English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Manipuluji s ním? Co to je???

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Manipuluji s ním? Co to je???

KOpaČok
03.08.15
07:30
Nereg.

IP: 37.188.137.*
Ahoj, seznámila jsem se s empatikem a sama jsem empatička. On mě tvrdí, že když se ho dotýkám, tak s ním manipuluji. Že cítí mrazení a není mu to příjemné. Přitom já sama se o nic nepokouším, nedělám to cíleně. Jednou jsem mu poslala důvěru a lásku a z toho se rozklepal a nebylo mu dobře. Tak už to nedělám. Taky říká, že se na něj zvláštně dívám, že nemůže uhnout, že je to jako magnet a má pocit, že jím manipuluju. Já nevím, jak to dělám a ani co dělám. Potřebuji radu, co mám dělat. Není to první člověk, který mne říkal o pronikavém pohledu.
 
Himini
03.08.15
16:02
Nereg.

IP: 90.176.236.*
Všechno je v pořádku. On se musí pochlapit. Nedělat vše co Ti na očích vidí, ale jen to co sám chce. Nesmí to být na jeho úkor. Asi by pomohlo, kdyby se soustředil více na Tvé a své pocity než na těla. Ty ho tak často nehypnotizuj koukáním se do jeho očí a bude to časem dobré.
 
kelišová
11.09.15
23:32
Nereg.

IP: 213.129.130.*
Ahoj, tak to už tady bylo, on je citlivec a ty jsi magnetická, takže on reaguje na Tvou vnitřní sílu, doporučuji si přečíst knihu Nové základy experimentální psychologie od Břetislava Kafky.Úplně to zapadá... .
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)