English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Lao c'

Znát rozsah vlastní nevědomosti je nejlepší část našich vědomostí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

KOUZLO A MAGIE

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

KOUZLO A MAGIE

ZDENULKA
24.07.15
11:02
Reg. před 2016

Dobry den moc prosim o pomoc žila jsem s přitelem 18. měsicu zjistila jsem že mě podvadi a lže mi ja mu moc pomahala , využival mě tvrdil že mě ma rad a ze mu je semnou dobře chodili mu esemesky od žen , psal si s nema když jsem se ho ptala proč to děla řekl že si vymyšlim ze to neni pravda .V dubnu jsem od neho odešla a po dvou tydnech jsem ho viděla s jinou ženou dluži mi penize psala jsem mu ale neodpovida chci at mi vrati co mi dluži , chtela bych ho potrestat za to co semnou udelat ja si to od neho nezasloužila .JEHO JMENO MARTIN NAR. 13.7.1967 MOJE ZDENA NAR. 3.2.1960 MOC PROSIM POMOSTE MI MOC SE TRAPIM .DĚKUJI
 
Lumpino
28.07.15
21:03
Reg. před 2016

Myslím že by jsi měla zapomenout na nějaké "trestání". Zkus ho pustit z hlavy a když už jsi u magie, zkus se radši zaměřit na svůj osobní úspěch a své osobní štestí. To ti v životě dá mnohem víc než nějaká pofidérní pomsta.
Jinak - magie je předefším o ovládnutí vlastní mysli. A začtek je v soustředění myšlenek. Zadej si do gůgle heslo "trátak". Vynikající technika.
 
Dracizena
28.07.15
22:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdenulka... magie se nevolá k pomstě, magie je duchovní síla a ta nekrmí pomstu. Dříve ano, ale dnes, v technické době ne...
Ty jsi sama potrestaná, protože jsi měla černé brýle a jak zde radí Lumpino, čti své myšlenky a pomstu vyžeň, protože Tvá pomsta se Ti vrátí, až si najdeš dalšího... .Chybu vidím v Tobě, ne v něm... nevycítila jsi, že on Tě má jen jako kasičku... Já bych žádného svými penězi nekrmila a proč jsi to udělala? Nemá Tě náhodou tato zkušenost poučit?
 
ZDENULKA
02.08.15
09:51
Reg. před 2016

Moc vam děkuji za odpověd , ja ho ale nemužu vymazat z hlavy stale na něho myslim .
 
Lumpino
02.08.15
16:16
Reg. před 2016

A zkusila jsi už "trátak". Zadej si heslo do gůgle. To ti pomůže obrátit mysl jiným směrem. Chce to trpělivost.
 
ZDENULKA
02.08.15
23:18
Reg. před 2016

SKUSIM TO , ALE CHCI POPROSIT O VYKLAD KARET ATD.A CHTELA BYCH SKUSIT I JINA TEMATA
 
lubomir
19.01.20
01:05
Nereg.

IP: 212.96.160.*
chci vedet jestli sem narodi dite a zdrave a jestli ti bude z partnerkou kterou tet chodim
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)