English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

KOouzlo na TOUHU

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

KOouzlo na TOUHU

niki
06.03.10
12:39
Nereg.

IP: .*
chci se podelit o zkusenost, mam kozulo na touhu na myho pritele., poradne se utuzil nas vztah.proste chce byt jen semnou,touzi po me! koupila jsem si ho od jedne pani,staci jen fotka pritele, prej to jde i na kluka,se kterym nejsi jeste,sie to neco stalo ale stoji to za to! :-) jsem moc rada ze neco funguje a magie neni vymysl lidi
 
dalaraa
06.03.10
19:15
Reg. před 2016

Když stačí jen fotka přítele, tak se mi to moc nelíbí. Buď oba, nebo žádnej. Víš určitě, že tvoje touha po něm je stejně velká, jako jeho touha po tobě? Tyhle kouzla jsou ze začátku úžasná, ale pokud nejsi "očarovaná" taky, tak to není v pořádku.
 
liduna1
07.03.10
07:36
Nereg.

IP: .*
Na lasku nejsou zadne cary, je to chemie, bud je a nebo neni. Vycarovane nemuze byt pozehnane. Muj nazor. Cary mary fuk a jsou tu hodinky s vodotryskem, smesne , ne? Muj nazor. Co ma spolecne laska s carovanim? Muj boze, muj boze.. Je potreba zklidnit hormony... Sorry ale toto neni moje parketa a jsem za to Bohu vdecna... Ale klidne si verte tomu, cemu chcete.. Laska , partnerstvi, porozumeni, tolerance, pochopeni atd. to je prece o necem jinem... Kde je srdce, cit ,vzajemna laska, porozumeni... Co si chces vynutit, ano vynutit carovanim, kde nic neni ani smrt nebere... Preber si to jak chces. Dnes nejsem v kondici, zij a nech zit.. Boze jak infantilni... Proc ja ziju s jednim chlapem v dobrem i zlem uz vic jak tricet ler a carovani jsem k tomu nepotrebovala... .
 
dr.daniela_j
10.03.10
06:18
Reg. před 2016

Ahoj, nevim co obnáší tvůj příspěvek, dáváš sem "návod" jak vykouzlit touhu a přitom řekneš pouze polovinu... co s tou fotkou se má dělat?

Jako mladá jsem také zkoušela takové blbosti a JSEM RÁDA ŽE TO NEFUNGOVALO! Protože díky těmto neuspěšným vztahům jsem duševně rostla a když přišel ten pravý, ten opravdu pravý, poznala jsem ho. Člověk si nejdřív musí odřít držku aby mohl ocenit to co má. Kouzla na přitažlivost existují, ale ty pravý čarodějnice, nebo jak to chcete nazvat, je nikdy nepoužiji. Proč? Ovlivňování cizí vůle se ti zdá dobré? Představ si sebe v opačné pozici... libilo by se ti kdyby ses nemohla svobodně rozhodovat?
 
Merit
11.03.10
01:30
Reg. před 2016

niki :-) devce blahovy.. nekouzli.. hrala jsem si takhle v puberte a reknu ti.. nestoji to za to, nevim kolik ti je let.. ale mohla by jsi pochopit, ze co je pro tebe "dobre", je pro druheho "spatne".. toto je "manipulace".. ano, jste spolu, pritahujes ho.. a muze z toho treba bejt casem i dite, deti, rodina.. a za par let muzes narikat a litovat.. ze jsi neco takovyho udelala..
je to tak 15let a mozna i vic let nazpatek, co takhle jednoho rozsevace milovaly dve zeny.. a tu jednu si chtel brat.. ta druha kouzlila.. byl den svatby.. vsichni byli svatecne obleceni.. cekalo se na zenicha a zenich v ri** :-).. jenom se omluvil.. vylohy za svatbu byly docela slusny, nevesta plakala.. rodice byli nastvani.. ale :-).. nakonec si vzal tu druhou.. prozili krasnej cas.. ale jak to tak chodi.. za nakej cas.. se doma zdrzoval cim dal min.. prislo dite.. (on je taxikar).. prohral v automatech trzby.. zena byla rada, kdyz doma mela co hodit do hrnce.. taxikar mel vesely a hravy srdce.. zenskym suknim nedal stejne pokoj.. a kouzlo se zkratka obratilo proti te, ktera kouzlila.. dneska je v roli svazany zeny.. jeho rodice mu museli koupit i auto, protoze vse prohraje.. doma utrousi jenom neco na zvanec.. ja tenhle pribeh dobre znam.. znam vsechny zucastneny.. a reknu ti.. ta co cekala doma v ten svatebni den to vlastne vyhrala :-)..byla toho usetrena.. jestlize spolu mate bejt a chovate se k sobe slusne.. tak vam to vyjde i bez kouzleni.. hrajes si s ohnem.. dobre hlidej.. ohen muze jak zahrat, tak popalit.. snad jsem se te nedotkla.. tohle jsou holt zkusenosti..
 
Č a r o d ě j
12.03.10
10:40
Reg. před 2016

Není dobre si zahrávat takle s kouzli to špatně skončí.
 
Michaleta
08.04.10
10:50
Reg. před 2016

To je moc zli magije je ne co cos e obrati proti tobje ne staci jen je ho fotka ae musi bit i tvoje jsou hodne ruznich druhu ale vjer mi e to moc dlouho nevidrzi ... Ze zacatku to funguje ale uvidis za chvilku jak to pude pusobit to poznas uz sama ... Mozna to vidrzi vecnos muj stra to taki takle udelal a doplatil na to a nebo znam lidi kdteri jsoui spolu dodnes to zalezi jen na tom kdo to dela a nebo jak to funguje ver mi
 
agaven
04.07.10
10:54
Reg.3.6.18

pomocou fotky najviac zla urobite tomu cloveku dokonca až zomriet moze preto sa hovori svoje foto davaj len tomu komu veris ..Ja si pytam foto ties k vesteniu ale len obcas ked chcu vediet na 100%ze ten toho cloveka ,alebo muza si zoberu inak nie.a hned to mazem ... su ine rozne kuzla na udrzanie ,alebo prilakanie viac k sebe toho dotycneho... ale s fotom pozor...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)