English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

mam snad vidiny?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

mam snad vidiny?

im
14.03.10
21:06
Reg. před 2016

Ahoj, prosím vás neporadil byste mi někdo co to je když chodím večer spát a před tím než usnu mívám takový zablesky různých věcí která se staly nebo stanou apd... mívám z toho nekdy dost šok bejvaj to docela saďárny jako jak někdo někoho bezbranýho zastřelí a je to dost rychlý sou to dost divný věci a docela bych se toho chtela zbavit nebo to nějak potlačit poradíte mi někdo prosím???
 
dracizena
15.03.10
00:17
Nereg.

IP: .*
Čistí si Tvá Duše skrze Tvé vnímání své minulé životy. Buď jen pozorovatelem a po svém se jen modly, nebo pros aby vše dopadlo dobře. Náš život je složen z mnoha životů které prožila Tvá Duše a to znamená, že čistíš ty životy kde jsi jako muž bojoval.
Zbavíš se toho až se ty příběhy z Tebe něco jako vypaří. Buď trpělivá, tím to urychlíš ale když se toho chceš zbavit, tak ten děj se pak o tebe bude čistit různými bolestmi a třeba i bolení hlavy atd. a to není příjemné... ale ano, když má Duše naskladováno z minula hodně traumatických zážitků tak si tělo odpomáhá i bolením hlavy, bouchá se do modřin atd. Ale je možné se svou Duší spolupracovat. Napiš na meil až budeš cítit že máš jít dál.
 
im
15.03.10
19:32
Reg. před 2016

moc děkuju
 
melamber777
17.03.10
11:06
Nereg.

IP: .*
mívám podobný problém,občas dovedu vidět do budoucnosti,ale jenom útržkovitě a myslím že to nějak může souviset i s plánováním dopředu,akorátže si to nesmím nikdy poplést,prostě to občas je nějaká vize něčeho a tězko se toho zbavuje,nebo někdy utkvělá myšlenka něčeho,doktor mi nato řekl že mám dat nato bacha,nebo ji třeba nějak obejít.obcas jsem dřív používal metodu jak se ptát podvědomí nebo vyšších sil,funguje to na principu kyvadla,bud to odpoví ano nebo ne nebo to ubec ani neodpovidá a navíc by každy lajk řekl že je v tom spíš náhoda,ale stím jsem přestal.Momentálně trpím zalehlýma usima,píská mi v hlavě,bolí mě občas zub a bývám často vyčerpaný,takže na jakékoli čarování či co nemám náladu.
 
dracizena
17.03.10
13:32
Nereg.

IP: .*
Melamber777... poradím nejen Tobě, ale mnoha jiným. Těmito pocity o kterých píšeš, se tělo jen a jen čistí ze svého přetlaku. I orgány mají svůj odpad který vyhazují do těla a naše duchovně aurické astrální pole má za úkol tyto přebytečné energie odsouvat z těla do aury a sunout až na kraj aury a tím se naše aura zvětšuje a opravuje atd. Ale je třeba vizí tělu i arickým světům pomoci.
Z astrálního pole nám do těla tečou energie podobné háďátkům, které póry lezou do těla nakladou tam vajíčka a ty vylíhnutá háďátka mají povinnost se opět vrátit do astrálního pole, ale musí sebou brát odpad který odstřeďují orgány.
A to je ta únava co cítíš, háďátka Ti stagnující energii dostala mimo tělo do ochlupení, ale Ty už musíš svou prací a vizí posouvat tu černošedou mlhovinu dál od těla po pomyslných aurických vlasech.
Proto je dobré si denně skákat švihadlem, vrb. proutkami se jemně ošlehávat, oplacávat se dlaněmi a točit se a odstřeďovat od kůže negaci dál po vlasech které tečou z pórů a říká se jim čakerní toky.
Lidé vnímají jen několik čaker, ale máme jich tolik kolik je pórů na těle. Z dálky je člověk chlupatým oříškem pokud má opravené čakry a pak jeho aura hustého a pevného ochlupení nepropustí žádný vir do těla ani úraz a nemoc.
To že ti píská v uších je jen důkaz velkého přetlaku v těle a tělo si pak ho odpouští všemožně i úrazem, odřeninou atd. Papiňák když píská tak nám něco signalizuje ne? A pískáním v uších to je informace od Tvého niterního Anděla.Mě pískalo 8 let, protože mi nikdo neporadil jak mám svému tělu pomoci a rok jsem se čistila z té podivné únavy, spíše se ten stav nazve nemohoucnost a bolest zubů, ty čistí karmu/duševní program minulých i budoucích životů/ a na to je třeba srdcevěrná modlitba.
Ne jen z povinnosti odříkané fráze, ale mluvit k bytostem a komu se spustí slzy je tam nahoře slyšen a pak k němu pošlou duchovní opraváře. Zuby mě zlobily často a přišlo duchovno skutkové a 10 let nemám kaz a vše se děje kolem mě jinak jak by se dělo. Lidé se mění i jejich nálady i nezdraví atd…
Určitě vizi si odděluj černou od bílé a v pase zhmotňuj, že se ti točí energie v barvách duhy a pomáhej vizí vytlačovat z těla stagnující energie i léčivou vibrací která Ti teče z prstů i dlaní.
Kyvadélko už potřebovat nebudeš, časem ho budeš mít v mysli. Kyvadla ochuzují člověka od jeho darované energie která je shůry a je to zlatý a stříbrný paprsek v těle naskladovaný z minulých životů.
 
anelie.
19.03.10
08:12
Nereg.

IP: .*
zajimava diskuze, melamber, me taky trapi neco jako piskani v usich, a reknu ti, ze me to preslo po hodine cviceni qi gong, coz je cinska metoda mimo jine na na odstraneni spatne energie z tela a rozproudeni a zesileni te dobre.

Dracizena: ja se ted zajimam o islam a vis, co jsem se dozvedela? Prorok Mohamed radil svym "ucednikum", kdyz se modlite, placte u toho, pokud vam nejde plakat, tak se do toho nutte a ono to jednou prijde... No, asi vedel proc...
 
dracizena
19.03.10
11:59
Nereg.

IP: .*
Ano, mě Anděl shůry radí, že zajímat se máme/musíme / o každou kulturu a náboženství o vrcholy, řeky, sopky i o tvary zemité atd. když chceme uzdravovat tělo a když chceme být samouzdravovatelé. Vše na Zemi a mimo ni v našich tělech pracuje jako pohon krevního řečiště. Z pohledu našeho je to jako blbost, ale z pohledu Anděla který nám rozpohyboval tělo a svou silou vůle ho drží při životě, tak je to skutek. Anděl mi tenkrát řekl ať se do náboženství dívám, ale nespadnu v něj a tak si z náboženství beru co mi chutná. Ale nečetla jsem bibli ani jiné.
Proto z Kristova učení jsem si uvědomila svůj tvar těla kříže a co vibračně znamená a dnes se svým křížem důkladně pracuji. Proto vím kdy a kde se budu s někým křižovat a už se dopředu na lidi připravuji.Vidím kdo v těle nese kříž nemoci i ztráty života, kříž se mi ukazuje v barvách a proto musím i rozumět barvám/mám svou tabulku/.
Učení Budhy, tam jsem začínala a v józe volala své andělstvo mimozemské které mě vedlo k holotropickému dýchámí k vyčištění organismu, k akupresuře, i jsem si sama čistila meridiány ale za asistence neviditelného Anděla. těžko popsat když shůry do mě vstoupily a jako velké prádlo mě máchaly.
Učení Mohameda, neviditelná síla mě strkala na zem do pozice jejich modlitby a časem jsem pochopila jak je zdravotně důležité dělat jógu do kleku a hlavu na zem a v této póze se vyzpovídávat a mluvit k Bohu, k vesmíru, k neviditelnu/vše je v jednom Dómě/. Tím uzemňujeme hlavu aby nebolela ajiné…
Učení Guru, mě vede k bylinkám, vzývat vesmír a přírodu, mluvit i s Duchem vody, stromů, zvěře i s duchy lidskými i vašemi. Na svou očistu používám vrbové proutky a šlehám se tak aby to bolelo, bolest čistí i vředy, ale s citem, ne do krve jako indičtí gureové/ale oni musí prolévat ještě krev aby se dostali do stavu průtokového světla/.
VOODOO-Vúdú, je učení které nám chce říci že není nebezpečné a zlé jak hlásají fámy, píchnout do panenky a přenést bolest do člověka je učení přenosu myšlenky, pak já když prstem na dálku do člověka píchnu, tak ho bolí a on obrátí mysl směrem do těla a já se na něj telepaticky snadno napojím, vejdu jako Duch do něj a do mysli mu mluvím které části těla se má všímat třeba masírováním, také založím i sen a vize. Prostě skrze mé tělo jdou vesmírné bytosti do těla lidí kam mě andělé ukazují. Používám Vúdu tak, že když vidím, že soused by předčasně zemřel,tak mu ve vizi šťouchám prstem třeba do ledvin.Z mého pohledu je uzdravuji, ale jeho to bolí a časem sám přijde a postěžuje si mě na bolest v kříži a takto já ho nastartuji k samouzdravovacím metodám. Ale kdybych materiálním lidem řekla co je čeká a že musí toto a toto dělat poslali by mě někam a nebo rovnou k policajtům. Něco podobného se mi stalo, že souseda jsem 2 roky upozorňovala že bude mít vážný problém a´t přijde, že ho naučím protiléčbě, ne byla jsem cvok který blbne a za ty 2 roky zemřel při sportu na kurtech, ale proč o tom píši, protože jeho manželka mi pak vynadala když jsem to věděla že jsem nic neřekla a když jsem říkala posílali mě do háje, do blázince do prdele aaa tak to je s těmi kdo necítí a nevnímají info shůry ani skrze druhého. Já říkám neposlouchat, ale jen jemně naslouchat, jak druhému, tak přírodě, i náhodám atd…

Asi tak nějak, vše světové je jen v jiné formě tělesné a proto pracujme s tělem o sto šest, není už moc času. Prací a vzýváním všeho, si člověk vyhmotňuje obaly které jednou bude potřebovat a dnes již by mnozí potřebovali proti chřipkám. Budou nové a nové, jsou to jen zmutované až prabájné nemoci...

Anelie, jméno Alena je ne řecké, ale arabské a vím proč nesu i já toto jméno... Jdi do pouště a přejdi ji, v jednom z minulých životů jsi padla kousek od oázy, najdi se v podobě Ducha a zvedni sebe a vejdi do sebe... doplazíš se do oázy a proto dojdeš i dnes ke svému Andělu..Z minulých životů je složen život dnešní jako páteř z obratů. Vykonáš VOODOO sama sobě kterým se tam v poušti zvedneš a dnes mnohé pochopíš a otočíš a už se otáčíš….Zdravím…
 

dracizena
19.03.10
12:15
Nereg.

IP: .*
K těm slzám Anélie, ... tělo umíme cvičit aby vytékaly nadbytečné energie které v těle se nesmí skladovat, ale oko nemá ruce a nohy, ale má svůj pot a to jsou slzy kterými odtékají přetlak i negativní zóny. Kdo má Anděla hvězdného tak při uzdravování druhého mu tečou slzy automaticky. Já bych s nimi mohla i zahradu zalévat.
mě tenkrát Anděl napsal " Až vypláčeš ošatku bílých a černých perel, až pak budeš skutkově vědět." Dnes mám pocit, že je to kýbl, ale andělé si prostě z našich slz vybírají to stříbro čisté na stavbu našeho zdraví a slzami zpevňují naší kostru a dřeň. Ne není to nesmysl, nesmysl je živoucí mikrosvět ve smyslu buněčném... Proto nesmysl si musí podat ruku se smyslem, stejně jako léčitel s doktorem, stejně jako reál s fantazií, jako hmota s antihmotou... jako zlo s dobrem, jako noc se dnem a proto žiji na Kladně kde je zóna KLAD +DNA... černá + bílá=černé uhlí + bílý den... Proto je Kladno střed kříže republiky české a proto jsou Čechy srdcem světa….
 
anelie.
23.03.10
21:55
Nereg.

IP: .*
dracizena: ja si taky z kazdeho nabozenstvi vybiram, co se mi libi, dava mi to tak i smysl.

Muzes mi prosim lepe vysvetlit tento odstavec co jsi napsala?
"Jdi do pouště a přejdi ji, v jednom z minulých životů jsi padla kousek od oázy, najdi se v podobě Ducha a zvedni sebe a vejdi do sebe... doplazíš se do oázy a proto dojdeš i dnes ke svému Andělu..Z minulých životů je složen život dnešní jako páteř z obratů. Vykonáš VOODOO sama sobě kterým se tam v poušti zvedneš a dnes mnohé pochopíš a otočíš a už se otáčíš….Zdravím…"

Je to zvlastni, ale tema pouste se mi ted casto zjevuje pred ocima, zajimalo by me jestli to nemuze mit nejakou spojitost s tim, co jsi napsala... Jinak, jak to mam udelat, jit do pouste a najit me v podobe Ducha atd... predstavovat si to pred spanim? dekuji
 
dracizena
24.03.10
20:59
Nereg.

IP: .*
Anelie, loni jsem byla pro vás cvok, ale vím proč a co vám napsat abych z vás čistila duchovní energie které vám blokují smysly. A proto mi nerozumíte. Víš v čem jsem blázen? Že mám určitý stupeň vědění a to je Dar Shůry a já ho nechci mít sama a dělím se o něj s lidmi. Čistím si vás za asistence světelného bytí/jsou to mimozemšťané/ a pak čekám kdy a kdo dozrajete a budete se ladit do mé frekvence a ty se ladíš. Máš v myšlenkách poušť protože jsem ti probudila Anděla hvězdného a On se domlouvá s mým Andělem a když to vysvětlím pohádkově, tak se domluvily na té poušti. Ty ji máš v mysli a já ti o ní píši. ale více na jiné diskuzi a já zde založím list abych se neroztahovala jinde kde se ptají na něco jiného. Na fóru -různé-Dracízena odpoví co ví...
 
anelie.
25.03.10
20:20
Nereg.

IP: .*
dracizena:
Nediv se, v Koranu i v knize Tao te Ting (Tao je pro Cinany neco jako Buh) jsem nasla podobnou myslenku, neco ve smyslu, a ti nechapajici, kdyz slysi o Tau (ci Bohu), tak se se smichy popadaji za bricho. Tak se nediv nam nevedoucim:) A ze byli proroci a dalsi velke duse povazovani za blazny, to je taky zname:)

Tak mozna dozravam. Mozna uz nejsem jablkem zla na lidske vetvi, to me tehdy popudilo, tak se dodatecne omlouvam za me reakce.
 
dracizena
25.03.10
20:56
Nereg.

IP: .*
Anelie a vidíš tolik jsem tě čistila, ale že tak brzy se ke mě přiblížíš to jsem docela příjemně překvapena. Vím že ta hranice bývá do 3 let. Andělé si s námi prostě hrejí a my se hledáme. Mám z tebe dobrý pocit, až budeš chtít něco vysvětlit, vysvětlím... zdravím***
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)