English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Krvavé packy pomožte mi prosím

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Krvavé packy pomožte mi prosím

Polly
15.04.10
10:28
Nereg.

IP: .*
Ahoj chtěla bych se s vámi podělit o to co semi stalo.. Takže mojeho psa před 1 měsícem přejelo auto.. bylasem s toho hrozne vydesena a vzdy kdyz sem sla spat tak sem slysela jak knuci a steka. NEmohla sem už pak nikdy usnout.. Tak sem jednoho večera skusila vyvolat chudaka psa jmenuje se Goofy(Gůfy) Podle jedné knížky ale najednou se rozfučel vítr, ale i když nemelo vubec fucet a plakaty na zdech se roztrhly vejpůl... ... A najednou sem slysela jak se nekdo skrabe nahoru po vrzavych schodech! Tak sem zhasla svicku a rychle si lehla do postele vsechno se odehralo tak rychle ze sem to snad ani nepostrehla! Najednou ten zvuk prestal ja rozla lampicku, a videla jsem krvave packy na schodech, tak sem sla podle nich, a dosla jsem do prvniho patra packy byly i na stene tak sem se podivala nad sebe, a videla jsem psa ktery byl obeseny! Tak sem zarvala a probudila sem mamku a ta rekla: Ty si zase namesicna? A ja rekla ze ne a at se podiva do meho pokoje tak tam sla ale nic tam nebylo!! mamka rekla ze se mi to urcite zdalo ale ja vim ze to nebyl sen! Tak od te chvile si zamykam pokoj! Prosim ma pro me nekdo radu abych si nemusela zamykat dvere a nebala se??? Dekuji
 
kostlivec
17.04.10
13:06
Reg. před 2016

chvylku si zamedituj a v te meditaci si porad rikej ze veris ze se to nikdy uz nestane a aspon pul hodky medituj
 
Polly
18.04.10
10:37
Nereg.

IP: .*
Moc děkuji zkusím to!!!!!!!!
 
Mrtvafretka
24.04.10
21:23
Reg. před 2016

Víš holka, kdybys toho ducha nevyvolávala tak si teď nemusíš zamykat pokoj. Duchové potřebujou klid, ne aby je někdo volal zpět na svět.
Možná, že nechtěl odejít ani po smrti, nechtěl tě opustit, ale rozhodně si ho aspon měla odvolat.
 
kapin
25.04.10
19:36
Reg. před 2016

to je vpořatku ducha se nemusíš bát ten duch se ti ukaže jen jednou aš po mněsíci ucítíš že se nebojíš věřmi ja viděl ducha mí babički ale dvakrát

 
ani
27.04.10
16:25
Reg.26.12.23

Ahojky polly neboj se odešlu ti ducha tvého psíka do sfér,kam patří,kde dude poučen a osvícen.,Tak se už neboj bude o něj postaráno ahoj a slunce v duši
 
Michaleta
14.05.10
19:13
Reg. před 2016

Co ze to mu nechapu jak ho muzes odelat pric to ho ducha??? ... .a ohledne to ho psa a nebo ducha tak ti dam radu dej se do meditace
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)