English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Musíš se učit tak dlouho, dokud je (na světě) něco, co nevíš.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Láska, moc prosím o pomoc ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Láska, moc prosím o pomoc

Terez88
21.02.13
21:59
Reg. před 2016

Dobrý večer přeji, mohla bych vás požádat o výklad zaměřený na lásku a vztahy? Jde o to, že jsem se potkala se svou duší, strávili jsme spolu noc a já jsem mu potom ublížila svým návratem k ex-příteli. On má už za sebou jeden vztah, který ho velmi poznamenal. Takže moje otázky zní: Mám se dál snažit, aby mi odpustil? A jaká je naše budoucnost? 10.6.1992 Tereza, 1.3.1980 Andrea
Děkuji moc a přeji krásný zbytek večera
 
dalaraa
22.02.13
15:19
Reg. před 2016

Tak bohužel, protože ze strany partnera je tu ukázáno, že plýtvat na vás city bylo a je zbytečné. Potkáte se znovu, zhruba za 3 roky a bude to bouřlivé setkání. Pravděpodobně se za ta tři léta budete ptát na totéž, na co dnes.
 
Terez88
24.02.13
22:46
Reg. před 2016

Děkuji za odpověď. Myslíte, že se to dá nějak změnit? Moc mi na tom muži záleží.
 
dalaraa
25.02.13
17:50
Reg. před 2016

Téměř všechno se dá změnit, ale musí být dobrá vůle z obou stran. To si musíte vyříkat spolu. Tady karty nepomůžou.
 
Terez88
25.02.13
21:55
Reg. před 2016

Vyříkat, on si to nenechá vysvětlit, já jsem se o to už snažila, ale neřídí se svým srdcem, ale hlavou.
 
dalaraa
28.02.13
19:43
Reg. před 2016

Každý z nás se řídí něčím jiným. Někdo rozumem, někdo srdcem, někdo šestým smyslem. A každý z nás na to má právo. V tuto chvíli nelze, než tolerovat jeho rozhodnutí a doufat, že ho časem změní a přehodnoti.
 
Terez88
28.02.13
20:22
Reg. před 2016

Dobře, děkuji moc. Teď mi do života vstoupil eště jeden muž.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)