ti napisu faze , ktere jsem prozila a spousta jinych zen to prozilo zrovna tak podle vypravovani:
1faze/ ohromeni, nepopsatelna bolest, pocit zrady
2faze/ obvinovani se sama sebe, myslime si , ze si za to muzeme jen my sami , ze jsme nekde v necem neuspokojili partnera
3faze/ dokazovani ,ze jsme lepsi nez ta druha... (hlavne po intimni strance )
4faze/ probuzeni se, akseptace situace,
5faze/ reseni
u me byla faze dalsi a to ta , ze jsem chtela odejit , ze jsem mu rekla ze uz ho nemiluju a ze se kolem me zacali motat jini chlapi.
To ho tak sebralo , ze se vse obratilo a klecel na kolenou on!

Cas je lecitel , zahoji vsechny rany... ale kdyz se ulomi ucho od hrnicku , prilepis ho , jenze uz nikdy ten hrnicek nebude tak solidni jako driv.
Ziju se svym manzelem, mam ho rada, jen se neco zlomilo, uz k nemu nemam 100% duveru a co je horsi , uz si ho 100% nevazim!!!

Za to co se mi prihodilo vsak dekuji... privedlo me to na tuhle cestu... dusevni... a take jsem se opet nasla, uvedomila jsem si tim , ze jsem 20 let zila prez nej a pro neho ; na svou osubku jsem jaksi zapomela!

Nekdy osud pouziva drasticke zpusoby , ale ver , ze se vse v dobre obrati a ze casem poznas , ze to je proto , aby se ti otevrely nove ozory

S laskou Ayka
 

kuře
29.03.10
14:05
Reg. před 2016

ahoj holky a Ajko přečetla jsem až dnes tvou zprávu je to asi tak jak to říkáš ale nemůžu se zbavit myšlenky zda mám něco řešit mám jít za tou slečnou a vyříkat si to s ní, nebo mám říct manželovi že už o tom jeho úletu ví naši dobří známí mám seznámit s tímto faktem rodinu babičky dceru 7letou nebo mám dělat mrtvého brouka dnes jsem z velkou nechutí vzala knihu Tajemství do ruky že si jí přečtu dostal ji ted manžel od ní na narozeniny minulý týden bych ji roztrhala napřed jsem se té knize vysmála ale dnes mi pomohla se na věc dívat trochu pozitivně připadám si jak ve zlém snu a né se probudit.. abych vůbec přežila každou minutu dne jdu podle pravidel této knihy že já jsem ta která vysílá špatnou energii a musím myslet dobře abych mohla k sobě vázat myšlenky pěkné a pozitivní tak se snažím dnes jsem oslovila muže nějak mě drhne v krku ale snažím se najít nikdy bych nevěřila že se budu zajímat o takové v úvozovkách capiny jelikož můj život je realita a na nic jiného nemám čas asi je třeba nahlédnou trochu do svého nitra... Manžel chce navštívit poradnu aby mu poradil odborník máme tam jít?, jak jsi ajko zvládala dny a čas jak jsi se chovala jako pipinka která trpí nebop jako že se nic neděje nebo jsi dala najevo co cítíš a snažíš se ze vším nějak vyrovnat?? Mé kamarádky jsou z toho špatné a neví jak se mají chovat v přítomnosti mého muže kteý stejně tuší že to taky vědí ale snaŽÍ se asi kvůli mne jinak by mu asi dali po hubě v tom horším případě. už ted mije jasno že náš vztah má trhlinu a pokud dojde k naplnění a budeme v budoucnu spolu nebude to nikdy takové jako to bylo těch 14 let já jsem chtěla někomu patřit a on taky ale najednou je tu jiná proč zreovna on potkal ji a né já někoho já bych tuto situaci ustála mé manželství a RODINA JE SVATÁ poradte mám to říct rodině a naší holčičce? Moje maminka ho má ráda víc než vlastního otce byla celý život zaujatá proti můžům jen on jediný ji přesvědčil že je jiný a ted tohle jak se mám dívat do očí vlastní matce a lhát ji že je u nás vše OK a tchýni jak bysmet. Nebo je to ještě předčasné kdy se má tato informace dát do éteru? nezkazí se to všechno ještě více mám pátrat od jejího bývalého přítele a ptát se co je vlastně zač i když vím že by to manžel neposlouchal protože on tu možnost má s ním mluvit a zeptat se ale on nechce cchce ji poznat sám... díky za pomoc
 
ayka
29.03.10
15:13
Nereg.

IP: .*
Kure:ja to mym detem nerekla... neni to jejich vina(jak se deti casto domnivaji, kdyz se neco v rodine deje)hrala jsem divadelko , ale decka stejne vyciti , ze neco neni v poradku , maji velice vyvynuty cit, svedla jsem to napeti na pracovisti ; na neshodu s moji riditelkou..rekni si , ze tvoje dcera miluje bezpodminecne vas oba a tak to ma byt, jestlize ji to reknes , bude se citit jak soudce a bude si muset vybrat ,kdo je lepsi a kdo ne... .jestlize bych se tenkrat rozesla s mym muzem , urcite bych jim to nechtela oznamit sama , ale musel by u toho byt i muj muz, aby deti ujistil , ze je ma rad a ze to se nezmeni... .prezervuj tvou holcicku , vzdyt je to to nejdrazsi co v zivote mas
Uvedom si, ze je to tvuj zivot... .co rekne mamka, to je jeji nazor dle jejich zkusenosti , ale krom toho aby te vzala do naruce a ty ses mohla poradne vyplakat nic jineho pro tebe nemuze udelat... .
Tchyne? nedelej si iluze , ta zustane pri synu... mozna te polituje, rekne synovi ze blbne , ale at se deje co se deje u ni jsi pri nejlepsim az na druhem miste...
Kamaradky? uz jsi se vypovidala, sverila , probrala problem... .to neni spatne, jestli mas fakt dobry kamosky... ale nedovol , aby zasahovaly do vasich problemu
Ja osobne nerekla nic nikomu , nasla jsem si tenhle pokec a zde jsem to resila s lidma , ktere jsem vubec neznala a kterym jsem dodnes vdecna za jejich slova , plna porozumeni a lasky... .dnes muzu rict , ze mi zachranili zivot... ..dodnes je mam rada a s nekteryma se pravidelne vydavame.
Ja jsem se ani na tu druhou nezlobila, zlobila jsem se na meho muze, mozna , ze kdyby to nebyla tahle , byla by to jina... ..
S tou jistou pani jsem si sjednala schuzku az po roce, rekla jsem ji, ze se nedivim ,ze se meho muze zamilovala, vzdyt ja ho milovala vic jak 20 let , od prvniho setkani me nenechal chladnou , tak proc by takhle nemohl pusobit i na jine zeny?
Muj muz ma totalni vinu na tom co se stalo at se ohani jak chce na svedeni te druhe... ..tebe snad nikdo nikdy nebalil ,behem vaseho spolecneho zivota? urcite balil , prilezitosti je vzdy dost... . mas lidi , kteri hned ze zacatku reknou NE, protoze si proste ani neumi predstavit, ze by mohli mit i jen myslenku pro nekoho jineho nez sveho partnera... .a mas lidi , kteri si trebas sami sobe neveri a tak hledaji ty co je budou obdivovat i jinde nez doma!
Do ty poradny bych sla, je videt , ze se tvuj manzel snazi prece jen zachranit vasi rodinku... ... urcite tam oba reknete veci, ktere vam mnohe vyjasni a alespon budete mit nazor odbornika , ktery neni na nici strane a to je dulezite...
Mam moc rada jednu pisnicku: rika: Dobre vyber si, ale jestli si vyberes me , tak si musis byt jista, ze nebudes ani v predstavach utikat k tomu druhemu
Foukam ti na bebicko... ..bud statecna holcicko zranena
 
zbrbla.
31.03.10
22:26
Nereg.

IP: .*
zabal mu kufry a at jde co jiného s takovým člověkem?
Takových je na světě... ... na každém rohu alespoň tři... ... . prožij si všechna stádia , které k rozchodu patří a začni žít . Svůj život.
Lepit něco je nesmysl u lidí. Stejně v obou zůstane pocit- u tebe nedůvěry, kdo by se ti divil, u něho pocit, o co v životě přišel, když s tebou zůstal.
Zestručním to: Jdi a žij a natluč si papulu nebo si žij štastně , ale sem se nevracej... ... tady žil chlap, ty jím už nejsi... ... . pápá... ... ...

A kufry za dveře. Žádné návraty pro zapomenuté věci.
A promiň, opravdu jsi poslouchala ty jeho kecy??????
Tři věty by mi stačily a zbytek by si mohl dopovídat tak na lavičce před barákem... ... ..

Chlap nemůže prohrát boj s rozumem, protože žááááááááááádnýýýý nemá... ... . :).
 
ayka
01.04.10
11:23
Nereg.

IP: .*
Srdecne te zdravim Zbrblinko , tak tebe uz jsem nevidela 150 let

urcite mas pravdu... souhlasim s tebou, ale hacek je v tom , ze kure ma holcicku... . stoji to za to vyhodit zradce a traumetizovat dceru?
Ja ti nevim , at je rozchod sebe kamaradstejsi, sebe cool... ..ta holcicka z toho nevyjde bez sramu... ..

 
kuře
01.04.10
19:10
Reg. před 2016

ahojky kočky ano opravdu jsem s ním probrala vše ohledně jeho lásky kecaly jsem spolu do 2 hod, rána jako dva kamarádi (matka se synem, sestra s bratrem) chtěla jsem topochopit ale nedá se nic pochopit!!jsem to ale kráva i já se divila že to sním tak úžasně probírám asi jsem byla v deliriu, brečela jsem ajko želva 3 dny v kuse a on po tom jak mne to sebralo šel ukončit začínající vztah ale netrvalo to dlouho asi 9 dnů a já po 14 dnech jsem na něj uhodila a to už nebyla komunikace ani dialog dvou rozumných lidí bečela jsem a řvala že nejsem žádná chudinka a auž vůbec né jeho ségra, on naprosto chápe že mi ubližuje a že jestli můžu odpustit a počkat až ho ta zamilovanost přejde!! Zrovna jsem žehlila asi vteřina chyběla k tomu že mu s ní rozbiju hlavu (no ale vyžehlila jsem prádlo od vzteku za celý týden tak to k něčemu bylo)řekla jsem mu že se snad zbláznil nebo co.., čtu knihu tajemství které mi ted dáva trochu síly a začinám vidělt věci trochu jinak, doma je atmosféra napjata taková divná ticho /to sice bylo i před tím jsme poměrně klidní spíše kecáme a smějeme se, je tu smutnoa naší holčičce jsem řekla že nám umřel ten pes /chudák , kdyby neumřel tak nevím co bych si vymyslela) návštěvy chodí /on měl narozky ale protože to naši známi už vědí /nevydržela jsem to) tak k němu nebylitak vstřícní jako vždy myslím že i on to pochopil, píše mi do meilu že v budoucnosti nás vidí ale jeho srdce je rozevláté protože se v něm v myšlenkách střídají dvě ženy. Nevím jak dlouho to vydržím už ani nevím jestli chci něco vydržet .. sbebeobvinování nemám akceptuji situaci a občas prohodím slovo nebo odpovím (jinak tu pusu nezavřu) snažím se nemyslet na to co dělají zda si píšou apod. ale někdy mne to přepadne kámošky tu byli včera vydržely 4 hodiny ale ještě neodepsaly prý se z toho nemůžou vzpamatovat tolik přetvářky řekla jsem jim at mu nekazí den když má ty narozky že by to stejně nemělo smysl, nechápou to já taky né ani nevím jestli ho nenávidím nebo ho začínám litovat a pohrdat jím budou velikonce určo půjdeme ke tchýni nemám sílu tam vůbec jít čekám kdy bude opět výbuch ku podivu jsem to já která je v klidu ale on ej pořád nějaký navztekaný podrážděný jako by chtěl vyvolat hádku a neví na co já s úsměvem a klidem v duši jsem OK směju se v mysli co to zkouší (je to zvláštní že já která jsem od věci extrovert se chovám opačně a on který je klidas je výbušný. nevím zda mu sablit saky paky a poslat ho kní at si to hezky užuje i s povinostma a ke mne bude chodit jako ke kamarádce a milence spočátku za dcerou a pak třeba se karta obrátí, /ono to není zase tak jednoduché vozí autem každé ráno dceru do školy - špatný spoj a já už jsem v práci na 6 tudíž odcházím v po 5 to musel od té své pricenzny odcházet každičké ráno pěkně z vyhřáté postýlky už v 5 a počkat hezdy tady a odvézt malou do školy , pak 3x týdně se najde něco aby musel přijet a víkend pěkně s náma společné akce aby ta malá tak netrpěla riskuji že se nemusí vrátit ale aspon jim to urychlím to zamilopvané koneckonců nic není jisté ani to jestli se neodstěhuje sám, nebo jestli se vrátí do hnízdečka kde má plný servis jsem zvědavá jak bude řešit finance hypotéka na 2 miliony z platu byt a peníze na malou to mu moc nezbyde asi si myslí ta jeho že je úžasná partie to je ale máme tolik pohledávek a aktivit které nemůže uhraát na dvě strany nebo se z něj stane svině a bude vše jinak ach jo . zítra jdu na diskotéku s babama nebyla jsem asi 22 let co tam budu robit.. asi balit chlapy jo dbes se mu zdálo že stojíme celá rodina v koncentračním táboře ve frontě on, já a dcera neví te co to znamená celkem divný sen nepředcházel filmu nebo diskuzí pá napište
 
Merit
02.04.10
13:50
Reg. před 2016

preju krasny trdlovani :-))** vypust vse z hlavinky pro dnesni vecer a tancuj o zivot :-).. uvidis, ze ti bude fajn.. v dnesni vecer jsi "sama".. nemysli na nej vubec :-).. dnesni vecer bude tvuj :-)


a pak nam napises, jaky to bylo a jak ti bylo.. papa
 
ayka
03.04.10
15:17
Nereg.

IP: .*
Kure mluvila jsem s jednou kamoskou , ktera je specializovana ve vykladech o snech; vypravela jsem ji sen tveho muze.
jeji odpoved:
*muze to byt vzpominka na jiny zivot (reinkarnace)

*co se tyka toho snu... jeji vyklad:
Zije v tezke a konfliktni situaci, je velice diskretni a rezervovany,nerad na sebe upoutava pozornost.
Jeho osobni uspech neni jeho prioritou.
Logika u neho prevlada pred smysly a pocity, tudiz zije ve strachu opustit to co ma a bezhlave se vrhnout do noveho vztahu ac je sebezamilovanejsi .
Velke pouto s vasi dcerou, coz pridava na jeho stachu.
_____________________ _________________________ ______

Kuratko... ..at se rozhodnes jak se rozhodnes... poslouchej jen tve srdicko a nikdy nic nedelej jen proto , abys toho druheho potrestala

Doufam ze jsi si to na diskosce poradne uzila a zablbla jsi si tak jak se slusi a patri... ..
At se zdari Velikonoce
Co kdybys pro zmenu tenhle rok vzala pomlazku do ruky ty
 
kuře
06.04.10
09:39
Reg. před 2016

ahoj holky, ayko a všichni ostatní, tak na disce bylo super!! hudba bezvadná a chlapů habaděj, ikdyž jsem myslela jen na hudbu přesto se tam domně zakoukal jeded policajt byl tak hotový že nemohl ze mně spustit oči pořád jsme chodily tamcovat a já se bavila shodou okolností to byl navíc 10 letý známý od mé kolegyně která ho dobře zná nechápala co jsem s ním udělala nechala jsem se pomackat na prdelce at se ujistím že moje pozadí ještě stojí zato a bylo i mi fajn měla jsem to a mám vhlavě jasné manžlea miluji z celého srdce ale potřebovala jsem obětí někoho kdo mne na chvili bude držet pevně v náručí. Kámoška mu dala číslo píše mi každý den a můj muž je z tohot trochu vedle... řádně jsme se rozešli on domů a my holky taky domů manžel pro mne přijel a odvezl si mne , bála jsem se ho dotknout (nevěděla jsem jestli ho ještě přitahuji jako žena nebo jestli mám na něho averzi, svátky byli divné, uplakané ale aspon jsem si ujasnila že mužu být pro někoho ještě hezká, největší gol je že tento známý je policajt ) a mne před 10 lety kartářka předpověděla, že mne bude nosit na rukou muž který má uniformu) ha manželovi jsem to řekla a navíc mne slyšel jak se bavím s našima známýma koncekonců proč bych měla mít tajnosti.. taky jsem si potvrdila že už spolu měli poměr to už jsem věděla než jsme šli s holkama na discu dost mne to ranilo i když jsem to předem tušila šlo jen o čas .. sdělil mi ještě před diskotékou že už má ale jasno v srdci že zjistil že ho jen přitahuje fyzicky že to není láska jak se domníval a že tenhle vztah musí ukončit dříve než bude pozdě.. no a pak ta disca ovšem že je mladší ještě než můj muž je naprosto v háji manžel si myslí že se chci mstít ale opak je pravdou já si jen zvedla sebevědomí a mám naprosto jasno co chci, dokonce jsem chtěla vidět fotku ukázal mi jí je krásná , mladá pevné tělo dlouhé nohy a ulevilo se mi je to přesně ten typ holčeny takové té co se za ní chlapi otáčejí vhodné tak pro bouchače které se chlubí bárbinami.. měla jsem obavy že to bude rodinný typ ale to je holka do postele i když se zamilovali ale fyzická krása je pomíjívá a čistá zůstává v duši a v tu já věřím. No nakonec došlo i o víkendu k dotykům s mým mužem, bylo to divné ale příjemné oba jsem to potřebovali a večer včera došlo i na intimity bylo mi krásně (jsem ráda že jsem nezahořkla a že mi fyzicky pořád říká pane) ale on k vyvrcholení nedošel dokonce prý ani u ní.. Má to v hlavě pěkně zamotané nevěděla jsem že se sní od posledního postelového vzrušení nestýká protože se bojí jí to říct že je konec že šlo jen o fyzické vzrušení které dostal a je prý mu jí líto, ale ona se s tím vyrovná říká, taky že nemůže zradit naši lásku protože když se podívá do budoucna jsme tam jen my a ona tam není ,to ho utvrzuje že je fyzicky očarován no je to pro všechny ale bude-li odkládat svá rozhodnutí tím rychleji mne ztratí a vžene do náruče někoho jiného at se rozhodne jakkoliv je to jen jeho volba. Tedy jeho sen se potvrdil jak říká ayka bakalářku máme potvrzenou a posudky nám zašlou domů jen ji ještě musímed dodělat a v pátek dát do tisku, už bych mohla i trochu pracovat .. jsem psychicky vyčerpaná ale bude lépe, jen at se konečně s ní rozejde už ví co chce asi se bál mne podvědomě podvést a chtěl být upřimný nakonec když ochutnal všechno z něj spadlo jistě že mu je líto i té druhé ale říká že se s tím vyrovná zní to jako od muže děvkaře ale on nikdy takový nebyl ach jo na disku jdeme s babama za 14 dnů jo udělala jsem si numerologickou mřížku na nás tři a dceru je to úžasné máme s mužem stejná čísla j1,2,3, stejné i s dcerou a mužem pak já 6 - rodina a on 7 pak on 9 a já 8 se kterou se shodují s ní ona má jen jedno společné se mnou má dvě 8 a (dvě 11 a 4) a vůbec nemají nic společného s manželem, naše karmy 8 si mají co říct až překonám svou bolest půjdu za ní a odpustím jí nechci tahat špatno dále do budoucna. tak holky zatím ahoj jdu už konečně něco dělat.. díky moc všem které tu se mnou sdílíte mou bolest a radost i s maličkostí..
 
ayka
07.04.10
15:34
Nereg.

IP: .*
je fajn , ze jsi se vyblbla
no vidis a to mi pripomina dalsi fazi , tu kdy se muz , (prave ten co te zradil )stava(citi se) obeti... .zacnou se kolem tebe motat chlapi a on bude do nebe volat fraze o zrade a nespravedlnosti!!!!
Bude chtit , aby jsi brala na vedomi vase pevne vztahy , vasi holcicku, vas spolecny majetek
vis jak se to rika ne? "poznavame cenu toho co mame , az kdyz to stracime"
Chces mu dat malou lekci?
nic mu uz o tvych zpravickach od policajta nerikej ( pise ,nepise ? nemusi vedet), nechtej aby si pro tebe prijel po discotece... nech ho trochu se smazit ve vlastni stave , tak alespon z 10% pociti jak to boli... .
Ty manzela podvadet nechces , tim lip , zustanes cista a o tom to je... hlavne nedelat neco jen z pomsty a nebo dokonce z vdecnosti... (ted nevim jestli mi rozumis)

Uz na tu druhou nemysli,ta za to nemuze..kasli na to jak vypada a je-li to postelovy ci domaci tip...
preji lasku a pohodu cele tve rodince
 
????????????????????????
20.08.10
12:48
Nereg.

IP: .*
mně taky ,,manžel podvádí, dobytek jeden- zrovna nedávno mě kopl do nohy!!Ale ať si nemyslí, že mu to jen tak projde!!!!
 
kuře
22.09.10
09:23
Reg. před 2016

hoj holky tak jsem opět tady, co se změnilo od 3/2010 je to 5 měsíců!!! Nakonec se manžel v březnu rozešel s milenkou meilem neměl dost síly aby ji to řekl osobně ale její hrdost došla a vyříkali si to, ona chce všechno a nebo nic a on si vybral dal přednost NAM , ale co se vlastně dělo dál, vlastně jsme se oba dva snažili on ji nijak nekontaktoval ale přesto kontakt musel být sice jen pracovní ale o to pro něj bolestnější zatímco jsme se doma snažili bylo naprosto samozřejmostí že se nic nevyčítalo a žilo se jako dříve , ale už to jako dříve nebylo já citila do tedka , že jeho mysl a i srdce se neustále oddaluje a je u ní, někdy to bylo dobré ale většinu byl v srdci s ní, opět se změnil a po opět mé intuici vyšlo najevo že jsou zase spolu ON to nevydržel a udělal ten krok, podotýkým že v sexu za těch 5 měsícu šlo to z kopce dolů a poznamenalo ho to i fyzicky ,nyní jsme opět na začátku ale je to bolestnější pořád trvá že neví jak se rozhodne jen ted už je na prvním místě díte versusu milenka a pak já před tím byla dcera a my dvě jsme stáli na stejné příčce, srdci neporučíš a já nevím jak dále, nechce odejít protože se bojí následků a bolesti kterou způsobí dcerce ví že mne to ničí protože jak říká má mně rád ale ji miluje jiným způsobem a ví že by přišel o vše co jsme spolu vytvořili ono 14 let krásného života nelze vymazat a jít do neznámeho i když nám to může srdce urvat je to vždy risk. Po 5 měsících jsme tam kde jsme byli na začátku ale něco se změnilo a to že jsem se posunula na druhé místo v jeho srdci.a ještě něco ona před tím ten vztah vzdala ale ted začala bojovat nabídla mu i bydlení a že ho bude ve všem podporovat, ale on s ní nechce žít jen ji chce poznat a pak se uvidí. Vše nasvědčuje tomu že půjde k ní neumím se s tím vyrovnat jsem na práškách abych přežila každý den já už chci taky vše nebo nic ale on to ještě nevím je to začarovaný kruh myslím že budu muset odejít asi já ale proč mám rozhodnout za něj a proč mám opuštět byt a vše co budu dělat skoro v 50 letech s malou holku bez bydlení a zázmí... .ach jo napište mi někdo
 
Maty
22.09.10
18:41
Nereg.

IP: .*
Ahoj kuře,
v březnu jsem Ti napsala nějaký názor, tedy takový, který jsem v tu chvíli podle svých zkušeností považovala za přijatelný. No, popravdě celý život se snažím hledat odpovědi na otázky co se vztahů dotýká, a to hlavně s muži. Vždy jsem si myslela, že už se k něčemu správnému přibližuji, ale časem se ukázalo, že jsem zase tam, kde jsem byla. Netušila jsem, kde je ta chyba, protože jsem se snažila (podle svého úsudku) dělat objektivní rozhodnutí.. ale bohužel nepřicházel žádný uspokojivý výsledek.

Před několika dny jsem měla možnost vystoupit z časového prostoru tohoto života (regrese) a podívat se na karmické příčiny svých vztahů.. díky kvalitnímu průvodci se mi ještě v tu chvíli některé věci odkryly, další jsou zpracovávány průběžně stále. Nezeptala jsem se na svolení této osoby, abych ji mohla jmenovat, ale ona sem také přispívá a bude-li chtít se "odtajnit", tak to udělá. Je to velmi silný zážitek a pro člověka, který chce znát příčinu svých neúspěšných vztahů (nebo různých chybných rozhodnutí atd.) to přinese obrovskou úlevu.

Jsou vztahy, které si mají po určitý časový úsek společného života něco "dořešit" a po uplynutí této doby jde každý svou cestou zase v jiných vztazích. Mnohdy to však nemá hladký průběh, protože vidíme překážky ve zvyku, pohodlí, majetku, dětech a výsledkem bývá oboustrané trápení. Myslíme si - proč je najednou vše špatně, když jsme si přece až doteď tak hezky žili? No, možná právě proto.. nebylo co řešit, nikdo se nerozvíjel (třeba). Důvody jsou i jiné, protože všichni jsme odlišní se svými životními příběhy. Jenže v tomto psychickém rozpoložení to tak nevidíme..
 
kelišová
22.09.10
18:56
Nereg.

IP: .*
Ahoj kuře , jen Ti chci říci , že bych rozhodně neodcházela a nenechávala manželovi byt , ano právě proto , že máš zodpovědnost za dcerku a musíš mít zázemí .Chce za milenkou , dobře - ať jde on za ní .
Ještě to nech " vykysat " , nedělej ukvapená rozhodnutí , netlač na pilu , je to moc těžký , chápu Tě ... ...
 
kuře
24.09.10
14:08
Reg. před 2016

ahoj te holky, dívám se až dnes na nějaké příspěvky a musím říct úžasnou novinu, protože jsem už nevěděla jak dále a ohrožovalo to mé zdraví jsem so rozhodla práve pro regresi, jenže i to rozhodnutí mělo svůj důvod CHtěla jsem to udělat pro NĚJ ale protože jsem nakonec vědomě cítila že jen on si musí sám rozhodnout co chce tak jsem to vzdala a rozhodla jsem se at odejde domluvili jsme se na faktických věcech a praktických záležitostech jenže se něco stalo úžasný človíček v mém živtotě mi řekl at na tu regresku jdu sama za SEBE a já šla. takovou úlevu jsem nezažila, ze začátku to bylo těžké jelikož jsme vlastně odstraňovali bloky za současný život a při něm se odkryli věci mně nemilé a hrůzné a protože jsem se držela svých pocitů jsem našla spoustu odpovědí na své otázky, myslím že mi to dost pomohlo , ztratila jsem zájem a hlavně to nebolí!! Miluji svého muže ale více SEBE,chci žít další část mého života čistě a pokud se ON rozhodne v něm zůstat budu jen ráda ale jestli budu lítat nahoru a dolů tak zůstane beze mne a třeba i s čertem, vlastně ani nechci už nic vědět nebudu se plnit dalšími bloky. dostala jsem se jen do 1 minulého života ve kterém byla ON i ONA hodně jí ublížil a pochopila jsem že je to záležitost odpuštění mezi nima a já proč jsem tam byla v tom jejich životě nevím a proto musím jít ještě jednou dořešit jestli i já nemám vůči ní dluh nebo ona ke mne a snad najdu odpověd. paradoxem je že milenka a manželka řeší problém trojuhelníku regresí a ON se jí nezúčastnil ale vím že PUJDE jen to chce čas. tak ahoj jdu si užívat čisté lásky a nezášti s dcerkou a manželem do termálu jinak se díváte na muže který ubližuje když víte že i vy jste byla toho příčinou. Pááá
 
karinnka
24.09.10
15:37
Nereg.

IP: .*
jéj, kuřátko, príma, ať sa ti už jen daří, hodne lásky.
 
Maty
24.09.10
18:47
Nereg.

IP: .*
Ahoj kuře,
díky za tuto novou zprávu.. cítím z ní podobnou radost z jiného pohledu na život jako nyní prožívám i já. Je to jako rozluštění hádanky, viď? Přeji Ti vše už jen hezké..
 
ninka9
15.08.14
16:41
Reg. před 2016

Já jsem od známé slyšela o koučinku, říkala mi že tam chodí (opustil jí manžel) a že její známá to dělá, zatím prý byla na dvou sezeních, a říkala že je to fajn, že to není jak u psychiatra, ale že jí ta paní různými metodami pomáhá přijít na to jak se z toho krok po kroku dostat, přemýšlím nad tím taky...
 
Hanka.nov7
21.08.14
17:21
Nereg.

IP: 78.108.63.*
Já teď chodím na koučink k paní Kárné v Brně, mám za sebou teď šesté sezení a jsem ráda, že jsem se s ní na sezeních domluvila, pomáhá mi se odrazit ze dna, krok po kroku, těžko si dokážu představit, že bych teď byla tam kde jsem nebýt jí. Neříkala bych to kdyby mi to vážně nepomáhalo.
 
ninka9
24.08.14
17:51
Reg. před 2016

prosím tě byla by si tak hodná a dala mi na tu paní kontakt, rozhodla jsem se to taky zkusit, ale ráda bych šla za někým, s kým už má někdo dobrou zkušenost a ta známá je z Prahy
 
Hanka.nov7
25.08.14
21:59
Nereg.

IP: 128.204.199.*
Kontakt najdeš na jejích stránkách ** cz. Nemusíš se vůbec bát paní je moc milá.
 
Theodor (unlogged)
26.08.14
14:17
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Je nutné si připravit 15 000 Kč za 4x 2hod sezení. Tedy 8h koučinku s hodinovou sazbou 1875 Kč. Samozřejmě pokud vám to nepomůže, je to jistě jen vaše chyba, neboť služba bude bez záruky. :-)
 
Camie
28.08.14
15:33
Reg. před 2016

... ad Theodor- a protože paní není psycholožka, tak za jakékoli případné vedlejší účinky, psychické následky a ublížení, nezodpovídá a dál vás ani léčit nemůže, protože k tomu nemá kvalifikaci. A vše je vaše vina, protože jste si měli zjistit, ke komu jdete.
 
Hanka.nov7
10.09.14
20:57
Nereg.

IP: 95.211.184.*
Tak to vůbec není.První sezení, které je zdarma, je o tom že paní zjistí, zda se vůbec na koučink hodíte. Není totiž pro každého, protože důležité je umět se nad sebou zamyslet a podívat se na sebe z různých úhlů pohledu a pracovat s mozkem způsobem, kterého není každý schopný, proto na prvním sezení paní posoudí, zda se vůbec hodíte na tyto sezení a pomůžou vám, případně zda nepotřebujete jít za psychiatrem apod. Navíc žádné vedlejší účinky ani následky nehrozí, protože koučink je o tom, že člověk si na vše přijde sám, pouze je pod vedením kouče, který mu s tím zamýšlením pomůže...
 
Theodor (unlogged)
11.09.14
10:55
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Hanka.Nov: Ceník mluví jasně.
 
Red
11.09.14
11:19
Reg. před 2016

Prosim, neinzerujte si tu nesmysly. Kdyz uz mimo esoteriku, tak rovnou odbornou pomoc, ale ne samozvane kouce a samospasitele.
 
Hanka22
17.09.14
20:46
Reg. před 2016

Nechci tady nikoho nijak obhajovat, ale jak to tak ctu, tak si jenom dovolim podotknout, že ne každypotrebuje odbornou pomoc(psychiatra,psychologa) nekdo potrebuje jenom postrcit, nasmerovat spravnym smerem, zjistit svuj cil a ten kdo na to nestaci sam, potrebuje nekoho, kdo mu pomuze tyhle veci najit, moje blizka pritelkyne byla v takove situaci a at si rika kdo chce co chce, tak ten kouc ji dostal tam kam se sama dlouho dostat nedokazala.
 
Red
17.09.14
21:52
Reg. před 2016

Porad tady je stigma z komunismu, ze k psychologovi chodi jen blazni. Psycholog je prave pro tyto pripady nejlepsi reseni, misto elektrosoku si s Vama promluvi a vyslechne, coz je kolikrat naprosto nedocenitelna vec, pokud nemate kamosku, ktere se da vybrecet na rameni.
 
bohunka1
20.09.14
21:42
Reg. před 2016

vypovídat se je hodně důležitý, bohužel si člověk musí někdy dávat pozor komu se vypovídá, protože i sebelepší kamarádka se sebelepšíma úmyslama snažící se vám pomoct vám může dát hloupou radu a vy v zoufalosti nevidíte jaká je to hloupost proto už mám osvědčení kamarádky na zpovědi který mi vždycky poradí dobře
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)