English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Koně

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Koně

Mag44
02.04.15
22:11
Nereg.

IP: 80.251.241.*
Dobrý večer, dnes se mi zdál sen.. Dostala jsem darem dva zanedbané poníky od nějakého starého pána, který už neměl energii se o ně starat, bylo to v Anglii, vůbec jsem na to nebyla připravená, měla jsem je prostě v bytě, museli chodit po schodech apod. Dala jsem je do kupy, ale pak jsem zjistila, že bez papírů si je stejně nemůžu odvézt do ČR, tak jsem je s těžkým srdcem svěřila na farmu, kde jsem kdysi pracovala.. Naštěstí je tam chtěli a byli z nich nadšení. Co to může být?
 
halil
03.04.15
07:57
Nereg.

IP: 195.168.91.*
v tomto sne je dôležité práve proces daru a vzdanie sa ho

prijať dar, veští do budúcnosti problémy a starosti spojené s predmetom a vlastnosťami daru
v tomto prípade sa jedná o poníky, teda voľnosť a slobodomyseľnosť,
no tým, že si tie poníky nemôžete nechať, a odovzdávate ich tam kde patria, ste ten dar odmietla ...

takže v preklade, V realite ste sa dostala ( či dostanete ) do situácii kde ste mala pocit, že strácate svoju vnútornú slobodu i slobodomyseľnosť,
napr: možno to bola nejaká požiadavka v práci, ktorá pre vás síce prinášala isté výhody povedzme materiálne, ale strácala ste na tom čo je pre vás cennejšie. Odmietnutím daru, sa svojho vnútorného komfortu nevzdávate

v podstate kladný sen :-)
 
Mag44
03.04.15
10:54
Nereg.

IP: 80.251.241.*
Děkuji, z tohoto úhlu pohledu to dává smysl, čekám dítě a jisté svobody se budu muset vzdát určitě:-) ale stojí to za to
 
halil
03.04.15
11:21
Nereg.

IP: 195.168.91.*
:-)
oooo, tak to veru áno, :-)
a v tomto prípade je to krásne vzdanie samej seba, na chvíľu isto ... až pokiaľ drobček nebude cupitať sám :-)

gratulujem Vám, byť matkou je tým najväčším darom,
prajem, aby ste sa cítila vždy v pohode počas celého tehotenstva a i neskôr, keď už tuto bude krásna, voňavá, jedinečná gulička :-)

 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)