English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Láska, moc prosím o pomoc

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Láska, moc prosím o pomoc

Terez88
21.02.13
21:59
Reg. před 2016

Dobrý večer přeji, mohla bych vás požádat o výklad zaměřený na lásku a vztahy? Jde o to, že jsem se potkala se svou duší, strávili jsme spolu noc a já jsem mu potom ublížila svým návratem k ex-příteli. On má už za sebou jeden vztah, který ho velmi poznamenal. Takže moje otázky zní: Mám se dál snažit, aby mi odpustil? A jaká je naše budoucnost? 10.6.1992 Tereza, 1.3.1980 Andrea
Děkuji moc a přeji krásný zbytek večera
 
dalaraa
22.02.13
15:19
Reg. před 2016

Tak bohužel, protože ze strany partnera je tu ukázáno, že plýtvat na vás city bylo a je zbytečné. Potkáte se znovu, zhruba za 3 roky a bude to bouřlivé setkání. Pravděpodobně se za ta tři léta budete ptát na totéž, na co dnes.
 
Terez88
24.02.13
22:46
Reg. před 2016

Děkuji za odpověď. Myslíte, že se to dá nějak změnit? Moc mi na tom muži záleží.
 
dalaraa
25.02.13
17:50
Reg. před 2016

Téměř všechno se dá změnit, ale musí být dobrá vůle z obou stran. To si musíte vyříkat spolu. Tady karty nepomůžou.
 
Terez88
25.02.13
21:55
Reg. před 2016

Vyříkat, on si to nenechá vysvětlit, já jsem se o to už snažila, ale neřídí se svým srdcem, ale hlavou.
 
dalaraa
28.02.13
19:43
Reg. před 2016

Každý z nás se řídí něčím jiným. Někdo rozumem, někdo srdcem, někdo šestým smyslem. A každý z nás na to má právo. V tuto chvíli nelze, než tolerovat jeho rozhodnutí a doufat, že ho časem změní a přehodnoti.
 
Terez88
28.02.13
20:22
Reg. před 2016

Dobře, děkuji moc. Teď mi do života vstoupil eště jeden muž.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)