For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 19.8.2022
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.8.2022
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard.

Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Kliatba 18.08.22 / Kristína v Kouzla a magie
Kouzla na lásku17.08.22 / Marian v Kouzla a magie
Kliatba 17.08.22 / Kristína v Kouzla a magie
jedna a ta samá osoba14.08.22 / Dajda v Sny

Krása není jen o vzhledu. Krása je především o tom, jakým jsi člověkem, a jak se díky tobě cítí ostatní.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”

Myšlenky moudrých

Balzac

Autor, který se neumí odhodlat k tomu, aby snesl oheň kritiky, by se vůbec neměl dávat do psaní. Jako se cestovatel nesmí dát na cestu, spoléhá- li na stále jasnou oblohu!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

zpět

Kletba

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Kletba

koubokaa
17.12.20
13:56
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den a ahoj.Mam dotaz.Je tady někdo kdo se setkat s tím že by ho někdo proklel?A pokud ano tak jak se to dá zlomit.Prosim o odpověď a děkuji.

Sokol
26.12.20
07:40
Reg.25.12.20

Ano, setkal. Zlomit se to nedá. Ale dá se to odvracet až do doby, než kletba pomine.

Dajda
29.12.20
21:18
Reg.29.6.18

Já jsem si jistá, že asi před 3,5 lety mě proklela jistá osoba, která chtěla dostat mého přítele a taky ho dostala. Neproklela jen mě, ale i část mojí rodiny, se kterou bydlím. Nechci popisovat dopodrobna, co se nám pak dělo, nemoci, psychické problémy, sebevražedné úmysly vnuka, několikrát ztráta zaměstnání syna, ztráta peněz. Špatná atmosféra doma. Bojovala jsem jak blázen i když to bylo těžké. Zároveň jsem se snažila kletbu odrážet různými způsoby Hodně věcí se zlepšilo, ale úplně v pořádku to není. Stále nemám se synem takový vztah, jaký bych si přála a jaký jsme měli předtím. Pořád ale doufám, že se vzchopí a bude v pohodě.

Buddha je léčitel
29.12.20
21:33
Nereg.

IP: 78.80.17.*
If there are muddled and wicked living beings who aroused immoral minds, causing hatred by sending nightmares, ghosts and curses to you,
recite the Great Compassion Dharani sincerely,
then the hexes and evil spells will return to its original senders.

koubokaa
30.12.20
05:40
Nereg.

IP: 93.91.50.*
Děkuji za odpověď.A zajímá m jak to odvrátit Nepřeju nikomu nic zlého.Nikdy jsem tomu napříkládala velký význam ale od té doby co na mě křičeli své kletby tak se v mě rodině ději divné věci a pořád se to zhoršuje.Nevim co dělat a prosím o radu.

Dajda
30.12.20
13:39
Reg.29.6.18

Nevím, snad bych se snažila ty lidi, co to na tebe křičeli vynechat úplně ze života a nikdy je nepouštět domů a nepouštět si je do své mysli. Vyjma vizualizací, které brání, aby se nějakým způsobem dostali k Vám. Svoje obydlí ochraňovat solí a různými talismany. Všechnu negativní energii odrážet ručně směrem k nim, nebo pomocí zrcátek. Každý večer před spaním si opakovat svá přání, jako by už to byla skutečnost. Například: "jsem zdravá, moje děti také a vše se nám daří". Zároveň se snažte, řešit svoje problémy od toho nejhoršího, k těm lehčím. Nebo řešit nejdříve ty které jdou nejlépe, ale nepolevovat. Je to běh na dlouhou trať, ale jde to postupně zvládnout.

Konstantin.
31.12.20
03:32
Nereg.

IP: 176.98.110.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --

Koubokaa
31.12.20
06:55
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Moc děkuji.

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)