Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 25.5.2020
Svátek slaví Viola, zítra Filip.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 25.5.2020
Svátek slaví Viola, zítra Filip.
Fórum:

Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

krokodýl

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

krokodýl

Petrusska21
18.04.11
09:00

Dobrý den, zdál se mi sen o krokodýlovi a zajímal by mě jeho význam. Chtěla jsem jít do obchodu a před vstupem byl velký krokodýl, kterého vlastnila nějaká moje příbuzná, která tam byla u něj ještě s pár lidmi. Já se bála kolem něj projít do obchodu a tak jsem čekala až z tama odejdou. Najednou tam ti lidi nebyli a krokodýl byl moc malý tak že jsem ho dala do sáčku a zauzlovala..ale nechala jsem mu tam trošku vzduchu, protože jsem měla strach, aby nezemřel, kvůli té příbuzné... tak jsem nachvíli získala čas než se dostane z toho sáčku, abych šla nakoupit.Nakoupila jsem a najednou jsem se objevila v kuchyni, kde moje příbuzná toho krokodýla upravila na maso a připravovala z něj jídlo.

Suzie
18.04.11
13:15

vypadá to jako kdy bys mela nejakou menší závislost,príliš na nečem lipneš.neco moc chceš.bylo by to jasnejší,kdyby si si pamatovala co si to vlastne nakoupila.ono se to bude taky rešit u vás,proto ta kuchyň.ale mala bys vedet,že všechno se to reší pro tvé dobro,pro skvalitnení tvého života

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)